HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

3 izbový byt | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-70477

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

69,999 € 1069 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Lučenec

3 izbový byt | Adyho | 72 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: LC-72

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

79,999 € 1111 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | 52 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

63,000 € 1212 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Záhradná | 300 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72493

Publikované: 06.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

139,999 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hrnčiarske Zalužany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hrnčiarske Zalužany

Rodinný dom | 220 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-70683

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hrnčiarske Zalužany

99,999 € 455 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Poltár - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Záhradná chatka | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72773

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Poltár

17,999 € 450 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Banská Bystrica, Sásová, s terasou 23m2 - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 39 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Alexandra Bernátová, kontakt: 0908 762 935, nehnuteľnos

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

195,000 € 5000 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hnúšťa, Fučíkova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | Fučíkova | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hnúšťa

124,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Rimava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Sídlisko Rimava | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 620 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, Ludvika Svobodu - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 58 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

77,500 € 1336 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 68 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

420 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Malohontská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 61 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

439 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Žiar nad Hronom, MEZANÍN - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

Polyfunkčný objekt | 85 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Žiar nad Hronom

110,500 € 1300 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 761 m2 Kľak, s územným rozhodnutím - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kľak

Pozemok pre rodinné domy | 761 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 25.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kľak

73,000 € 96 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 11137 m2 Lutila - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lutila

Pozemok pre rodinné domy | 11,137 m²

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lutila

30 €/m2 30 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 8267 m2 Podzámčok, DEVELOPERSKÝ PROJEKT - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Podzámčok

Pozemok pre rodinné domy | 8,267 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podzámčok

559,000 € 68 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 103 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

120,000 € 1165 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Hodruša - Hámre, Dolné Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 110 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

100,000 € 909 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu - chalupu v dedinách v okolí Žiaru nad Hronom. Cha

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 200 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Župkov - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Župkov

Rodinný dom | 184 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Anežka Čurillová, kontakt: 0907 979 935, nehnuteľnosť s

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Župkov

119,000 € 647 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

154,500 € 2060 €/m²

Reality Župkov

Rodinný dom | 177 m²

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Župkov

189,900 € 1129 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie