HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavské Janovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 134 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavské Janovce

247,500 € 1847 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

255,000 € 1020 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

60,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | 25 m²

Pre viacerých klientov hľadáme garsonku v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po čiast

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

35,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Ludvika Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

95,000 € 1357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Ždaňa - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Ždaňa

Rodinný dom | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Ždaňa

280,000 € 1280 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horná Ždaňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horná Ždaňa

Rodinný dom | 110 m²

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horná Ždaňa

149,900 € 1363 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Kráľovce - Krnišov - NOVOSTAVBA

Reality Kráľovce-Krnišov

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: K

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľovce-Krnišov

72,800 €

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Za ponuky Vám vopred

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krupina

Reality Krupina

2 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Krupina

75,000 € 1119 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krupina

Reality Krupina

3 izbový byt | 76 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krupine, v prípade že nehnuteľnosť chcet

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Krupina

97,000 € 1276 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Voznica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Voznica

Rodinný dom | 140 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Voznica

115,000 € 821 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hodruša - Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme ihneď obytný rodinný dom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Hodruša-Hámre

130,000 € 130000 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tisovec, Daxnerova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Rodinný dom | Daxnerova | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 11.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tisovec

119,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tomášovce, Lúčna - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tomášovce

Rodinný dom | Lúčna | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: LC-7

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tomášovce

120,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie