HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Revúca, Jilemnického - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

2 izbový byt | Jilemnického | 50 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RA-7

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

65,000 € 1300 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Ostrý Grúň - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Ostrý Grúň

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ostrý Grúň

89,900 €

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ, L. Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 83 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

105,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Prenájom, rodinný dom Nová Baňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 0 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na prenájom Nová Baňa

550 €/mesiac

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Kremnica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kremnica

2 izbový byt | 118 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kremnica

105,000 € 890 €/m²

HALO reality - Predaj, chalupa Horné Hámre - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Horné Hámre

Chalupa, rekreačný domček | 49 m²

Realitná kancelária HALO reality a Judita Janíčková, kontakt: 0908 037 834, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horné Hámre

39,900 € 814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Štiavnické Bane, pri jazere - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Štiavnické Bane

3 izbový byt | 67 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Štiavnické Bane

115,000 € 1716 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Horný Tisovník - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Horný Tisovník

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Michal Rašner, kontakt: 0918 557 118, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Horný Tisovník

113,980 €

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Žiar nad Hronom, širšie centrum, s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 72 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

109,900 € 1526 €/m²

HALO reality - Predaj, komerčný objekt Banská Bystrica, Meštiansky dom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,290,000 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Brezno, Brezno mesto, Nálepkova

Reality Brezno

3 izbový byt | Nálepkova | 61 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Brezno

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Brezno, Mazorníkovo

Reality Brezno

3 izbový byt | 70 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Brezno

113,000 € 1614 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Banská Bystrica, Uhlisko

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

177,900 € 2578 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 3366 m2 Hronec - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hronec

Pozemok pre rodinné domy | 3,366 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hronec

35 €/m2 35 €/m2

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Veľký Krtíš - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 58 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-72803

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

62,999 € 1086 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tisovec, štýlový dom na spoločnom dvore - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tisovec

28,000 €

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 5838 m2 Badín - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Badín

Pozemok pre rodinné domy | 5,838 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: BB-7

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

93 €/m2 93 €/m2

HALO reality - Predaj, rodinný dom Kráľ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kráľ

Rodinný dom | 136 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kráľ

63,500 € 467 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, rodinný dom Čerenčany, časť Kľačany - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 145 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Čerenčany

135,000 € 931 €/m²

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Rimavská Sobota, Západ - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 71 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Rimavská Sobota

500 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ožďany

Reality Ožďany

Rodinný dom | 120 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Ožďany. Na stave domu nezáleží, taktiež ani n

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Ožďany

110,000 € 917 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavské Janovce, Janošíky - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavské Janovce

155,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, mezonetový byt Rimavská Sobota, Daxnerova - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Mezonet | Daxnerova | 158 m²

Realitná kancelária HALO reality a Lukáš Kamenský, kontakt: 0911 186 443, nehnuteľnosť s ID: RI

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

155,000 € 981 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie