HALO reality - Prenájom, dvojizbový byt Brezno, Brezno mesto

Reality Brezno

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Fiasky, kontakt: 0917 067 660, nehnuteľnosť s ID: BR-

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Brezno

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Prenájom, jednoizbový byt Banská Bystrica, Fončorda, Oremburská

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 30 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Andrea Šimončíková, kontakt: 0911 505 484, nehnuteľnosť

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

490 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom nebytový priestor – Donovaly, Galileo Appartments

Reality Donovaly

Obchodné priestory | Nezadaná | 80 m²

REALITY GOLD _ Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom nebytový priestor nachádzajúci sa v apartmá

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Donovaly

1,400 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

DONOVALY - prenájom nebytového priestoru

Reality Donovaly

Objekt pre obchod | Nezadaná | 40 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na prenájom nebytový priestor na Donovaloch v objekte a

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Objekty na prenájom Donovaly

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom kompletne zariadenej kancelárie v centre Zvolena

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Námestie SNP | 20 m²

Ponúkame na preájom modernú, kompletne zariadenú kanceláriu v príjemnom prostredí priamo v cent

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

240 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj chalupa Malá Lehota, okres Žarnovica

Reality Malá Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 150 m²

R12 reality ponúka na predaj chalupu v krásnom tichom prostredí dva domy v pôvodnom stave ob

Publikované: 30.06.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

64,990 € 500 €/m²

Predaj Vinohrad Dražovce

Reality Drážovce

Ovocný sad | 1,100 m²

R12 reality ponúka na predaj vinohrad mesto - Nitra časť - Dražovce výmera - 1100 m2 ob

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Drážovce

Cena dohodou

Apartmán Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 23.65 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny 1 izbový apartmán v apartmánovom komplexe Tatran na Donovaloch. A

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

94,000 € 3975 €/m²

Mýto pod Ďumbierom - predaj pozemku

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 732 m²

predáme slnečný pozemok v Mýte pod Ďumbierom. Obec sa nachádza v krásnom prostredí Nízkych Tati

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

145,000 € 198 €/m²

PREDAJ: Rodinný dom s krásnym výhľadom, 4 garáže a kancelária – Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Hrádza | 150 m²

Hľadáte miesto, kde sa práca spája s relaxom a každé ráno vás privíta dychberúca scenéria? Ponú

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Nová Baňa

209,000 € 1393 €/m²

Prenájom: 1 izbový byt 40 m2 THK, Lodžia

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda Hradca Králové | 40 m²

AstonReal ponúka na prenájom 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o rozlohe 40 m2/. Byt sa

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Rekreačná chalupa na predaj Heľpa

Reality Heľpa

Chalupa, rekreačný domček | . | 101 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu murovanej dvojpodlažnej rekreačnej chalupy v obci Heľpa, okre

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Heľpa

340,000 € 3564 €/m²

Rodinný dom na predaj Novostavba - Chalupa

Reality Heľpa

Rodinný dom | . | 101 m²

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

340,000 € 3564 €/m²

HD REALITY, predaj , Slnečné pozemky v obci Záhorce, okres Veľký Krtíš

Reality Záhorce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 5,338 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na predaj krásny slnečn

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Záhorce

101,500 € 19 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ 3i BYT, MÝTO POD ĎUMBIEROM

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

BHS Reality Vám ponúkam na predaj trojizbový investičný apartmán v novovzniknutom rezorte Mýto

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

169,000 € 2914 €/m²

Rodinný dom na polosamote s veľkým dvorom a možnosťou podnikania pri hlavnej ceste

Reality Nové Hony

Rodinný dom | 170 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s výnimočným potenciálom, situovaný na strategickom

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nové Hony

149,000 € 876 €/m²

člen NARKS

Na predaj orná pôda 3.463 m2 a trvalý tr. porast 2282,5 m2 Veľké Zlievce okres Veľký Krtíš

Reality Veľké Zlievce

Orná pôda | 5,745.5 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky- orná pôda 3.463 m2 a trvalý trávnatý porast 2282,5 m2 nachádza

Publikované: 03.03.2023 Aktualizované: 30.10.2024
Pozemky na predaj Veľké Zlievce

Cena dohodou

Na predaj pozemky 36.000 m2 v 1/1 / záhrada, TTP, orná pôda, vinica / Veľké Zlievce okres Veľký Krtíš

Reality Veľké Zlievce

Záhrada | 30,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - nachádzajúce sa v katastrálnom území a obci Veľké Zlievce v ok

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 24.02.2024
Pozemky na predaj Veľké Zlievce

2.5 €/m2 3 €/m2

„Zariadený apartmán s garážou v rezidencii hotela Residence****185.000 bez garáže

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Apartmán má priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou s východom na terasu a krásnym výhľadom na

Publikované: 24.03.2025 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Donovaly

185,000 € 2891 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izb. Apartmán *Miesto medzi prácou a domovom, miesto, kde má oddych svoj štýl*

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 50 m²

Apartmán v srdci Donovál – miesto, kde má oddych svoj štýl. Predstavte si rána s vôňou hôr, ká

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Donovaly

199,000 € 3980 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný zariadený apartmán pri vlekoch ****Residence Hotel– terasa, výhľad, služby, pokoj.

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 64 m²

Komfort, príroda a zážitky na jednom mieste? Objavte tento štýlový apartmán len pár krokov od

Publikované: 11.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Donovaly

205,000 € 3203 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

*REZERVOVANÁ NEHNUTEĽNOSŤ* Na predaj pozemok v Novej Bani – 1600m2

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Laznícka cesta | 1,600 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s výmerou 1 600 m² (16 árov) v atraktívnej lokalite Nová Ba

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

43,990 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Lučenec, Rúbanisko III - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Lučenec

2 izbový byt | Rúbanisko III | 62 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: LC-72947

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

82,999 € 1339 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

DIRECTREAL|Pekný byt po kompletnej rekonštrukcii

Reality Nová Baňa

3 izbový byt | Nová Baňa | 72 m²

Directreal PNB - Ponúkame na predaj 2izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý pozostáva z

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nová Baňa

118,000 € 1639 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23051)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie