BV REAL Na predaj stavebný pozemok Žiar nad Hronom FM2312

Reality Žiar nad Hronom

Pozemok pre bytovú výstavbu | Sládkovičova | 5,396 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

385,720 € 71 €/m²

Novinka
Novinka

Predám 3 izbový byt v Milestones

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Kyjevské námestie | 74 m²

PREDAJ | Príjemný svetlý 3-izbový byt v prestížnom projekte Milestones – Fončorda Tento byt vá

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

257,000 € 3473 €/m²

Fínsky zrub na samote Devičie, okres Krupina

Reality Devičie

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Ponúkame na predaj jedinečný celoročne obývateľný fínsky drevený zrub so saunou, pivnicou, skle

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Devičie

235,000 € 3357 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PREDAJ 3 izb BYT 72 m2 s garážou a vlastnou záhradou Rudno n/ Hronom

Reality Rudno nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný, veľký čiastočne zrekonštruovaný 3

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Rudno nad Hronom

124,900 € 1735 €/m²

Luxusný 6-izbový mezonet (159 m²), Suchý vrch, kompletne zariadený, nadštandardný priestor. Exkluzívne.

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Zimná | 163 m²

Ponúkame na predaj unikátny, veľkoryso riešený 6-izbový mezonetový byt v obľúbenom bytovom dome

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

549,900 € 3374 €/m²

Bývanie pod hviezdami, pár minút od centra, stavebný pozemok so všetkými IS, Banská Bystrica - Fončorda. Exkluzívne.

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vršacká ulica | 687 m²

Hľadáte dokonalý balans medzi mestským životom a absolútnym pokojom? Spoločnosť Property & Prof

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

249,900 € 364 €/m²

Výnimočná vila s bazénom, wellness a obytným terasovým domom, Badín.

Reality Badín

Rodinný dom | Laurínska | 170 m²

Property & Profit s. r. o. (propertyandprofit@gmail.com, tel.: +421 905 780 418) Vám exkluzívne

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

Luxusný 3-izbový solitér v terasovom dome JAGO: Absolútne súkromie, výnimočná kvalita a bývanie bez kompromisov. Belveder.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nad plážou | 104.7 m²

Property & Profit s.r.o. predstavuje nehnuteľnosť, ktorá definuje pojem „bývanie bez kompromiso

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

419,900 € 4011 €/m²

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Horná | 170 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Slnečný stavebný pozemok s prístupom v územnom pláne. Donovaly.

Reality Donovaly

Pozemok pre bytovú výstavbu | Nezadaná | 1,050 m²

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Donovaly

269,900 € 257 €/m²

Luxusný nízkoenergetický zrub Podzámčok pri Zvolene – súkromie, príroda a pozemok 11 000 m²

Reality Podzámčok

Rodinný dom | 547 m²

Wealth Group ponúka lukratívnu nehnuteľnosť, ktorá čaká práve na Vás. Na okraji malebnej obce

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podzámčok

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ ekologická novostavba 4-izbového rodinného domu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 206 m²

Wealth Group exkluzívne ponúka na predaj modernú ekologickú novostavbu 4-izbového rodinného dom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

395,000 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Hodruša-Hámre

Rodinný dom | 206 m²

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hodruša-Hámre

395,000 € 1917 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom 1 izb. byt Zvolen - Tepličky

Reality Zvolen

1 izbový byt | 39 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na prenájom útulný, priestranný a plne zariadený 1-izbový byt v

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Posledný voľný pozemok v lukratívnej štvrti na stavbu domu

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 350 m²

Wealth group ponúka exkluzívne na predaj pozemok v meste Zvolen. Pozemok s krásnym výhľadom pri

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

124,900 € 357 €/m²

Krupina, časť Starý Háj – NA PREDAJ investičné pozemky

Reality Zvolen

Rekreačný pozemok | 900 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj 10 investičných pozemkov, ktoré sa nachádzajú v tichej

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

15,900 € 18 €/m²

Na predaj stavebný pozemok s projektom – Zvolen Sarvaška

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | 956 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 956 m² vo vyhľadávanej lokalite Sarvašk

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

189,900 € 199 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krupina, časť Starý Háj – NA PREDAJ investičné pozemky

Reality Krupina

Rekreačný pozemok | Krupina | 900 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

15,900 € 18 €/m²

Pekný 3i na prenájom, 62,78 m2, Sásová - ihneď voľný !!!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 69.76 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento pekný a slnečný 3i byt, nachádzajúci sa na sídlisku Sáso

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj domu Lučenec obec Ábelová

Reality Ábelová

Rodinný dom | Nezadaná | 230 m²

Ponúkame na predaj rodinné vidiecke sídlo s dušou a pokojom prírody v srdci malebnej obci Ábel

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Ábelová

1 € 0 €/m²

člen NARKS

Na predaj 1izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 27.5 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúkam na predaj útulný a kompletne zreko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

84,000 € 3055 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 397 m²

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry Realitná kancelári

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

129,500 € 326 €/m²

Rekreačný dom s vínnou pivnicou – Stará Hora, Sebechleby

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | Stara Hora | 146.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj rekreačný dom s vínnou pivnicou v exkluzívnej l

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

152,000 € 1038 €/m²

Reality Horná Lehota

Rodinný dom | 397 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Horná Lehota

129,500 € 326 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie