1-izbový byt s loggiou – unikátna dispozícia, revitalizovaný vnútroblok, Brezno – MPČĽ

Reality Brezno

1 izbový byt | Májového povstania českého ľudu | 37 m²

RE/MAX JOY ponúka na predaj útulný 1-izbový byt s loggiou v pokojnej časti Brezna na ulici MPČ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

68,000 € 1838 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Žiar nad Hronom, M. R. Štefánika - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mariana Gréčová, kontakt: 0904 437 903, nehnuteľnosť s ID: Ž

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

104,000 € 1529 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL predaj zrubová chata Bartošová Lehôtka FM2357

Reality Bartošova Lehôtka

Chalupa, rekreačný domček | - | 1,633 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj zrubová chata so

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bartošova Lehôtka

34,000 € 21 €/m²

Novinka
Novinka

BV REAL Na predaj murovaná chata a záhrada Lutila FM2366

Reality Lutila

Chalupa, rekreačný domček | - | 371 m²

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj murov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lutila

33,000 € 89 €/m²

Novinka
Novinka

Byt na Donovaloch na bývanie aj podnikanie

Reality Donovaly

3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²

JMB Reality ponúka na predaj štýlovo zariadený 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokali

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 2557 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL predaj 3i bytu Žiar nad Hronom, 70 m2

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 70 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt v okresnom meste Žiar nad Hronom. Byt je ko

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

124,900 € 1784 €/m²

Novinka
Novinka

SLOVREAL predaj 2i bytu Vyhne, 59 m2

Reality Vyhne

2 izbový byt | 59 m²

SLOVREAL ponúka na predaj 2 izbový byt v obci Vyhne vo vyhľadávanej lokalite - sídlisko Dolinky

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vyhne

62,900 € 1066 €/m²

Novinka
Novinka

Štýlový 1-izbový byt v Zlatom Potoku na prenájom

Reality Zvolen

1 izbový byt | M.Rázusa | 38 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom príjemný a moderne zariadený 1-izbový byt po rekonštrukcii vo veľ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|RD po kompletnej rekonštrukcii s dôrazom na kvalitu a detail

Reality Lučenec

Rodinný dom | Svätoplukova | 250 m²

Directreal MM - Na predaj ponúkame 5-izbový rodinný dom v tichej lokalite mesta Lučenec tzv. s

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

358,000 € 1432 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Útulný 2- izbový byt v centre Brezna na predaj

Reality Brezno

2 izbový byt | - | 53 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj 2 - izbový byt v Brezne s výmerou 53 m2.

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

110,000 € 2075 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový mezonetový apartmán - Kamzík, Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Mistríky | 107 m²

Horské bývanie alebo investícia, ktorá dáva zmysel – mezonetový apartmán Kamzík, Donovaly Mich

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

259,800 € 2428 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

TUreality ponúka Rodinný dom v obci Kováčová s pozemom o výmere 791 m²

Reality Kováčová

Rodinný dom | 791 m²

Predtým ako si pozriete fotografie - je tu video: https://www.youtube.com/watch?v=JcsgkywK6HQ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kováčová

269,990 € 341 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

PRENÁJOM - 1 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 1 izbový byt v blízkosti ce

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NOVÁ CENA-NA PREDAJ- 5i rodinný dom Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 120 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka len u nás NA PREDAJ zaujímavý rozostavaný 5 izbový r

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

208,000 € 1733 €/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | RODINNÝ DOM - CHALUPA | ŽARNOVICA

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Tehelná | 37 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka NA PREDAJ RODINNÝ DOM - CHALUPU S CELOROČNÝM VYUŽ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

89,000 € 2405 €/m²

ALL INCLUSIVE | PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT S TERASOU | DONOVALY

Reality Donovaly

3 izbový byt | Panorama | 84.54 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka na predaj Slnečný s vkusom ladený 3 IZBOVÝ BYT /

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

259,000 € 3064 €/m²

ALL INCLUSIVE | 2 IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA DONOVALY

Reality Donovaly

2 izbový byt | Šafrán | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE Vám ponúka na predaj Slnečný 2 IZBOVÝ BYT / APARTMÁN v známo

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Donovaly

169,000 € 2641 €/m²

Komfortný vínny domček s pivnicou a okolitými pozemkami

Reality Vinica

Chalupa, rekreačný domček | 85.2 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ponúkame na predaj komfortný, kompletne zariad

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinica

109,900 € 1290 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SIMCITY│Predaj výnimočného 3 izbového bytu s balkónom vo vysokom štandarde na Radvanskej ulici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Radvanská | 64 m²

Ponúkame na predaj dizajnový, plne zariadený 3-izbový byt s balkónom vo vysokom štandarde na ob

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

234,999 € 3672 €/m²

NA PREDAJ štýlová amoderná chata s fitness a wellness v obci DUDINCE

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 90 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka EXKLUZÍNE na predaj Štýlovú trojpodlažnú celoročne o

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

259,990 € 2889 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ-MIMORIADNE ZNÍŽENÁ CENA rodinný domček-Podkriváň

Reality Detva

Rodinný dom | 70 m²

Realitná spoločnosť Time4Dreams Vám ponúka len u nás na predaj rodinný domček v Podkriváni. Prí

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Detva

63,600 € 909 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – vidiecky rodinný dom BUDINÁ

Reality Budiná

Rodinný dom | 126 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – VIDIECKY DOM S DUŠOU, SÚKROMÍM A VEĽKÝM POZEMKOM, IDEÁLNY PRE NOVÝ ZAČIA

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Budiná

89,999 € 714 €/m²

Novinka
Novinka

Zaujímavá väčšia nehnuteľnosť na bývanie, podnikanie, prípadne rekreáciu

Reality Valaská

Rodinný dom | Strojárenská | 331 m²

Ponúkam Vám na predaj zaujímavú nehnuteľnosť vedenú ako rodinný dom v blízkosti Nízkych Tatier,

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Valaská

299,000 € 903 €/m²

Novinka
Novinka

Pozemok v Hronskej Dúbrave o výmere 2 700 m²

Reality Hronská Dúbrava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,700 m²

Hľadáte väčší pozemok v pokojnej obci s krásnou prírodou, históriou a výbornou dostupnosťou? Má

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Hronská Dúbrava

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Upresniť hľadanie