Predaj, chalupa obklopená prírodou-Lišov(N179-13-FRADa)

Reality Lišov

Chalupa, rekreačný domček | 90 m²

N179-13-FRADa Link na video obhliadku: youtu.be/2cycg0teu7s?si=1OzhCvhcfb1HVRtL Ponúkame vám

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lišov

37,900 € 421 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Hronská Dúbrava

Reality Zvolen

Orná pôda | Hronská Dúbrava | 2,760 m²

F004-14-MIBA POZEMOK HRONSKÁ DÚBRAVA – 2 760 m² Rovný, slnečný, pri rieke Hron – ideálny na m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

22,000 € 8 €/m²

Wellness Detva + 9x Byty rozloha 900m2

Reality Detva

Hotel, penzión, ubytovňa | Požiarnická | 450 m²

Výnosový objekt: Wellness + 9 bytov – Detva – okamžitý cash-flow Ponúkame na predaj plne funkč

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Detva

Cena dohodou

Predaj - garáž, sklad, Zvolen

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská | 13 m²

F005-15-RACA Na predaj garáž, využiteľná aj ako malý sklad na Lieskovskej ceste, blízko hlavne

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

18,000 € 1385 €/m²

2 izbový byt pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | S. H. Vajanského | 49 m²

F463-112-MATE3 Exkluzívne na predaj útulný a kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt v meste Ba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

119,000 € 2429 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom - 2 izbový byt, NOVOSTAVBA, Sásová, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Pieninská | 60.42 m²

F001-212-RACA Na prenájom 2 izbový byt v meste Banská Bystrica, časť Sásová, ul. Pieninská, NO

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD POĽANOU

Reality Hriňová

Rekreačný pozemok | Riečka | 0 m²

F007-15-MIBA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD POĽANOU Hriňová – Riečka | 3 827 m² | Rozvojový poten

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

57,405 €

Záhrada + chatka, Banská Bystrica, Suchý vrch

Reality Banská Bystrica

Záhrada | Banská Bystrica | 385 m²

F002-13-RACA Na predaj záhrada s chatkou so súpisným číslom. V krásnom a tichom prostredí, hne

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

35,000 € 91 €/m²

2 izbový apartmán, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 50 m²

F002-112-VIMOa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán na Donovaloch, ROZLOHA: • výmera - 50

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 2998 €/m²

Investičná príležitosť, pozemok 3 428 m2, Badín, Pekný vŕšok

Reality Badín

Orná pôda | Pekný vŕšok | 3,428 m²

F003-14-VIMOa Na predaj skvelá investičná príležitosť! Veľký pozemok v novovznikajúcej lokalit

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Badín

215,000 € 63 €/m²

Na predaj INVESTIČNÝ pozemok 600m2, Fiľakovo, okres Lučenec

Reality Fiľakovo

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F176-14-PEBE Novinka ! investičný pozemok Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny investičný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

28,900 €

Predaj - 4 izbový byt, Banská Bystrica - Rudlová

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Rudlova | 90 m²

F003-114-RACA Ponuka 4 izbového bytu na predaj v meste Banská Bystrica - mestská časť Rudlová.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,000 € 2656 €/m²

Pozemok Detvianska Huta - Bratkovica

Reality Detvianska Huta

Orná pôda | Bratkovica | 10 m²

F001-14-MIBA * Rekreačný / Investičný pozemok 10 700 m² – Detvianska Huta – Bratkovica – elekt

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

171,200 € 17120 €/m²

Na predaj INVESTIČNÝ pozemok 693m2, Fiľakovo, okres Lučenec

Reality Fiľakovo

Pozemok pre rodinné domy | Športová | 0 m²

F175-14-PEBE Novinka ! investičný pozemok Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny investičný

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Fiľakovo

29,900 €

Pozemok pre chatu 2451 m², Riečka, Banská Bystrica

Reality Riečka

Rekreačný pozemok | Riečka | 2,451 m²

F438-14-MATE Exkluzívne na predaj pozemok v obci Riečka, okres Banská Bystrica. ROZLOHA: • ro

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Riečka

63,000 € 26 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 3613 m2, Donovaly, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Pozemok pre bytovú výstavbu | Donovaly | 3,613 m²

F010-14-DIBE Predaj pozemok obec Donovaly, katastrálne územie Donovaly, okres Banská Bystrica.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

443,000 € 123 €/m²

Znížená cena Vidiecky dom, Banský Studenec, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | Banský Studenec | 0 m²

F001-12-MIJA Na predaj rodinný dom v obci Banský Studenec. V okrese Banská Štiavnica. ROZLOH

Publikované: 06.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

171,000 €

Stavebný pozemok 660 m² – Jakubská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 0 m²

F002-14-DEPR Na predaj stavbný pozemok v lokalite Jakubská cesta, Banská Bystrica. Výmera: 660

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

86,990 €

Stavebný pozemok 536 m² – Jakubská cesta, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 0 m²

F001-14-DEPR Na predaj stavbný pozemok v lokalite Jakubská cesta, Banská Bystrica. Výmera: 536

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

84,990 €

Exkluzívny predaj vidieckeho domu v obci Sečianky.

Reality Sečianky

Rodinný dom | Sečianky | 2,449 m²

F032-12-HRON Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj vidiecky dom v malebnom prostredí v

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Sečianky

69,000 € 28 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj pozemok takmer 10 árov, Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Fabianka | 0 m²

F177-14-PEBE Novinka ! Ponúkame Vám na predaj exkluzívne ideálny pozemok, takmer 10 árov, Luče

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

49,900 €

Rodinný dom so záhradou na predaj- Rapovce

Reality Rapovce

Rodinný dom | Fiľakovská | 115 m²

ID:206-12-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame starší gánkový rodinný dom s dvomi pivnicami

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rapovce

30,000 € 261 €/m²

Chatka so záhradou na predaj -Lučenec

Reality Vidiná

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

ID:226-13-VETOE Radi by ste vlastnili nehnuteľnosť, ale nemáte chuť na prerábky? Tak možno prá

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vidiná

17,000 € 1063 €/m²

Komerčný /prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 335.38 m²

ID:121-26-VETO3 Ponúkame Vám na prenájom kancelárske/ prevádzkové priestory v centre Lučenca. N

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie