DIRECTREAL|Pozemok v blízkosti jazera

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Tajch | 488 m²

Directreal PNB - V blízkosti jazera Tajch (cca 150m) ponúkame na predaj šikovný pozemok na sta

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

65,000 € 133 €/m²

Predaj,rodinný dom s vačšou záhradou

Reality Ľuboreč

Rodinný dom | 150 m²

PREDAJ RODINNÉHO DOMU V POKOJNEJ DEDINKE Luboreč,okres Lučenec – IDEÁLNA VOĽBA PRE RELAX A ODPO

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľuboreč

64,900 € 433 €/m²

Pozemok so starším RD v obci Polina okr. Revúca

Reality Polina

Iný objekt na bývanie | 363 m²

Ján Homa z realitnej kancelárie Eli real Vám ponúka na predaj veľký, priestranný pozemok so sta

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Domy na predaj Polina

23,000 € 88 €/m²

Na prenájom skladovo-obchodno-kancelársky priestor Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | Kremnička | 1,350 m²

ID-500266-14BB Hľadáte nové sídlo firmy? Ponúkame na prenájom obchodno-skladovo-kancelársky obj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom obchodno-skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom kancelársko-obchodno-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom skladovo-obchodno-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Prevádzkový areál | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom skladovo-kancelársky objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom samostatný objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

Info v RK

Na prenájom samostatný obchodno-kancelársko-skladový objekt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | Kremnička | 1,350 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

6.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Slnečný 2,5 izbový byt v pokojnej lokalite

Reality Zvolen

2 izbový byt | M.Rázusa | 56 m²

Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostupnosťou do centra?

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Zvolen

153,000 € 2732 €/m²

NA PREDAJ 2 izbový byt s balkónom na 5 poschodí - Revúca

Reality Revúca

2 izbový byt | 52 m²

Na predaj 2 izbový byt 52 m2 plus balkón a pivnica, ktorý je na 5 poschodí s výťahom / celkom 8

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Revúca

59,000 € 1135 €/m²

Rozostavaná budova s obrovským pozemkom a výhľadom – Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

Iný objekt | Nezadaná | 1 m²

Ponúkame vám na predaj rozostavaný železobetónový skelet v malebnom prostredí Slatinských Lazov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Objekty na predaj Slatinské Lazy

110,000 € 110000 €/m²

3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU, 63 M2, TATRANSKÁ – BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tatranská cesta | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt typu NKS o výmere 63 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí zo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

158,000 € 2508 €/m²

Priemyselný areál (tri haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 1,260 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva priemyselný areál vhodný na multifunkčné využitie so skvelou l

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

Podnikateľský objekt (3 haly, recepcia, kancelária, garáže, logistika)

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 1,260 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

520,000 € 413 €/m²

ČIASTOČNE PREROBENÝ RODINNÝ DOM, 156M2, MAJER

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Majerská cesta | 156 m²

Predávame čiastočne prerobený rodinný dom s pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej časti Banskej B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

208,000 € 1333 €/m²

PRIESTRANNÝ 3,5 IZBOVÝ BYT, ZLATÝ POTOK, ZVOLEN,84M2

Reality Zvolen

3 izbový byt | Rázusova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3,5 izbový byt o výmere 84 m² na ul

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

160,000 € 1905 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK NA SLIAČI, 861M2, SLNEČNICA

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Slnečnicová | 861 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva stavebný pozemok v obci Sliač v novom projekte Slnečnica. Jedn

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

200,000 € 232 €/m²

LUXUSNE PREROBENÝ BYT, BANSKÁ BYSTRICA, 37M2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Podháj | 37 m²

Prvá realitná spoločnosť pripravuje do ponuky kompletne prerobený byt v minimalistickom štýle v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

144,200 € 3897 €/m²

SAMOSTATNÝ KOMERČNÝ OBJEKT S POZEMKOM

Reality Žiar nad Hronom

Obchodné priestory | Hutníkov | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytovú stavbu - bývalé pohostinstvo, na ulici Hutníkov v Žiari nad Hronom.

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na predaj Žiar nad Hronom

54,900 € 784 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V KOKAVE NAD RIMAVICOU - NA PREDAJ

Reality Kokava nad Rimavicou

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

N013-13-ANOE Máme pre vás zrekonštruovanú poschodovú chatu v rekreačnej chatovej oblasti Kokav

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kokava nad Rimavicou

160,000 €

NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU V RIMAVSKEJ SOBOTE 736m2 - PREDAJ

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 0 m²

VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=CJIExggdq7Q ID:N012-12-ANOE Uvažujete na

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

246,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23051)
Upresniť hľadanie