Moderný 2i tehlový byt - na mieru zrekonštruovaný

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový tehlový byt nachádzajúci sa v centre BB. Byt prešiel kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Kancelárske priestory v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Janka Kráľa | 32 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory v centre Banskej Bystrice. Voľné sú od 01.09. 20

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

295 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predám garážové miesto

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 12.5 m²

Na predaj garážové státie v podzemnej garáži Hurbanova ulica Ponúkame na predaj garážové státi

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

35,000 € 2800 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s terasou priamo pri lese | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Suchý Vrch | 213.17 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripra

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

449,000 € 2106 €/m²

Ponúkame priestranný 4 izbový byt

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Fončorda | 102 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v každej izbe. Hľadáte bývanie, ktoré sp

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

310,000 € 2908 €/m²

Záhradná chata s pozemkom

Reality Zvolen

Záhradná chatka | Zlatý Potok | 32 m²

Díon reality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatu s podkrovím, ktorá sa nachádza v záhradká

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

34,900 € 1091 €/m²

Bývajte v luxusnej štvrti - 2 a 3 izb. byty - Na Kačici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 101.5 m²

Moderné bývanie na Kačici - v blízkosti zástavby rodinných domov. Vyberiete si z ponuky 2 a 3 i

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

345,261 € 2476 €/m²

LUKRATÍVNY POZEMOK s bývalou kotolňou v širšom centre mesta

Reality Banská Bystrica

Iný objekt | Banská Bystrica | 800 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt bývalej kotolne s lukratívnym pozemkom v širšom centre v Banskej

Publikované: 23.06.2022 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

570,000 € 688 €/m²

Kancelárske priestory na Nám. Slobody v BB

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Nám. Slobody | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom v Banskej Bystrici, na Námestí Slobody, kancelárske priestor

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

335 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Priestranný 3,5 izbový byt s balkónom aj lodžiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83 m²

Priestranný 3,5-izbový byt s balkónom aj lodžiou – ideálne bývanie bez ďalších investícií Hľad

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2831 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v blízkosti historického centra

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 468 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 6-izbový rodinný dom situovaný len pár krokov od historického jadr

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Slnečný pozemok pre rodinný dom vo Zvolene

Reality Zvolen

Pozemok pre rodinné domy | 678 m²

Díon reality ponúka na predaj rovinatý a slnečný pozemok v zastavanom území obce, pripravený na

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

139,500 € 206 €/m²

Exkluzívny pozemok s platným stavebným povolením

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj výnimočný stavebný pozemok v prestížnej a tichej lokalite Suchý vrch s ideál

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Info v RK

Slnečný štvorizbový byt s balkónom

Reality Sliač

4 izbový byt | 83 m²

Díon reality ponúka na predaj štvorizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite v kúpeľnom m

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Sliač

Info v RK

Dvojizbový byt s lodžiou v centre mesta

Reality Zvolen

2 izbový byt | 57 m²

Díon reality ponúka na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta v zrekonštruovan

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Zvolen

Info v RK

Moderný 4-izbový rodinný dom v lone prírody | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Suchý Vrch | 162.56 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný dvo

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2147 €/m²

Rekreačná chata v krásnom prostredí Kremnických vrchov

Reality Sielnica

Chata, drevenica, zrub | Sielnica | 200 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj Rekreačnú chatu v okrese Zvolen v osobnom vlastníctve.

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sielnica

349,900 € 1750 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok pri lese 1 027 m² | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Iný stavebný pozemok | Suchý Vrch | 1,027 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 1 027 m², ideálny na výstavbu rodinného domu. P

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

250 €/m2 250 €/m2

Investičný pozemok vhodný na výstavbu bytovky

Reality Zvolen

Pozemok pre bytovú výstavbu | 5,200 m²

Ponúkame Vám na predaj rozľahlý pozemok, na ktorom sa nachádza budova - bývalý skladový priesto

Publikované: 14.09.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Zvolen

950,000 € 183 €/m²

POZEMOK V OBCI KRÁLIKY

Reality Králiky

Pozemok pre rodinné domy | Králiky | 2,118 m²

Ponúkame Vám lukratívny, slnečný, mierne svahovitý/svahovitý stavebný pozemok v k. ú. obce Král

Publikované: 08.06.2017 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Králiky

140,000 € 66 €/m²

Polyfunkčná budova v centre Zvolena

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 1,000 m²

DÍON reality s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Zvolen. Jedná

Publikované: 13.10.2021 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

800,000 € 800 €/m²

Pozemok v priemyselnom parku v Šalkovej

Reality Banská Bystrica

Priemyselná zóna | Šalková | 7,750 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemky - priemyselný pozemok v Banskej Bystrici, mestská časť Šalkov

Publikované: 14.07.2016 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

40 €/m2 40 €/m2

Krásny 3 izb. byt na Králikoch

Reality Králiky

3 izbový byt | Králiky | 85 m²

Predstavujeme Vám developerský projekt Tiesňava Králiky, ktorý sa nachádza v pohorí Kremnických

Publikované: 09.10.2020 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Králiky

212,500 € 2500 €/m²

Jelšavská Teplica - podiel na lesnom pozemku a trvalom trávnatom poraste

Reality Gemerské Teplice

Lesná pôda | Nezadaná | 5,025 m²

Ponúkame na predaj podiel na Lesnom pozemku o výmere 1707 m2 Parcely registra „E" a Parcely reg

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Gemerské Teplice

2 €/m2 2 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie