Prenájom skladového priestoru vo Zvolene

Reality Zvolen

Priestor pre sklad | 11 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový priestor o rozlohe 11m2 nachádzajúci sa na ulici Elektrárensk

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 28.12.2025
Priestory na prenájom Zvolen

90 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Hriňová - časť Riečka

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | 3,827 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v lone krásnej prírody vhodný na výstavbu, nachádzajúci sa v obc

Publikované: 06.06.2023 Aktualizované: 19.06.2025
Pozemky na predaj Hriňová

15 €/m2 15 €/m2

Prenájom kancelárskeho priestoru na námestí SNP Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 54.25 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor nachádzajúci sa priamo na námestí SNP vo Zvolene.

Publikované: 15.06.2022 Aktualizované: 09.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

781.56 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 15 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove v cent

Publikované: 20.09.2019 Aktualizované: 17.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

105 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vo Zvolene - Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Lieskovská cesta | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s možnosťou vyhradeného parkovania nachádzajúce

Publikované: 08.10.2019 Aktualizované: 13.04.2026
Priestory na prenájom Zvolen

216 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskeho priestoru v centre Zvolena

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 23 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky priestor v centre Zvolena. Priestor o rozlohe 23m2 sa nac

Publikované: 12.05.2020 Aktualizované: 18.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

195 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom prízemného priestoru - Nám. SNP Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 49.46 m²

Ponúkame Vám na prenájom prízemný priestor nachádzajúci sa na námestí SNP vo Zvolene, vhodný na

Publikované: 10.09.2020 Aktualizované: 20.01.2026
Priestory na prenájom Zvolen

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom kancelárskych priestorov vo Zvolene

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | 60 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove vo Zvo

Publikované: 26.01.2021 Aktualizované: 28.01.2026
Priestory na prenájom Zvolen

98 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Parkovacie miesta na prenájom Zvolen - centrum

Reality Zvolen

Spevnené plochy | 0 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2 parkovacie miesta (možnosť prenájmu aj jednotlivo) v centre mesta Zv

Publikované: 14.05.2012 Aktualizované: 17.06.2025
Objekty na prenájom Zvolen

80 €/mesiac

Predaj 3 izbového bytu vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | Ľ. Štúra | 81.87 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene na ulici Ľ.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2199 €/m²

PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE

Reality Banská Bystrica

Garáž | Hurbanova | 20 m²

NA PRENÁJOM PRIESTRANNÉ PARKOVACIE STÁTIE vo vnútornej garáži novostavby bytového domu v blízko

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

75 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj – stavebný pozemok v obci Terany pri Dudinciach

Reality Terany

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 659 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v pokojnej obci Terany, len 2 minúty autom od kúpeľ

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Terany

25,000 € 38 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Chyžné, okres Revúca

Reality Chyžné

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 894 m²

Ponúkame na predaj slnečný pozemok v pokojnej obci Chyžné v okrese Revúca, vhodný na výstavbu r

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Chyžné

30,000 € 34 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! - Na predaj pekný 4 izbový rodinný dom v obci Slovenská Ľupča – pri meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

Ponúkame na predaj krásny a priestranný 4 izbový rodinný dom o celkovej výmere 200 m2 v obci S

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

289,900 € 1450 €/m²

člen NARKS

VYMEŇ SUSEDA! – Na predaj exkluzívny 2 izbový apartmán v ikonickom rezorte Evergreen Tále

Reality Mýto pod Ďumbierom

2 izbový byt | 46.01 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť vlastniť apartmán v prestížnom rezorte Evergreen Tále,

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

250,000 € 5434 €/m²

člen NARKS

Reality Slovenská Ľupča

Rodinný dom | 200 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ľupča

289,900 € 1450 €/m²

člen NARKS

ESTATE INVEST – Exkluzívna investičná nehnuteľnosť o výmere 1000m2 s luxusným veľkometrážnym bytom v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,000 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť v úplnom centre mesta Banská Bystrica o ce

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Banská Bystrica

Objekt pre obchod | 1,000 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

člen NARKS

Prenájom 3 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 97.1 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom pri

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj rodinný dom v obci Lutila okres Žiar nad Hronom

Reality Lutila

Rodinný dom | 175 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj rodinný dom v obci Lutila okres

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Lutila

490,000 € 2800 €/m²

Na predaj rodinný dom Kosihovce znížená cena

Reality Kosihovce

Rodinný dom | Kosihovce | 190 m²

Na predaj poschodový rodinný dom – Kosihovce Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kosihovce

59,000 € 311 €/m²

PREDAJ Záhradná chatka so záhradou Tajov Banská Bystrica

Reality Tajov

Záhradná chatka | 520 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk alebo 0944 107 803), ponúka na predaj záhradnú murovanú cha

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Tajov

45,000 € 87 €/m²

Krásny rodinný dom po rekonštrukcii v Nízkych Tatrách

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

Hľadáte miesto, kde spojíte pokoj vidieka, komfort moderného bývania a blízkosť prírody? Tento

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

285,000 € 1425 €/m²

Na predaj starší vidiecky dom v obci Hronský Beňadik

Reality Hronský Beňadik

Vidiecky dom | 120 m²

Ponúkame na predaj starší vidiecky dom v pôvodnom stave na pozemku s prístupom z dvoch ulíc o v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Hronský Beňadik

74,000 € 617 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30302)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie