SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 79m2

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 78.84 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 79 m², situovaný na vyvýšenom príze

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1459 €/m²

UNIKÁTNA PERLA 3izbový byt pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 73 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny Luxusný Nadštandardný byt o výmere 73 m2 + záhr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3151 €/m²

3‑izbový byt s balkónom v Rezidencii Thermae, Byt 56

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 80.35 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta, kde máte všetko na dosah pár krokov? Byt 56 v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2302 €/m²

MOVEON exkluzívne prináša možnosť 3i nadštandardného bytu podľa seba.

Reality Levice

3 izbový byt | Dopravná ul. | 69 m²

MOVEON vám exkluzívne prináša jedinečnú možnosť vytvoriť si 3-izbový byt presne podľa vlastných

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Levice

137,990 € 2000 €/m²

MOVEON exkluzívne ponúka 3i priestranný byt na Ľanovej

Reality Levice

3 izbový byt | Ľanová ul. | 79 m²

Iba u nás nájdete v ponuke tento priestranný 3i byt s rozlohou 78,57 m² na Ľanovej ulici v Levi

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Levice

104,990 € 1329 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt, 81m2, Bottova ulica, Miloslavov

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottová | 81 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt so záhradou v novostavbe rodinného domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

264,900 € 3270 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj 3 izbový byt, 2x balkón, Vikárska ul., pôvodný stav

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 72 m²

Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná kancelária Pavl

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový byt – Martin Priekopa

Reality Martin

3 izbový byt | Devínska | 73 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekop

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Martin

165,000 € 2260 €/m²

člen NARKS

SKVELÁ LOKALITA, SKVELÝ BYT, SLNEČNÝ 3 IZBOVÝ BYT S KLIMATIZÁCIOU, LOGGIOU, VEĽKOU PIVNICOU, SIHOŤ I

Reality Trenčín

3 izbový byt | 79 m²

TUREALITY exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt v TOP lokalite v Trenčíne. Video: https://y

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

205,000 € 2595 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – 3 izbový byt s balkónom – Sídlisko II – Snina

Reality Snina

3 izbový byt | Palárikova | 60.99 m²

Na predaj 3-izbový byt v lokalite Sídlisko II, ulica Palárikova, Snina Ponúkame na predaj 3-izb

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Snina

88,000 € 1443 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt podielom na súkromnom pozemku Nitra_Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | Hodžova | 59.79 m²

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 3009 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-IZBOVÝ BYT PO PRERÁBKE – ROZKVET, VHODNÝ NA BÝVANIE HNEĎ.

Reality Považská Bystrica

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný a štýlovo zrekonštruovaný 3-izbový byt v jednej z najobľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Považská Bystrica

128,990 € 1897 €/m²

Troj-izbový byt Košice sídlisko Ťahanovce

Trojizbák, ktorý čaká na tvoju víziu. Košice – Ťahanovce | 80 m² | pôvodný stav | 194 999 € H

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko Ťahanovce

194,999 € 2437 €/m²

TUreality predáva exkluzívne zaujimavý byt pri Poprade.

Reality Poprad

3 izbový byt | 90 m²

TUreality predáva fakt zaujímavý byt v dome… a toto nie je žiadna paneláková klasika. Samostat

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

149,999 € 1667 €/m²

Nanovo zrekonštruovaný 3-izbový byt s pridaným obytným priestorom, krbom, vírivkou a loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.5 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s dodatočným obytným priestorom, logg

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,900 € 3783 €/m²

REZERVOVANÉ- 3-iz. byt (54,13m2) v pokojnej lokalite Nová doba Galanta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Nová Doba | 54.13 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Galanta

119,990 € 2217 €/m²

Ponúkam Vám na predaj zariadený zrekonštruovaný 3 izbový byt v centre mesta Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Sídl. M. Corvina | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny 3-izbový byt s balkónom vo Veľkom Mederi v centre mesta

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

105,000 € 1346 €/m²

Ponúkame Vám na predaj nádherný 3 izbový byt v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | 66 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom vo výbornej lokalite v

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

139,000 € 2106 €/m²

Na predaj posledné veľkometrážne 3 izbové novostavby v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Nová Ves | 83.8 m²

Ponúkame Vám na predaj skolaudovaný a dokončený 3 izbový byt v meste Dunajská Streda (v časti v

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2230 €/m²

NOVOSTAVBA 3 izbový byt so záhradkou na predaj v Dunajskej Strede

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Ulica svätého Ladislava | 79 m²

Ponúkam Vám na predaj 3- izbový nízkoenergetický byt so záhradkou v novej časti mesta Dunajská

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

186,900 € 2366 €/m²

Predám 3 izbový byt v D. Strede-sídl.Západ

Reality Dunajská Streda

3 izbový byt | Dunajská | 76 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede vo vyhľadávanej lokalite mesta - na sídl.Zápa

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

129,900 € 1709 €/m²

Ponúkam Vám na predaj 3 izbový byt v Zemianskej Olči v centre obci

Reality Zemianska Olča

3 izbový byt | Hlavná | 62 m²

Ponúkam Vám na predaj 3-izbový byt sv obci Zemianska Olča, v okrese Komárno. Byt sa nachádza v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zemianska Olča

68,000 € 1097 €/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23113)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie