3 izbový byt Nitra Klokočina 78m2

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka: Priestranný 3-izbový byt (78 m2) s balkónom a veľkým potenciálom v Nitre LOKA

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

167,000 € 2141 €/m²

Exkluzívne-predaj 3iz.byt 82m2, špajza-komora-balkón SEVER-Bánovce n/B

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | 5. apríla | 82 m²

⨳⨳⨳ VYHĽADÁVANÁ LOKALITA ▻ PRIESTRANNÝ BYT ▻ POKOJNÉ PROSTREDIE PLNÉ ZELENE ⨳⨳⨳ Hľadáte bývani

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

110,000 € 1341 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 3izbový byt Dúbravka - tichá lokalita

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Tranovského | 65 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestká časť - Dúbravka, v stave staršej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3308 €/m²

PREDAJ 3,5 izbový byt v centre mesta s potenciálom, ktorý si zamilujete

Reality Lučenec

3 izbový byt | Námestie republiky | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkam na predaj priestranný slnečný 3,5- izbový byt priamo v centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Lučenec

123,000 € 1464 €/m²

Exkluzívne v APEX reality 3i. s loggiou v centre Hlohovca Za poštou, 67 m2, 2x pivnica

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 67 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou nachádzaj

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Hlohovec

129,900 € 1939 €/m²

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Na predaj 3-izbový byt na Terase v Košiciach

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT NA TERASE V KOŠICIACH Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 55 m² na

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

178,000 € 3236 €/m²

Priestranný 3 izbový byt v novostavbe Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 70 m²

Realitné Impérium ponúka na predaj 3 izbový byt, v Bratislavskej Petržalke, vo Vienna Gate na k

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4000 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (65,4 m²)+ lodžia a pivnica – Galanta.

Reality Galanta

3 izbový byt | Švermova | 65.4 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Galanta

129,990 € 1988 €/m²

Lev Reality - Moderné bývanie v centre Levíc – Priestranný 3 izbový byt s veľkou loggiou

Reality Levice

3 izbový byt | Ul. Čsl. armády | 79 m²

Byt sa nachádza v modernom bytovom dome, kde necítite anonymitu veľkých projektov. Kombinuje me

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Levice

168,000 € 2127 €/m²

Tehlový 3 izbový byt, vl. kúrenie, záhradka, Solivar, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Zborovská | 75 m²

*Rezervované* Reality Hofer ponúka na predaj tehlový 3-izbový byt s vlastnou záhradkou v krásne

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

215,000 € 2867 €/m²

-zľava- Na predaj 3izbový byt so zakrytou lodžiou v Holíči

Reality Holíč

3 izbový byt | M. Nešpora | 64 m²

Na predaj 3izbový byt, ktorý sa nachádza neďaleko centra mesta, na ul. M. Nešpora, v Holíči. By

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Holíč

85,900 € 1342 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na sídl. M. Nešpora v Holíči.

Reality Holíč

3 izbový byt | M. Nešpora | 67 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt na sídlisku M. Nešpora v Holíči. Byt je čiastočne zreko

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Byty na predaj Holíč

103,000 € 1537 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Posledný byt!! NA PREDAJ 4-izb. mezonet, projekt Byty pod Rotundou, Skalica

Reality Skalica

3 izbový byt | 100 m²

Hľadáte výnimočné bývanie? Láka vás bývanie v novostavbe? Rezidenčný projekt PRÍJEMNÉ BÝVANIE P

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Skalica

Cena dohodou

PREDAJ : 3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, KOMÁRNO

Reality Komárno

3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²

Henrieta Sokolai - realitná maklérka pre Komárno a okolie Vám ponúkam na predaj 3 izbový, pôvod

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

NA PREDAJ 3 - 4 IZBOVÉ BYTY S TERASOU V JEDINEČNOM PROJEKTE VIVA PARK

Reality Komárno

3 izbový byt | 110 m²

NA PREDAJ 3 - 4 IZBOVÉ BYTY NA KĽÚČ S TERASOU V JEDINEČNOM PROJEKTE VIVA PARK Csaba Őszi – rea

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Predaj 3 izbového bytu v tehlovej stavbe, loggia + balkón, Riazanská 6, pri nákupnom centre VIVO, Nové Mesto, Bratislava III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 57.8 m²

Predaj 3-izbového bytu so spoločnou predzáhradkou, na zvýšenom prvom poschodí, tehlový, po čias

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4100 €/m²

PREDAJ šikovného 3-izbového bytu pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 98 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny kúsok šikovného veľkometražného 3 izbového bytu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 2204 €/m²

Predám 3 izbový byt s balkónom v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nové Zámky | 82 m²

Realitná kancelária Real Property & Consulting s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt s balkónom

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

131,500 € 1604 €/m²

Predám 3izbový byt, balkón, Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 72 m²

RÁNA S VÝHĽADOM NA TATRY: Váš nový domov, kde má každý svoj priestor Priznajme si to – nájsť 3-

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

155,000 € 2153 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt - bauring - Fončorda - architekt

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Fončorda | 70 m²

Nadštandardný 3-izbový byt | architekt | kompletná rekonštrukcia | Moskovská, Banská Bystrica -

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 3357 €/m²

SLOVREAL - na predaj 3i byt Levice, 79m2

Reality Levice

3 izbový byt | K. Marxa | 78.84 m²

SLOVREAL ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt o výmere 79 m², situovaný na vyvýšenom príze

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Levice

115,000 € 1459 €/m²

UNIKÁTNA PERLA 3izbový byt pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 73 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny Luxusný Nadštandardný byt o výmere 73 m2 + záhr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3151 €/m²

3‑izbový byt s balkónom v Rezidencii Thermae, Byt 56

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova 1 | 80.35 m²

Hľadáte moderné bývanie v centre kúpeľného mesta, kde máte všetko na dosah pár krokov? Byt 56 v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2302 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23111)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30360)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie