Mojmírka, 152,3 m2 – podnikajte v novom blízko centra

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Mojmírova | 152 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj dva komerčné priestory v novobudovanom komornom rezidenčnom

Publikované: 21.03.2022 Aktualizované: 17.12.2025
Priestory na predaj Piešťany

Cena dohodou

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

2 izbový byt | Generála Goliana | 65 m²

Púpavy pri Aleji - priestranné 2-izbové byty, v cene štandard a stropné kúrenie a chladenie

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Trnava

209,300 € 2858 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na PREDAJ 4i bungalov novostavba 130m2 s garážou, Nitra - Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | Hornočermánska | 130 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate vám ponúka na

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

330,000 € 2538 €/m²

Top
Top

Exkluzívne Na PREDAJ 3-izbový mezonet 105m2 v novostavbe s terasou a parkovaním, Nitra-Centrum

Reality Nitra

3 izbový byt | 105 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate ponúka na pre

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

VÝHODNÁ PONUKA - 4 izbový bungalov v HOLODOME s potokom na pozemku

Reality Prašník

Rodinný dom | Prašník | 100.2 m²

!!!VÝHODNÁ PONUKA !!! Ponúkame Vám na predaj za zvýhodnenú cenu 195.500 € HOLODOM 4 izbového bu

Publikované: 29.02.2024 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1555 €/m²

Top
Top

TOP Novinka priamo od developera: Výborne riešený nový 6 izb. rodinný dom v štandarde v Dúbravke aj pre VEĽKÚ RODINU !

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | 155 m²

Luxus, ktorý si zaslúžite. Domov, ktorý vás očarí. Na predaj je posledný dom: holodom v cene

Publikované: 01.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

669,900 € 4761 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Púpava development ponúka luxusné 4-izbové mezonety v centre Trnavy – Púpavy Residence

Reality Trnava

4 izbový byt | Športová | 91.8 m²

Púpava development prináša do Trnavy výnimočné 4-izbové mezonety s výmerou až 182,17 m², ktoré

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 09.10.2025
Byty na predaj Trnava

541,000 € 5893 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

OCCAM | SKOLAUDOVANÉ Prémiová 5i novostavba navrhnutá s dôrazom na dizajn a komfort - Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Čerešňová | 203.2 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom, situovaný na tichej

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

949,000 € 4670 €/m²

Top
Top

OCCAM | Exkluzívny Chalet so súkromným wellness | Jasná – Nízke Tatry

Reality Demänovská Dolina

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 351 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočný horský chalet so súkromným in-house wellne

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

Info v RK

Top
Top

Moderný 1-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami!

Reality Nitra

1 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 34.04 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý vám ušetrí na energiách a zároveň ponúkne komfort

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 3006 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na PREDAJ 4i novostavba bungalov 100m2, Nitra- Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 100 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk V2 Real Estate má pre vás jed

Publikované: 26.11.2021 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj Nitra

Cena dohodou

Top
Top

Automation Testing title 568449457

Reality Medzilaborce

Reštaurácia | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 738980784

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 581436006

Reality Medzilaborce

Plocha pre reklamu | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 824854547

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

Automation Testing title 811232050

Reality Medzilaborce

Garsónka | Medzilaborce | 75 m²

This is automation description testing 471825065

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Medzilaborce

500 € 7 €/m²

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA - posledný voľný v I. etape - Senec - Lužianky SKOLAUDOVANÝ

Reality Pezinok

Rodinný dom | 160.03 m²

PREDPREDAJ - Ponúkame na predaj priestranný, skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou s veľk

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Pezinok

449,900 € 2811 €/m²

PREDAJ| Exkluzívny Corner priestor s 3 veľkoplošnými výkladmi v projekte STEIN 2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Bernolákova | 74 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jeden y najlepšie situovaných poloyfunkčných priestorov vo vyhľad

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

NOVOSTAVBA 4 izb. rod. domu s 3 parkov. státiami v obci Láb

Reality Láb

Rodinný dom | Leknová ulica | 103 m²

Predaj 4 izbového bungalovu s krytou terasou v obci Láb (okres Malacky) - 10 km od Malaciek, 25

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ: RODINNÝ DOM na pozemku 742 m2, Fončorda, nad Moskovskou ul.

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Zadarská | 195 m²

Rodinný dom na predaj v Banskej Bystrici, Fončorda - nad Moskovskou ul. AstonReal Vám exkluzív

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

649,000 € 3328 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

4-izbový byt na predaj, Mlynské nivy, NUPPU, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 86.79 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 4-izbový klimatizovaný byt na ul

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5760 €/m²

3-izbový byt, záhrada, 2x parking, novostavba, predaj, Miloslavov - Alžbetin Dvor

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Agátová | 80.26 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt - novostavbu s dvo

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Miloslavov

269,500 € 3358 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ 2-izbový apartmán s 2 balkónmi, novostavba, Tomášikova, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 62 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj priestranný slnečný dvojizbový apartmán vo

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 3952 €/m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľadmi

Reality Demänovská Dolina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 457.42 m²

HERRYS - Na predaj jedinečný apartmánový dom priamo v horách Demänovskej doliny s krásnymi výhľ

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

2,390,000 € 5225 €/m²

HERRYS - Na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie miesto v areáli projektu POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj vonkajšie vyhradené parkovacie miesto v areáli projektu POD VINICOU Realitn

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

12,792 €

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Skalická cesta | 0 m²

HERRYS - Na predaj garážové státie v rezidenčnom projekte POD VINICOU Realitná kancelária HERR

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

22,140 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie