Predané.Predám zaujímavý 1.izbový byt v Prievoze 37m2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 38 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte príjemné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

157,990 € 4158 €/m²

Moderný 1-izbový apartmán s loggiou – Nové Mesto, Tehelné pole 29 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 1-izbový apartmán o výmere 29 m² s priestrannou loggiou, nac

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

193,999 € 6690 €/m²

AZ. !PREDAJ! 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 53 m2

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

208,852 € 5967 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 1,5 izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Pluhová | 29.5 m²

Rezervované! Realitná kancelária A-nehnuteľnosti ponúka na preda v zastúpení majiteľa 1- izb. b

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

163,900 € 5556 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Štýlový byt s veľkým balkónom, parkovaním a murovanou pivnicou pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 49 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj štýlový 1i byt, ktorý zaujme kompletným zariadením

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,100 € 4471 €/m²

Predaj, 1,5-izbový byt so záhradkou-Bratislava II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 58.99 m²

N211-111-FRADE3 Link na virtuálnu obhliadku: tour.pivo.app/view/be095627-77a2-4fed-9328-6cd475

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

234,990 € 3984 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP - Prvé bývanie - 1. izbový byt na Žatevnej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Žatevná | 21.45 m²

Ponúkam na predaj útulný štartovací byt na ulici Žatevná v obľúbenej lokalite Bratislava – Dúbr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

139,000 € 6480 €/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ krásny zariadený útulný 1-izbový byt s balkónom v novostavbe v Rači

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 26 m²

Ponúkam na predaj útulný zariadený 1-izbový byt s balkónom v Bratislave -miesta časť Rača. Byt

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

153,000 € 5885 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom. VYŠEHRADSKÁ PEGAS

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 39 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 1-izbový byt s balkónom, situovaný na 2. posch

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

171,999 € 4410 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 45 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1 - izbový byt – 45 m², lokalita: Trnávka Dispozícia

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 3989 €/m²

Na predaj 1.izbový byt v širšom centre mesta pri trhovisku.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Nezadaná | 31.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj útulný a slnečný 1-izbový byt ,vhodný aj na úpravu na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,500 € 5381 €/m²

Na predaj gars. byt Znievská ul. - Petržalka. Súca na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Rovniankova | 27.8 m²

Na predaj gars. byt Znievská ul. - Petržalka. výmera: 27,8 m² vrátane loggie poschodie: 5. / 1

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

137,000 € 4928 €/m²

Novinka
Novinka

1-izb. byt na ul. Kazanská, Podunajské Biskupice, balkón

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1-izb. byt na ul. Kazanská, Podunajské Biskupice. Výmera 35 m2, balkón, nac

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Bratislava Podunajské Biskupice, Uzbecká - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Rastislav Laurenčík, kontakt: 0902 891 971, nehnuteľnosť s I

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

236,990 € 4937 €/m²

Zrekonštruovaný nebytový priestor (1 izbový byt) vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Krížna | 24.1 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor v mestskej časti Bratislava - St

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

135,000 € 5602 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Z poverenia majiteľa ponúkam na predaj pekný a veľký 1-izbový byt + tehlová stavba z roku 200

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT,- veľký 54m2, zariadený byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 54 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

207,000 € 3833 €/m²

DOM-REALÍT / 1izb byt v žiadanej lokalite so zmenou dispozície

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 33 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

183,000 € 5545 €/m²

TOP PONUKA - Kompletne zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky, Vilová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 25 m²

Hľadáte moderné štartovacie bývanie alebo ideálnu investičnú príležitosť na prenájom? AVE Estat

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Prémiový mestský apartmán v projekte BLOKK na prestížnej Vysokej ulici v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vysoká | 43 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 1-izbový byt vedený na LV ako apartmán, situovaný v prestížnom dev

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,900 € 5812 €/m²

Novinka
Novinka

GRAVITAS | Na predaj 1-izbový byt s balkónom - D2

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Nezadaná | 36.97 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 1-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

183,000 € 4950 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

GRAVITAS | 1-izbový byt s predzáhradkou, Brenner – Residence Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.77 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (738)
Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Upresniť hľadanie