HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 35.07 m²

HERRYS – Na predaj moderný 1-izbový byt v dokončenom projekte Metropolis v centre downtownu Re

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

250,232 € 7135 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Starohájska | 44 m²

HERRYS - Na predaj atraktívny 1,5-i byt s funkčnou dispozíciou v projekte Nový Háj, BA – Petrža

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 5227 €/m²

Top
Top

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 66.85 m²

HERRYS – Na predaj 1,5-izbový apartmán v historickom centre Starého Mesta v projekte UNO Poštov

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

304,200 € 4550 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 62.01 m²

HERRYS - Na predaj krásny 1 izbový byt v Starom Meste pri Prezidentskej záhrade Realitná kance

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 5322 €/m²

Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Ševčenkova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Ševčenkova | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Na predaj | 1-izbový byt (možnosť 1,5-izbového) | 35 m² | Bratislava – Petržalka | Klimatizácia |

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Beňadická | 35 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj prakticky riešený 1-izbový byt s možnosťou využitia ako 1,5-izbov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

184,000 € 5257 €/m²

Top
Top

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ A KOMPLETNE ZARIADENÝ 1I BYT S PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Baltská | 37.77 m²

kúpou voľný | pripravený na okamžité nasťahovanie | investičná príležitosť | ideálny na prenájo

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

154,900 € 4101 €/m²

Top
Top

VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta, UNO Poštová

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 38.09 m²

Spoločnosť STORM real Vám ponúka na predaj 1 - izbový VÝNIMOČNÝ SLNEČNÝ APARTMÁN v centre mesta

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

267,500 € 7023 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Na Predaj 1 izb. byt, výborná dostupnosť,

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | Bebravská | 35 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný 1-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Vrakuň

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

146,000 € 4171 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ_ČEREŠNE NOVÁ ETAPA PLAZA PREDAJ 1i BYTU_DOKONČENIE 2029

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 33.86 m²

Ponúkame na predaj novú etapu Čerešní - PLAZU, 1 izbový BYT so západnou orientáciou T15 - výme

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

187,449 € 5536 €/m²

Top
Top

Predaj veľký 1 izbový byt, kolaudácia 2026

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 39 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s východnou orientáciou k nasťahovaniu už tento rok 2026. Byt

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

213,541 € 5475 €/m²

Top
Top

1-izbový apartmán v rezidenčnom projekte GALVANIA Rezidencie

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Galvaniho | 40 m²

Objavte ďalšiu etapu projektu GALVANIA Rezidencie, ktorý prináša štýlové bývanie s dôrazom na k

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 4375 €/m²

Top
Top

MODERNÉ 1 IZBOVÉ APARTMÁNY V ISTER TOWER – PARKSIDE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Landererova | 25 m²

Investičná príležitosť na najlepšej adrese! V absolútnom centre moderného bratislavského downto

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

198,475 € 7939 €/m²

Top
Top

Útulné 1-izbové byty v projekte BAYA – ktoré si vedia na seba zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

220,800 € 5144 €/m²

Top
Top

Veľký 1-izbový byt s balkónom na Štrkovci v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 49 m²

Ponúkame na predaj veľký 1-izbový byt na Štrkovci na Medzilaboreckej ulici v Ružinove. Byt je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,500 € 3908 €/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 2-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Galbavého | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj, krásny, novo zrekonštruovaný menší byt.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK v skvelej lokalite _ D.N.Ves Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 34 m²

NOVOSTAVBA _ ŠTARTOVACÍ BYTÍK pre mladých ľudí _ Alternatívne INVESTIČNÁ ZÁLEŽITOSŤ Na predaj

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

166,000 € 4882 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj : 1ibyt v novostavbe v uzavretom areáli v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Bystrická | 35 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 1ibyt-garsonku v novostavbe v Devínskej Novej Vsi v uzavretom areál

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

159,990 € 4571 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30430)
Reality v Martine (738)
Upresniť hľadanie