Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Podunajské Biskupice

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava – Podunajské Biskupice

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

Hľadáme 1-izbový byt v Bratislave – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Vrakuňa. Požiadavky klie

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 11.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

1 € 0 €/m²

Kúpte si OČARUJÚCI 1i byt PO REKONŠTRUKCII, KLENBOVÉ STROPY, zariadený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Martin VINCENC ponúka EXKLUZÍVNE na predaj OČARUJÚCI 1-izbový byt S KLENBOVÝMI STROPMI po KOMPL

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

234,000 € 5850 €/m²

Ponúkame na predaj 1 izb. byt 67 m2 + terasa 16 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Mickiewiczová | 67 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 1 izbový tehlový byt 67

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 05.09.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

335,000 € 5000 €/m²

1izbový byt NOVOSTAVBA, Prístavná

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 36 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. - ponúka na predaj 1 izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávane

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

225,000 € 6250 €/m²

1 izb. byt v peknej časti Devínskej Novej Vsi!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 35 m²

Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

160,000 € 4571 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN V PETRŽALKE: 42 m² na investíciu

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Údernícka | 41.94 m²

Ponúkame na predaj vkusne riešený 1-izbový apartmán na Údernickej ulici 5, situovaný na 3. posc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 3934 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 1-izbový byt, tehla, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Tomášikova | 48.37 m²

BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt s balkónom v staršej novostavbe v Ružinove. BYTO

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,000 € 4321 €/m²

člen NARKS

1i byt pod lesom v Ovsišti – tiché bývanie a nízke náklady

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | M. Curie Sklodowskej | 35.4 m²

Útulný a slnečný byt s jedinečnou atmosférou v najzelenšej časti Petržalky – v Ovsišti. Ak hľad

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,600 € 5073 €/m²

člen NARKS

Aj investične, slnečný 1-izbový byt, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Kalinčiakova | 40 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Nové Mesto na K

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,000 € 5225 €/m²

člen NARKS

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

NUERA︱PREDAJ 1,5i výnimočný byt, HÁJPARK, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Kutlíkova | 36 m²

Realitná kancelária NUERA prináša na trh jedinečnú príležitosť, ktorá sa objaví len zriedkavo.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

230,000 € 6389 €/m²

Novinka
Novinka

PRÉMIOVÝ 1-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A TERASOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 48 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 5604 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj úplne nový 1-izbový byt s loggiou po čerstvej rekonštrukcii, ešte neobývaný pri Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vilová | 24.8 m²

Ponúkame na predaj vkusne a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt (garsónka) s loggiou, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

159,900 € 6448 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná príležitosť – 1-izbový apartmán v projekte NUPPU

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná 36 | 28.22 m²

Papcun Reality ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1-izbový apartmán v obľúbenej novostavbe N

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

185,000 € 6556 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj praktický 1,5 izbový byt l STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 44 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a svetlý 1,5-izbový byt v jednom z najprestížnejšíc

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 6182 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

INVEREST test

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jarošova | 30 m²

Inverest test

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

RADO | 1,5 izbový byt B.6.3| Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 39 m²

REZERVOVANÉ Štýlový 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

221,990 € 5692 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B6.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislav

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,990 € 5500 €/m²

RADO | 1,5 izbový byt B 5.4 | Greencorner | Bratislava-Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Račianska | 42 m²

REZERVOVANÉ Moderný 1,5-izbový byt s lodžiou orientovanou na východ – projekt Green Corner, Ra

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

223,990 € 5333 €/m²

1-izbový byt v dokončenej novostavbe Čerešne Living, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v práve dokončenej novostavbe Čerešne Living od renomovaného de

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 5000 €/m²

Novinka
Novinka

Investičný 1 izbový byt blízko tehelného pola Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 35 m²

TUreality ponúka na predaj 1‑izbový byt v modernom bytovom komplexe na Bajkalskej ulici v Brati

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,999 € 5714 €/m²

1 izbový byt po rekonštrukcii s úžitkovou plochou 40 m2 v pokojnej časti Bratislava – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúkajú 1 izbový priestranný byt s úžitkovou plochou 40 m2 po staršej kompletnej rek

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,999 € 4500 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30435)
Upresniť hľadanie