HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 4-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezno

Reality Brezno

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne stav nerozhoduje - cenu zvážime p

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 70 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Cel

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

400,000 € 5714 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rača

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v Bratislave, mestská časť Rača. Celková

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Rača

500,000 € 6250 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 68 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt s lodžiou/balkónom v zrekonštruovanom bytovo

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

250,000 € 3676 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | 30 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v lokalite Bratislava - Nové Mesto, pôvodný

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

165,000 € 5500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Karlova Ves v

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Bratislave, mestská časť Petržalka v pô

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

150,000 € 4286 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

3 izbový byt | 78 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 60 -

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

290,000 € 3718 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Pezinok

Reality Pezinok

2 izbový byt | 58 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám 2 izbový byt - Pezinok a okolie. Rozloha bytu okolo 58 m2,

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Pezinok

210,000 € 3621 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

180,000 € 180000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Liptovský Ján.

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Ján

180,000 € 360 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký pozemok vhodný na osadenie mobilného domu, prípadne inej

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malacky

12,345 € 12 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

3 izbový byt | 1 m²

Momentálne riešime bývanie pre rodinu, ktorá sa kvôli práci sťahuje do Veľkého Krtíša. Najradše

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 1 m²

Pre klienta hľadáme1 až 2 izbový byt na prízemí alebo v bytovke s výťahom v Rimavskej Sobote. D

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre klienta hľadáme menší dom alebo chalupu v Kalinove a okolí, ideálne s pozemkom na záhradu.

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt s balkónom v Liptovskom Hrádku. Platba v h

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

110,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v meste Lučenec. Klient disponuje hotovos

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

60,000 € 1579 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | 64 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v v centre alebo v blízskom centre mesta.

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Veľký Krtíš

60,000 € 938 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový prízemný byt v Novej Dubnici, ideálne po komplet

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nová Dubnica

75,000 € 2143 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gortva

Reality Gortva

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Gortva v pôvodnom stave alebo po čiastočnej r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gortva

50,000 € 500 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Upresniť hľadanie