HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

155,000 € 2818 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom v peknom stave, podmienkou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

99,000 € 1042 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Hnúšťa (aj Likier). Na stave bytu ani na ko

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu alebo velkost

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Jesenské

Reality Jesenské

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v obci Jesenské. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Jesenské

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší pozemok na umiestnenie predajného stánku vo frekven

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4-izbový byt (príp. 3-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v meste Nováky. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

95,000 € 633 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

100,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

130,000 € 520 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

95,000 € 528 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Senec

Reality Senec

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Senec

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

310,000 € 1240 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

200,000 € 800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hajnáčka

Reality Hajnáčka

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hajnáčka v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hajnáčka

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gortva

Reality Gortva

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Gortva v pôvodnom stave alebo po čiastočnej r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gortva

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

300,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senec

Reality Senec

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senec

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: čiastočne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

169,000 € 169000 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30403)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23089)
Upresniť hľadanie