HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Dubnica

Reality Nová Dubnica

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový prízemný byt v Novej Dubnici, ideálne po komplet

Publikované: 09.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nová Dubnica

75,000 € 2143 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kolta

Reality Kolta

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Kolta. RD by mal byť v obýva

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kolta

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom v peknom stave, podmienkou

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hajnáčka

Reality Hajnáčka

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hajnáčka v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hajnáčka

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Gortva

Reality Gortva

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Gortva v pôvodnom stave alebo po čiastočnej r

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Gortva

50,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-3 izbový tehlový byt v Nitre, Šali alebo v okolitých ob

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt as

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

99,000 € 1042 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Kalinovo

Reality Kalinovo

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Kalinovo. Na stave bytu ani na konkrétnej u

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

95,000 € 528 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Stará Ľubovňa

Reality Stará Ľubovňa

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom, aspoň po čiastočnej rekonštrukcii v o

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Stará Ľubovňa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: čiastočne

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

169,000 € 169000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Svit

Reality Svit

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vo Svite. Stav: min. čiastočne zrekonštruovaný.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Svit

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senec

Reality Senec

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt. Podmienkou je vaňa v kúpeľni. Klientka má

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senec

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 130 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

300,000 € 2308 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Senec

Reality Senec

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Senec

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v meste Nováky. Bližšie informácie Vám r

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

95,000 € 633 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v meste Hnúšťa (aj Likier). Na stave bytu ani na ko

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Jesenské

Reality Jesenské

3 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3 izbový byt v obci Jesenské. Na stave bytu ani na konkrétnej ul

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Jesenské

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu alebo velkost

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

130,000 € 520 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

200,000 € 800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Malacky

Reality Malacky

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme RD v Malackách, Kostolišti alebo Jakubove. Poprípade 3-izbový b

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Malacky

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 90 m²

Pre klientov hľadáme štvorizbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie