HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový rodinný dom v meste Levoča, cena závisí od stavu nehnu

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levoča

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Byt môže byť v

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

170,000 € 170000 €/m²

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Uprednostňujeme

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa komerčný objekt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Objekt pre obchod | 15,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok s rozlohou 15.000 m2 v Žiari nad Hronom, alebo v

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na kúpa Žiar nad Hronom

200,000 € 13 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt okr. Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 59 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene, môže byť zrekonštruovaný alebo

Publikované: 20.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2542 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt vo Zvolene. Ďakujem za každú ponuku. Bli

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

130,000 € 2167 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt s kumbálom v Žiari nad Hronom. Ďakujem veľmi

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

90,000 € 1364 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

50,000 € 1316 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa chata Veľké Pole

Reality Veľké Pole

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu s menším pozemkom 6-8 árov, v blízkost

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Veľké Pole

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Nová Baňa

Reality Nová Baňa

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Novej Bani. Bližšie informácie Vám

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nová Baňa

55,000 € 55000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Mostová

Reality Mostová

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Mostová

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 600 m²

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbovy byt v novostavbe v okoli do 20 km od Bratislavy.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Sládkovičovo

Reality Sládkovičovo

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom do 29 rokov, (alebo po rekonštrukcii), v ce

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Sládkovičovo

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čierna Voda

Reality Čierna Voda

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Čierna Voda-okres Galanta. Cena do 90.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čierna Voda

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Trnava

Reality Trnava

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Za ponuky ďaku

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Hrabušice

Reality Hrabušice

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemkom určený na výstavbu rodinného domu cca do 1000 m2

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Hrabušice

80,000 € 80 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám jednoizbový byt v Spišskej Novej Vsi, klient uprednostňuje

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Pozemok pre rodinné domy | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok na výstavbu rodinného domu v obci Liptovský Ján.

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Ján

180,000 € 360 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Malacky

Reality Malacky

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme veľký pozemok vhodný na osadenie mobilného domu, prípadne inej

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Malacky

12,345 € 12 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8548)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Upresniť hľadanie