HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v okolí centra v pôvodnom stave. Platba be

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

80,000 € 1600 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom alebo zrekonštruovanom stave Ď

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

100,000 € 1667 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 95 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt pr

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

110,000 € 1158 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2+1 byt v okolí Korza, pôvodný stav. Bližšie informác

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme zrekonštruovaný dvojizbový byt v Prievidzi. Podmienkou lo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi. Môže byť aj pôvodný stav. Vy

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v dobrej lokalite. Stav pôvodný vhodný na

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

55,000 € 1447 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Partizánskom - centrum, Luhy v pôvodnom

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Vyšný Breznička. Na stave domu alebo velkost

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Breznička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Malacky

Reality Malacky

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt. Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

110,000 € 2200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

135,000 € 750 €/m²

HALO reality - Kúpa, dvojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

2 izbový byt | 52 m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, uprednostňuje sa byt v tehlovom bytovom

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v meste Žiar nad Hronom. Uprednostňujeme

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 38 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Krupine. Pôvodný stav alebo po rekonštr

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

50,000 € 1316 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt Bližšie informácie Vám radi poskytneme

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nováky

Reality Nováky

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám dvojizbový byt v meste Nováky na prízemí alebo v bytovke s

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa garsonka Nováky

Reality Nováky

Garsónka | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsonku, pripadne jednoizbový byt v Novákoch a okoli cen

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nováky

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Nových Zámkoch. Dom by mal byť po kompletne

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nové Zámky

300,000 € 300000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok pre rodinný dom o rozlohe cca 1000 m2, v Hurbanove

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Hurbanovo

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Handlovej cena do 48.000€. Bližšie

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

46,000 € 46000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme chatu, chalupu, nie malú záhradnú chatku v P

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Handlová

125,000 € 125000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 3-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

95,000 € 1267 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie