HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Malacky

Reality Malacky

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 alebo 2 izbový byt. Klientka má hotovosť. VOLAJTE 0907

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

135,000 € 3000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Tomášov

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, veľkosť záhrady aj 10-20 árov. Okolie Senca

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kráľová pri Senci

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Jakubov

Reality Jakubov

Chalupa, rekreačný domček | 300 m²

Pre klienta hľadáme chatu na záhorí, skôr niečo prízemné, resp s pár schodmi - vhodnú aj pre st

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Jakubov

100,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves dvoj izbový byt

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrabušice

Reality Hrabušice

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom s pozemkom cca od 600 do 900 m2 v okrese Spiš

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrabušice

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Spišskej Novej Vsi, stav: aspoň čiastočne zrekon

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi. Lokalita: Mier. Stav: min.

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v centre mesta, najlepšie ulica Janka Kráľ

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

160,000 € 2133 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Žiari nad Hronom, balkón alebo lodžia v

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

69,000 € 1917 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Lokality - Drieňová,

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 36 m²

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

70,000 € 1944 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt vo Zvolene. Platba v hotovosti. Ďakujem za k

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

90,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Kežmarok. Klient nemá preferov

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kežmarok

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Poprad. Klient nemá preferovan

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Poprad

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší dvojizbový byt s balkónom a výťahom po kompletnej r

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt do 190.000 eur, najlepšie centrum mesta. Za

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

190,000 € 2533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Drienovská Nová Ves

Reality Drienovská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme Rodinný dom s úžitkovou plochou max do 120m2, blízke okol

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Drienovská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezovička

Reality Brezovička

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Brezovička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30415)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie