HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 4 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto, klien

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 3625 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Stupava

Reality Stupava

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt, ideálne s lodžiou, nie prízemie, v

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Stupava

190,000 € 3800 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Pezinok

Reality Pezinok

Pozemok pre rodinné domy | 200 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadám pozemok 8 á alebo 200 m2 halu. V prípade ak plánujete pred

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Pezinok

400,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Suchá Hora

Reality Suchá Hora

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok v lokalite Suchá hora, prípadne v jej blí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Suchá Hora

30,000 € 50 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre viac ako 15 konkrétnych klientov hľadáme na kúpu rodinný dom v meste Levice alebo v okolí m

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Liptovskom Hrádku, Dovalove alebo v Liptovs

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Hrádok

300,000 € 500 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový alebo dvojizbový byt v lokalite Liptovský Mikuláš -

Publikované: 06.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Demänovská Dolina

140,000 € 1867 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Garsónka | 25 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme garsónku. Poloha vrámci Liptovského Hrádku nerozhoduje ale ideá

Publikované: 09.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

60,000 € 2400 €/m²

HALO reality - Kúpa byt 1+1 Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

1 izbový byt | 35 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt V Liptovskom Hrádku alebo v Liptovskom Mi

Publikované: 02.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Hrádok

75,000 € 2143 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme 2 alebo 3 izbový byt vo Veľkom Krtíši pre rodinu, ktorá sa sťahuje za prácou. Nasťahova

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Klienti sa chcú presťahovať bližšie k rodine, preto hľadáme byt v tichšej časti Lučenca. Lokali

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kalinovo

Reality Kalinovo

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme rodinný dom v Kalinove pre rodinu, ktorá chce odísť z bytu. Stačí obytný stav, rekonštr

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kalinovo

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 3 izbový byt v Lučenci — nie malometrážny typ. Rozhoduje dispo

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa pozemok okr. Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 300 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach okresu Liptovský Mikuláš - Liptovské Kľ

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Liptovský Mikuláš

45,000 € 150 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 90 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na rek

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

100,000 € 1111 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Fiľakovské Kováče

Reality Fiľakovské Kováče

1 izbový byt | 1 m²

Hľadám 1 izbový byt v obci Fiľakovské Kováče pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nero

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Fiľakovské Kováče

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Halič

Reality Halič

2 izbový byt | 1 m²

Hľadám 2 izbový byt v obci Halič pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôv

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Halič

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Revúca

Reality Revúca

3 izbový byt | 1 m²

Dobrý deň, pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Revúcej s balkónom alebo lodžio

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Revúca

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čechy

Reality Čechy

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čechy

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Partizánskom - centrum, Luhy v pôvodnom

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v meste Nové Zámky. Požiadavky: minimálne či

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

120,000 € 120000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hul

Reality Hul

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hul. Môže ísť o starší rodinný dom (prípadne

Publikované: 08.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hul

80,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 - izbový byt v meste Nové Zámky. Môže byť aj v pôdovnom

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

90,000 € 1385 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Smolinské

Reality Smolinské

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme aspoň čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obývateľno

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Smolinské

160,000 € 160 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie