HALO reality - Kúpa rodinný dom Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jánovce

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žilina

350,000 € 2333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Jedľové Kostoľany

Reality Jedľové Kostoľany

Pozemok pre rodinné domy | 2,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme pozemok v obciach v okolí Zlatých Moraviec, pohorie Tribe

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Jedľové Kostoľany

30,000 € 15 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v ideálnom prípade, prerobený, minimálne 2 izbový byt s b

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | 62 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite medzi Ivankou pri Dunaji a Sládko

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Ivanka pri Dunaji

130,000 € 2097 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trenčianska Teplá

Reality Trenčianska Teplá

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Trenčianska Teplá. Podmienkou je pozem

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trenčianska Teplá

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Šaľa

Reality Šaľa

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbovy byt v Sali v akomkolvek stave, v cene do 110.000

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Šaľa

110,000 € 1692 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Trnave, platba v hotovosti. Bližšie inform

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

170,000 € 3400 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Poprad

Reality Poprad

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme investičný jednoizbový byt v Poprade, na lokalite nezálež

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa chata Uhliská

Reality Uhliská

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obývateľnú chalupu, stačí s 2 izbami, s menším pozemkom 6

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Uhliská

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Spišská Nová Ves a blízke okolie (Jamník,

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Chminianske Jakubovany

Reality Chminianske Jakubovany

Rodinný dom | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Chminianske Jakubovany Bližšie inf

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Chminianske Jakubovany

20,000 € 250 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 1-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Ondrej

Reality Liptovský Ondrej

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Liptovský Ondrej alebo Beňadiko

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Ondrej

140,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Leviciach pre 4 člennu rodinu. Preferujeme

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ábelová

Reality Ábelová

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinné domy v obci Ábelová pre konkrétnu klientelu. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (p

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Ábelová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 71 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt, môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 2113 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | 85 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v lokalite Liptovský Mikuláš - Demänová. V pôvo

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Demänovská Dolina

170,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Lentvora

Reality Lentvora

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Lentvora pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Lentvora

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Detve s dobrým parkovaním pri bytovke. Je

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Detva

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme rodinný dom na Brezničke pre rodinu, ktorá chce odísť z bytu. Stačí obytný stav, rekonš

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Breznička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8550)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30414)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie