HALO reality - Kúpa pozemok Plavecký Štvrtok

Reality Plavecký Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný/rekreačný pozemok v oblasti Vampíl pri Plaveckom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Plavecký Štvrtok

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská časť Nové Mesto. Klien

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 3867 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

150,000 € 4167 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1-izbový byt s čiastočnou, alebo kompletnou rekonštrukcio

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

190,000 € 190000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | 68 m²

Pre nášho overeného klienta súrne hľadáme 3 -izbový byt s balkónom v Seredi. Klient má záujem o

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Sereď

130,000 € 1912 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Galanta

Reality Galanta

2 izbový byt | 1 m²

HĽADÁM PRE KLIENTA: 2i byt Galanta – WEST – Pre môjho konkrétneho a bonitného klienta hľadám na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Galanta

150,000 € 150000 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom meste Levice, prípadne v lokalite vzdialene

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

200,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Levice

Reality Levice

2 izbový byt | 49 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt v meste Levice. Požiadavky: balkón a

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

95,000 € 1939 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levice

Reality Levice

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu minimálne 4 izbový dom v meste Levice. Lokalita: len me

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levice

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v pôvodnom stave v meste Levice vhodný na re

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Ondrej

Reality Liptovský Ondrej

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom v obci Liptovský Ondrej alebo Beňadiko

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Ondrej

140,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Levice

Reality Levice

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Leviciach pre 4 člennu rodinu. Preferujeme

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levice

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 40 m²

IHNEĎ KÚPIME, PLATBA V HOTOVOSTI! Pre klienta hľadám 1-izbový byt v Liptovskom Mikuláši, kľudne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Liptovský Mikuláš

100,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ábelová

Reality Ábelová

Rodinný dom | 1 m²

Hľadám rodinné domy v obci Ábelová pre konkrétnu klientelu. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (p

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Ábelová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 71 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt, môže byť aj pôvodný stav. Za ponuky vopred

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

150,000 € 2113 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Demänovská Dolina

Reality Demänovská Dolina

3 izbový byt | 85 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v lokalite Liptovský Mikuláš - Demänová. V pôvo

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Demänovská Dolina

170,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Lentvora

Reality Lentvora

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Lentvora pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvod

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Lentvora

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Detva

Reality Detva

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétnych klientov hľadáme 2 až 3 izbový byt v Detve s dobrým parkovaním pri bytovke. Je

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Detva

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Breznička

Reality Breznička

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme rodinný dom na Brezničke pre rodinu, ktorá chce odísť z bytu. Stačí obytný stav, rekonš

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Breznička

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 1 m²

Rodine sa rozrástla domácnosť a chcú zostať v meste — hľadáme väčší 3–4 izbový byt v Rimavskej

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pozba

Reality Pozba

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Dedinka. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Pozba

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Radava

Reality Radava

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta z BA súrne hľadáme rodinný dom - chalupu v obci Radava. RD by mal byť

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Radava

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kúty

Reality Kúty

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v obci Kúty. Vyhovuje štandard, holobyt a

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kúty

115,000 € 2556 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie