HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Partizánskom s balkónom, v dobrom stave

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

68,000 € 68000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt (príp. 4-izbový) v Nitre, výmera od 74 m2, l

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme obývateľný rodinný dom s pozemkom, môže byť aj menší, v l

Publikované: 30.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Bánovce nad Bebravou

90,000 € 90000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Partizánske

Reality Partizánske

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 alebo 3,5 izbový byt s balkónom v Partizánskom, sídlisk

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Partizánske

87,000 € 87000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Topoľčany

Reality Topoľčany

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2- alebo 3-izbový byt v pôvodnom stave v celom okrese Top

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Topoľčany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavské Janovce

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Rimavské Janovce. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavské Janovce

110,000 € 733 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

105,000 € 420 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Čerenčany

Reality Čerenčany

Rodinný dom | 180 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Čerenčany. Na stave domu nezáleží, taktiež an

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Čerenčany

115,000 € 639 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

100,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

100,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 120 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Tomášov

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nová Dedinka

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme starší rodinný dom, veľkosť záhrady aj 10-20 árov. Okolie Senca

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kráľová pri Senci

220,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

280,000 € 1120 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 100 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

70,000 € 700 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kokava nad Rimavicou

Reality Kokava nad Rimavicou

1 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 1 izbový byt v obci Kokava nad Rimavicou. Na stave bytu ani na k

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kokava nad Rimavicou

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poltár

Reality Poltár

2 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2 izbový byt v meste Poltár. Na stave bytu ani na konkrétnej uli

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poltár

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | 60 m²

Pre klientov hľadáme 2-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Handlová

Reality Handlová

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Prievidzi cena podľa stavu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Handlová

38,000 € 38000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 53 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2830 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prešov

Reality Prešov

2 izbový byt | 55 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Prešove. Bližšie informácie Vám radi

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

150,000 € 2727 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Malacky

Reality Malacky

1 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 alebo 2 izbový byt. Klientka má hotovosť. VOLAJTE 0907

Publikované: 16.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Malacky

135,000 € 3000 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie