HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu ani na konkr

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Levoča a blízkom okolí. Cena: do 200.

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levoča

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme prerobený štvorizbový rodinný dom, nie poschodový, s pozemkom

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Pezinok

280,000 € 2800 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Tomášov

Reality Tomášov

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5.izbový. Novostavba, a

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Tomášov

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | 120 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, ktorý chce využívať na podnikanie

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Most pri Bratislave

300,000 € 2500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Brezovej pod Bradlom. Môže byť v pôvodnom stave,

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 120 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po či

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

155,000 € 1292 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves jedno izbový by

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Poprad

Reality Poprad

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Poprade. Lokalita: Starý Juh. Stav: min. čias

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

165,000 € 165000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

90,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Spišskej Novej Vsi, ideálne sídlisko Tarča ale

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²