3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 alebo 3i byt v centre Žiliny. Preferované sú tichšie lo
190,000 € 2375 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme ihneď obytný rodinný dom v obci Hodruša-Hámre, časť Dolné
130,000 € 130000 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme ihneď obytnú chalupu na peknom mieste v okrese Zlaté Moravce. C
160,000 € 160000 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Trenčianske Teplice. Podmienkou je po
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b
Cena dohodou
2 izbový byt | 53 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Kalnej nad Hronom alebo v blízkom okolí ak
70,000 € 1321 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 2 izbový byt (prípadne 3i) v Leviciach. Stav a p
80,000 € 1600 €/m²
1 izbový byt | 36 m²
Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt, či väčšiu garsonku ideálne s balkónom/lodžiou
140,000 € 3889 €/m²
3 izbový byt | 80 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v centre alebo blízkom centre Levíc. Hľadáme
100,000 € 1250 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu 1 izbový byt, prípadne väčšiu garsónku s balkónom
68,000 € 1943 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Pre konkrétneho hotovostného klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v akomkoľvek stave, aj zadlž
105,000 € 3000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 450 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu pozemok vhodný pre stavbu rodinného domu. Pozemok
45,000 € 100 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v lokalite Bratislava - Devínska Nová Ves. I
200,000 € 4000 €/m²
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku resp. 1-izbový byt v Bratislave v mestskej časti
190,000 € 190000 €/m²
2 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave v mestskej časti Ružinov. Pôvod
220,000 € 220000 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 izbový byt v Bratislave, mestská čas Rača alebo Nové Me
270,000 € 3600 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove. Ideálne novostavba.
180,000 € 4286 €/m²
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme na kúpu rodinný dom v Bratislave II Ružinov Bližšie i
Cena dohodou
Rodinný dom | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Partizánska Ľupča, okres Liptovský Mik
60,000 € 60000 €/m²
4 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme štvorizbový byt v meste Liptovský Mikuláš. Ako lokalitu p
Cena dohodou
1 izbový byt | 1 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1 izbový iba pôvodnný neprerobený stav bytu. Ak plánujet
Cena dohodou
Rodinný dom | 90 m²
Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v dobrom technickom stave, 3-4 izby, napojený
115,000 € 1278 €/m²
3 izbový byt | 1 m²
Hľadám 3 izbový byt v meste Lučenec pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.