HALO reality - Kúpa pozemok Borský Mikuláš

Reality Borský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok určený na výstavbu RD v obciach Borský Mikuláš, Lakšárs

Publikované: 22.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Borský Mikuláš

60,000 € 75 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový, alebo 4-izbový byt na predaj v Brezovej pod Bra

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Brezová pod Bradlom

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

255,000 € 1020 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves troj izbový byt

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta s pripraveným financovaním súrne hľadáme 3-izbový byt v Trnave do 178 0

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Trnava

178,000 € 178000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme abecedný trojizbový tehlový byt v centre mesta Žiar nad H

Publikované: 03.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

150,000 € 1875 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 29 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v dobrej lokalite. Ul. Chrásteka. Platba bez hy

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

40,000 € 1379 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici. Za ponuky Vám vopred

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

85,000 € 1700 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 25 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Žiari nad Hronom, platba v hotovosti. Cena zál

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

42,000 € 1680 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v Kremnici. Platba v hotovosti. Ďakujem z

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Ťahanovce

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jedno až dvojizbový byt v novšej časti sidliska Ťahanov

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Košice-Sídlisko Ťahanovce

150,000 € 150000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňujem

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 85000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2 izbový byt v lokalite Pod Vŕškami v Žiari nad Hronom. P

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

85,000 € 1700 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa chata Bátovce

Reality Bátovce

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme chatu/chalupu, menší rodinný dom v pôvodnom stave s menší

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Bátovce

30,000 € 30000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Veľký Slavkov

Reality Veľký Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami v okrese Poprad,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Slavkov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Ruskov

Reality Ruskov

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme starší rodinný dom, ktorý by bol vhodný na byvanie a pos

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Ruskov

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Baška

Reality Baška

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom. Bližšie informácie Vám radi poskytneme n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Baška

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Krupina

Reality Krupina

3 izbový byt | 76 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt v Krupine, v prípade že nehnuteľnosť chcet

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

97,000 € 1276 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Trakovice

Reality Trakovice

Rodinný dom | 700 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám samostatne stojaci rodinný dom, ktorý leží na minimálne 700m2 po

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Trakovice

170,000 € 243 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krupina

Reality Krupina

2 izbový byt | 67 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukci

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krupina

75,000 € 1119 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2i byt v širšom centre Žiliny. Preferované sú tichšie lokality

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 € 2615 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23087)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie