Rodinný dom na predaj | SEČOVCE | luxusná komplená rekonštrukcia | Realitná kancelária Bývajte s Nami

Reality Sečovce

Rodinný dom | 300 m²

EXKLUZÍVNE: Kompletne zrekonštruovaný priestranný rodinný dom v Sečovciach Hľadáte dokonalý ro

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Sečovce

245,000 € 767 €/m²

Top
Top

Predaj | Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Michalovciach | Bývajte s NAMI

Reality Michalovce

3 izbový byt | Východ | 64 m²

Realitná kancelária Bývajte s Nami Vám exkluzívne ponúka na predaj moderne zrekonštruovaný t

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Top
Top

Na Predaj 3-izbový byt s terasou TRI VEŽE - TOP VÝHĽAD

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou v projekte TRI VEŽE – ikonický výhľad na Bratislavu z 19. pos

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

459,000 € 5100 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

4 izbový rodinný dom, Malá Ida

Reality Malá Ida

Rodinný dom | Hlavná | 165 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Malá Ida, ktorý poskytuje

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Malá Ida

495,000 € 3000 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

VYMEŇ SUSEDA! - Znížená cena! Na predaj krásny, presvetlený, tehlový 2-izb. byt s balkónom – Hroznová ulica, Pezinok.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Hroznová | 55.56 m²

Ponúkame na predaj veľmi pekný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite mesta Pezinok na Hroz

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Pezinok

177,990 € 3204 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PRENÁJOM | Štýlový 3 izbový byt s terasami, parkovaním a výhľadom na Slavín – Žabotova, Staré Mesto, bývanie v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žabotova | 98 m²

Ponúkam na prenájom priestranný a veľmi príjemný 3-izbový byt o výmere 98 m², situovaný vo vyhľ

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 3,5 izbový byt 160 m2, Beblavého ulica, Staré Mesto, Bratislava, terasa, 2x parking, bývanie v centre mesta, výhľad na mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beblavého | 160 m²

Prenájom 3,5-izbový exkluzívny byt s terasou, výhľadom na mesto a 2x garážovým státím – Beblavé

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,200 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 2 izbového bytu, River Park, Staré Mesto, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 61 m²

Rozloha: 54 m² + loggia (7 m²) Poschodie: 7. z 9 (s výťahom) Popis: Plne zariadený 2-izbový by

Publikované: 03.02.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

BONJOUR REAL: Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky, pozemok a obrovský potenciál.

Reality Trnava

Rodinný dom | Ulica A. Sládkoviča | 167 m²

Staromestský dom s charakterom a možnosťou vytvoriť niečo výnimočné. 2 domy – 3 bytové jednotky

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 1964 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom dizajnový 1,5 izbový apartmán v pamiatkovej budove UNO Poštová Residence

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Poštová | 30.62 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (180)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30353)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1410)
Rodinné domy na predaj (23030)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie