2 izb byt s balkónom: projekt SÝKORKY v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

2 izbový byt | Pri Vápenickom potoku | 46.1 m²

Hľadanie bývania je častokrát o kompromisoch. U nás ich robiť nemusíte! Nová lukratívna štvrť S

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

204,575 € 4438 €/m²

Predaj krásny apartmán, dlho očakávaný projekt SIERRA, Motor City, Iman Developer

Reality Spojené Arabské Emiráty

Garsónka | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám v exkluzívnej spolupráci so špičkovou realitnou

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

186,000 € 4650 €/m²

ZĽAVA!!! Novostavba Svrčia - Bratislava - Predaj 3 - izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Svrčia | 77.18 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v Bratislave, mestskej časti Karlova Ves - Svrčia ulica na

Publikované: 30.03.2023 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

375,000 € 4957 €/m²

PREDAJ, Stará Kremnička, rodinný dom - prestavba na želanie, ESTY Real Estate s.r.o.

Reality Stará Kremnička

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Realitný maklér Ing. Juraj Paulík, RSc. a realitná kancelária ESTY Real Estate s.r.o. Vám ponúk

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Stará Kremnička

89,999 € 409 €/m²

Výnimočný objekt v NR - Chrenová. Bývaj a podnikaj na jednom mieste..

Reality Nitra

Rodinný dom | Chrenová | 500 m²

Predáme výnimočnú nehnuteľnosť v srdci vyhľadávanej lokality Nitra – Chrenová, ktorá spája poko

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

349,000 € 698 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYT B7- Rezidencia Orlíky - Moderné a kvalitné bývanie.3+kk, parkovacie miesto v cene - Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

3 izbový byt | Družstevná | 65.2 m²

Predpredaj bytov zahájený! ! Hľadáte moderný domov v pokojnej lokalite, no na dosah od mesta?

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Hôrky

211,272 € 3240 €/m²

Grécko, Atény, Koukaki pri Akropole - apartmán 40m², novostavba, kolaudácia 2026

Reality Grécko

2 izbový byt | Grécko

Prémiová štvrť Koukaki, 5 minút od Akropoly — toto je jedna z najvyhľadávanejších rezidenčných

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj

175,000 € 4375 €/m²

Grécko, Kavala — 3-izbový apartmán pri mori | Prémiová lokalita, rastúci trh

Reality Grécko

3 izbový byt | Grécko

Kavala - prímorské mesto s výhľadom na Egejské more, historickou pevnosťou a živou gastronomick

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj

530,000 € 4530 €/m²

Novostavba 4 - izb. rodinného domu v Novej Dubnici, ŠTANDARD

Reality Nová Dubnica

Rodinný dom | Hliny1 | 134.85 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4- izbového jednopodlažného rodinného domu s garážou typu bun

Publikované: 30.11.2023 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

VYPREDANÉ!! Predaj nadštandardné apartmány, kompletne zariadené, projekt Jade Tower

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 26.08.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

135,000 € 3375 €/m²

Krásna nová drevenica v lone prírody - Lom nad Rimavicou

Reality Lom nad Rimavicou

Chata, drevenica, zrub | Lom nad Rimavicou | 120 m²

Ponúkame na predaj krásnu novostavbu drevenice s výhľadom na panenskú prírodu obce Lom nad Rima

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lom nad Rimavicou

295,000 € 2458 €/m²

5-izbový rodinný dom v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

Rodinný dom | Nezadaná | 117.54 m²

Vitajte v SELANKÁCH - atraktívnom rezidenčnom projekte ležiacom na okraji obce Pobedim, len kús

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Pobedim

252,150 € 2145 €/m²

4-izbový rodinný dom s garážou v projekte SELANKY neďaleko Piešťan

Reality Pobedim

Rodinný dom | Nezadaná | 117.54 m²

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Pobedim

252,150 € 2145 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V REKONŠTRUKCII, PRI ZIMNOM ŠTADIÓNE

Reality Ružomberok

Rodinný dom | K. Sidora | 170 m²

Ak Vás ponuka zaujme, neváhajte a kontaktujte 0905/115500 alebo henoch@nehnuteľnosti-predaj.sk

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Domy na predaj Ružomberok

205,000 € 1206 €/m²

Na predaj rekreačná chata, chalupa Zlatá Idka

Reality Zlatá Idka

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 65 m²

Na predaj krásna chata pod lesom, pri potoku v Zlatej Idke. Chata sa nachádza v rekreačnej obl

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 22.06.2025
Chaty a chalupy na predaj Zlatá Idka

75,000 € 1154 €/m²

Novostavba 4 izbového bungalovu s garážou v novovybudovanej a luktratívnej časti Dunajskej Stredy - Florida Villa Park

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Bratislavská cesta | 132 m²

AR CORAZON ponúka na predaj moderný 4 izbový samostatný, tehlový bungalov s garážou, celková úž

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Dunajská Streda

290,000 € 2197 €/m²

Rodinný dom s 2 bytovými jednotkami v Tomášove !!!

Reality Tomášov

4 izbový byt | Bratislavská | 110 m²

Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dvojdom s vlastnou prístupovou cestou, ulica Bratisla

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Tomášov

264,900 € 2408 €/m²

Exkluzívne bývanie v srdci Starého Mesta – 4-izbový byt v projekte RIEČNA

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Riečna | 95.37 m²

Na predaj: Exkluzívny 4 - izbový byt v projekte RIEČNA – Staré Mesto, Bratislava Lokalita: Rieč

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

839,256 € 8800 €/m²

Priestranný 1-izbový byt s výhľadom na Vinicu - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Matúškova | 38.23 m²

Priestranný 1-izbový byt s celkovou rozlohou 38,23 m², ktorý zahŕňa aj príjemnú loggiu o výmere

Publikované: 07.11.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

195,900 € 5124 €/m²

Rekreačný domček "D" Zelená voda Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Dunajská | 63.1 m²

Stavba pred dokončením Cena: 240.000,- s DPH, v štandarde, vrátane pozemku, vnútroblok, nadväzu

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

Rekreačný domček "F" Zelená voda Most pri Bratislave

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Dunajská | 72.1 m²

Stavba pred dokončením Cena: 260.000,- s DPH, vrátane pozemku, línia Šúrskeho kanála, krajný po

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj Most pri Bratislave

260,000 € 3606 €/m²

Rezervované 4-izbový bungalov v Štiavnických vrchoch

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Banská Štiavnica | 110 m²

Bývajte v jedinečnom prostredí Štiavnických vrchov, ktoré inde nenájdete. Okolie Banskej Štiavn

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Posledný 3 izbový byt - Lúčna stráň - 1. Etapa

Reality Jánovce

3 izbový byt | Nezadaná | 68.05 m²

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt, nachádzajúci sa v modernom rezidenčnom projekte Lúčna

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Jánovce

154,500 € 2270 €/m²

2 izbový byt - Lúčna stráň - Jánovce 2. Etapa

Reality Jánovce

2 izbový byt | Nezadaná | 57.62 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt, nachádzajúci sa v obci Jánovce, okres Galanta. Úžitk

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Jánovce

129,900 € 2254 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23062)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Upresniť hľadanie