Stavebný pozemok s výhľadom na Dunaj, Karpaty a Rakúsko – Kráľovské údolie, Staré Mesto – 841 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | 841 m²

Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v jednej z najprestížnejšíc

Publikované: 04.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

598,000 € 711 €/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 150 m²

Publikované: 04.03.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

člen NARKS

Rodinný dom s pozemkom od 149.990,-€

Reality Lipová

Rodinný dom | Lipová | 82 m²

V obci Lipová ponúkame na predaj rodinné domy na pozemkoch o výmer 417m2. Každý budúci vlastní

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 12.12.2025
Domy na predaj Lipová

149,990 € 1829 €/m²

1-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Jašíkova | 40.25 m²

Moderné bývanie v centre Ružinova. www.jasikruzinov.sk Objavte nový život s výbornou dostupno

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378 m²

Reality Lozorno

Rodinný dom | Karpatská | 378 m²

Exkluzívne stavebné pozemky 2 090 – 2 678 m² nad priehradou v Lozorne + luxusné domy 350 – 378

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lozorno

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Nový projekt rodinných domov v srdci Senca – Letná ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 147 m²

Predstavujeme vám výnimočný projekt dvoch moderných rodinných domov situovaných v jednej z najž

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

519,140 € 3532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba modernej chaty na lyžiarskom svahu, MAKOV

Reality Makov

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 45 m²

STAVAJTE, ODOVZDÁVAME PRVÉ CHATY v Roku 2024 začala výstavba prvých chát pre našich zákazníkov

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Makov

187,495 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ – Hrubá stavba rodinného domu v centre obce Oščadnica

Reality Oščadnica

Rodinný dom | 89 m²

Hľadáte dom pre rodinu, ktorý si viete dokončiť presne podľa vlastného vkusu a rozpočtu? V cent

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Oščadnica

139,000 € 1562 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Močiar, okres Banská Štiavnica

Reality Močiar

Rodinný dom | 106 m²

Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Močiar

49,000 € 462 €/m²

2-izbový byt v novom projekte Jašik Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jašíkova | 60.27 m²

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Pripravujeme na predaj - rozostavaný rodinný dom/chalupu na Kysuciach

Reality Čadca

Vidiecky dom | 205 m²

Trojpodlažný zrubový dom s garážou a potenciálom na rekreačné bývanie – dokončite si ho podľa s

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Čadca

Cena dohodou

VÁŠ PRÍBEH začína teraz: Kúria Pongrác, Liptovský Mikuláš - Liptovská Ondrašová, Cena: 3 950 000 €

Reality Košice-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 3,483 m²

EXKLUZÍVNE! PREČO PRÁVE TÁTO PRÍLEŽITOSŤ? Projekty s autentickým príbehom a ROI potenciálom sú

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

3,950,000 € 1134 €/m²

projekt rodinných domov šindolka, nitra-zobor

Reality Nitra

Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²

VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Domy na predaj Nitra

Info v RK

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína

Reality Trenčín

4 izbový byt | Mierové nám. | 142 m²

Exkluzívny 4-izbový mezonet s výmerou 142 m² a zimnou záhradou v historickom centre Trenčína P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 17.12.2025
Byty na predaj Trenčín

550,000 € 3873 €/m²

NA PREDAJ I 1-izbový byt v projekte Vila Nizza, novostavba - Trenčianske Teplice 02

Reality Trenčianske Teplice

1 izbový byt | Šrobárova | 38.4 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

115,000 € 2995 €/m²

PREDAJ: NOVÁ CENA bytového domu v srdci Hlohovca

Reality Hlohovec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlohovec | 719 m²

Investičná príležitosť v srdci Hlohovca – bytový dom v štádiu hrubej stavby za NOVÚ ZNÍŽENÚ CEN

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ RD V RADOVEJ ZÁSTAVBE V NZ

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 170 m²

UniQue Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe vo vyhľadávanej lo

Publikované: 08.02.2021 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Nové Zámky

279,900 € 1411 €/m²

NA PREDAJ ROZOSTAVANÝ RODINNÝ DOM V ZLATNEJ NA OSTROVE

Reality Zlatná na Ostrove

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v Zlatnej na Ostrove. Dom sa nachádza

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Zlatná na Ostrove

95,000 € 950 €/m²

AKCIOVÁ CENA! Moderné 3-izbové byty v novostavbe – Veľký Meder

Reality Veľký Meder

3 izbový byt | Józsefa Nagy Rátza | 64.68 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v obľúbenej a novovytvorenej obytnej časti me

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 24.01.2026
Byty na predaj Veľký Meder

113,000 € 1747 €/m²

Najlepší dvojizbový apartmán s exkluzívnym výhľadom na Vysoké Tatry (Štôla)

Reality Štôla

Apartmán | Nezadaná | 64.47 m²

Detailné informácie a celú ponuku voľných bytov a apartmánov projektu Stoly Residence si môžete

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Štôla

298,451.93 € 4629 €/m²

Investičný slnečný dvojizbový byt v projekte Stoly Residence (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 51.67 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v projekte Stoly Residence vo Vysokých Tatrách, v nádhernej

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

266,509 € 5158 €/m²

Lukratívny investičný byt vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

1 izbový byt | Nezadaná | 52.56 m²

Hľadáte skvelú investičnú príležitosť vo Vysokých Tatrách s vysokou návratnosťou? Nemusíte hľad

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

223,688.21 € 4256 €/m²

Exkluzívny štvorizbový apartmán v projekte STOLY RESIDENCE vo Vysokých Tatrách (Štôla)

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Nezadaná | 157.82 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny a posledný 4-izbový apartmán v projekte Stoly Residence vo Vy

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Priestranný trojizbový byt v Tatrách v tesnej blízkosti Popradu

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 108.33 m²

Hľadáte bývanie na dosah mesta ale zároveň mať každý večer pokoj kľud od jeho ruchu a byť doslo

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 20.02.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

407,000 € 3757 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23060)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Upresniť hľadanie