Moderní apartmán 2+kk v srdci oblíbené čtvrti Piraeus, přístav v blízkosti, žádaná lokalita, Athény

Reality Grécko

2 izbový byt | Grécko

Rezidenční projekt v srdci Piraeus – jedné z nejrychleji rostoucích čtvrtí Athén. Nabízíme inv

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

187,500 € 3606 €/m²

NEO - nadštandardne veľký dom s výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Doľany

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v obci Doľany nachádzajúci sa medzi Modrou a Trnavou, ktorý preds

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Doľany

299,900 € 1500 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

CUKROVAR - Investičný 2i byt v rezidenčnej štvrti - dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

196,254 € 4089 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - Predzáhradkový 2i byt v rezidenčnej štvrti s výhľadom do vnútrobloku | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 48 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

193,683 € 4035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Cífer

Rodinný dom | Mlynská | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Cífer

259,900 € 2321 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj 1 spáľňový apartmán, Dubai South, poloha s vysokým potenciálom

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

187,000 € 3281 €/m²

Moderné bungalovy s variabilnou dispozíciou pod lesoparkom Kamenná

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Nové Mesto nad Váhom | 100 m²

Ešte stále ste nenašli rodinný dom v Novom Meste nad Váhom, ktorý by vyhovoval presne vašim

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 29.05.2025
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

264,900 € 2649 €/m²

Posledný voľny 5-izbový 124 m2 mezonet na predaj

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | Bronzová | 123.27 m²

Za pár týždňov kolaudujeme. Posledný voľny mezonet hľadá nového majiteľa. V Bielom Kostole pri

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

279,900 € 2271 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | bývanie pod lesom

Reality Nové Mesto nad Váhom

3 izbový byt | Športová | 68 m²

Rezidencia Jahôdka vzniká v časti Nového Mesta nad Váhom, kde sa prirodzene stretáva mestské b

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

186,395 € 2741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Posledný dom na predaj - II.etapa Bývanie Skalka

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | Újazd | 125 m²

V Skalke nad Váhom (časť Újazd), len 10 minút od Trenčína, vám ponúkame 4-izbový radový dom s

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.10.2025
Domy na predaj Skalka nad Váhom

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nadštandardné byty s výhodou rodinného domu Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Orechová ulica | 106 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty s výhodou rodinného domu a priestrannou záhrado

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

Komerčné priestory v centre na predaj, NMn/V - Hurbanova ul.

Reality Nové Mesto nad Váhom

Polyfunkčný objekt | Hurbanova | 200 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj budovu vhodnú na komerčné účely v cente mesta Nov

Publikované: 09.10.2023 Aktualizované: 29.05.2025
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

230,000 € 1150 €/m²

Nadštandardné byty Orechová

Reality Nové Mesto nad Váhom

4 izbový byt | Orechová ulica | 107 m²

Ponúkame na predaj nadštandardné 4- izbové byty v žiadanej lokalite Nového Mesta nad Váhom - po

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

Info v RK

2-izbový byt | Rezidencia Jahôdka | ideálny štart aj investícia

Reality Nové Mesto nad Váhom

2 izbový byt | Športová | 56 m²

Rezidencia Jahôdka prináša do Nového Mesta nad Váhom typ bývania, ktorý sa na trhu objavuje le

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Nové Mesto nad Váhom

153,285 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBY V SKALKE NAD VÁHOM UŽ V PREDAJI

Reality Trenčín

Rodinný dom | Skalka nad Váhom | 125 m²

Druhá etapa úspešného projektu Bývanie Skalka – váš nový domov už vo výstavbe Pre veľký záujem

Publikované: 06.12.2024 Aktualizované: 20.09.2025
Domy na predaj Trenčín

209,900 € 1639 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezidenčný a komerčný komplex v Estepone, Španielsko

Reality Španielsko

Rodinný dom | Španielsko

Vitajte v Asperii, novom rezidenčnom a komerčnom komplexe v srdci centrálneho parku v Estepone,

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

395,000 € 4293 €/m²

Nové apartmány v Estepona Golf s panoramatickým výhľadom, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Vitajte v Sunny Golf, úžasnom novom rezidenčnom komplexe v Estepona Golf, ktorý ponúka 69 moder

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

375,000 € 4213 €/m²

exkluzívny rezidenčný komplex - 2- a 3-izbové apartmány a penthousy, pobrežie Costa del Sol, Španielsko

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

415,000 € 4235 €/m²

Moderní apartmán v přízemí v Baru – kousek středomořského ráje na dosah

Reality Čierna Hora

2 izbový byt | Čierna Hora

V prestižní čtvrti Topolica v oblíbeném přímořském městě Bar vzniká moderní rezidenční komplex,

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

123,760 € 2878 €/m²

Veľkorysé 3-izbové byty v projekte PONT – bývanie, ktoré spája

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 90 m²

Fedors Group Vám ponúka na predaj 3-izbové byty v projekte PONT Tento projekt spája kvalitnú a

Publikované: 12.07.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

434,000 € 4274 €/m²

Ponúkame na predaj rozostavanú stavbu bungalovu v obci Markušovce.

Reality Markušovce

Rodinný dom | Markušovce | 60 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu bungalovu v obci Markušovce. Bungalov je postavený na oplotenom

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Markušovce

98,000 € 1633 €/m²

JUHASOV DVOR – Pre rodiny, ktoré chcú viac než len bývať

Reality Chorvátsky Grob

Pozemok pre bytovú výstavbu | Triblavinská | 262 m²

Juhasov dvor je nový rezidenčný projekt v obľúbenej lokalite Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Chorvátsky Grob

349,000 € 1332 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SO-05-A Priestranný 4-izbový RD so záhradou a 3 parkovacími miestami

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Triblavinská | 115.3 m²

SO-05-A – Priestranný 4-izbový dom s veľkou záhradou a tromi parkovacími miestami Úžitková pl

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

365,000 € 3166 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbové byty PANORAMA GOLF - limitovaná ponuka bytov v jedinečnej lokalite pri Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 88 m²

Ponúkame na predaj nové 3-izbové byty vo výstavbe v krásnom prostredí pri golfovom ihrisku Red

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Nitra

214,212 € 2363 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23060)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie