Byt B10, blok B, 2+kk - Moderné a kvalitné bývanie, parkovacie miesto v cene- Hôrky, Žilina

Reality Hôrky

2 izbový byt | Družstevná | 48.3 m²

Predpredaj bytov zahájený ! ! Bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou: 2-izbový byt v projekt

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

170,205 € 3524 €/m²

BYT B5- Moderné bývanie 1+kk v rezidencií Orlíky, parkovacie miesto v cene - Hôrky

Reality Hôrky

1 izbový byt | Družstevná | 29.6 m²

Predpredaj bytov zahájený ! ! Bývanie, kde sa mesto stretáva s prírodou: 1-izbový byt 29,65 m2

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Hôrky

126,377 € 4269 €/m²

Mezonetový domček v srdci záhrad obce Lužianky - REZERVOVANÉ

Reality Lužianky

Rodinný dom | Radošinská | 56.59 m²

Pre tých z vás, ktorí sú radi v lone prírody ale radi si aj vychutnajú mestský život máme v pon

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Lužianky

190,000 € 3357 €/m²

Moderný 2 izbový byt v novej rezidenčnej štvrti v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 54.06 m²

Ponúkame Vám na predaj ( postúpenie práv) moderný 2 izbový byt v novostavbe situovanej v poko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 3681 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou

Reality Šarišské Bohdanovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov s garážou v obci Šarišské Bohdanovce, aktuálne vo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šarišské Bohdanovce

385,000 € 2567 €/m²

Rodinný dom - holodom v obci Lemešany, pozemok 500 m2

Reality Lemešany

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

Ponúkame na predaj plánovanú stavbu rodinného domu v štádiu holodomu v obci Lemešany, vzdialene

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lemešany

235,000 € 2350 €/m²

Na Predaj Rodinný dom 4izbový- Veľký Lapáš

Reality Veľký Lapáš

Rodinný dom | Nezadaná | 113 m²

MPM real ponúka na predaj RD 4 izbový: moderný rodinný dom novostavba, s úžitkovou plochou 11

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Lapáš

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka.

Reality Dvorníky

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²

Predáme rozostavanú chatu v Dvorníkoch časť Posádka. Chata je v pokojnej časti obklopená prírod

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 05.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Dvorníky

53,000 € 530 €/m²

Nový projekt rodinných domov v srdci Senca – Letná ulica

Reality Senec

Rodinný dom | Letná | 147.05 m²

Predstavujeme vám výnimočný projekt dvoch moderných rodinných domov situovaných v jednej z najž

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Senec

519,140 € 3530 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderné novostavby vo výbornej lokalite - Biely Kostol

Reality Trnava

Rodinný dom | 119 m²

TT Reality - Vám so súhlasom majiteľa dáva do pozornosti predaj 6 novostavieb rodinných domov t

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

329,000 € 2765 €/m²

PB2990 REZERVOVANÝ Rodinný dom Jelšové Považská Bystrica

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Šoltésovej | 160 m²

Ponúkame Vám rodinný dom v tesnej blízkosti centra mesta Považská Bystrica - mestská časť Jelšo

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

149,000 € 931 €/m²

Kamence: 3+kk byt - D7.04 - Kysucké Nové Mesto / Etapa 5

Reality Žilina

3 izbový byt | Sládkovičova | 64.7 m²

Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú ideálne bývanie pre t

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

186,000 € 2875 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kamence KNM: - byt 4+kk - D9.7

Reality Žilina

4 izbový byt | Sládkovičova | 77.43 m²

ETAPA 5 v predaji! Bývajte tak, ako ste vždy túžili. Kamence v Kysuckom Novom Meste ponúkajú id

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Byty na predaj Žilina

224,000 € 2893 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata v Mníchovej Lehote časť Jarky s 889 m2 pozemkom

Reality Mníchova Lehota

Chalupa, rekreačný domček | časť Jarky | 100 m²

Iba u nás! Ponúkame Vám na predaj rozostavanú murovanú chatu v Mníchovej Lehote časť Jarky s pe

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mníchova Lehota

113,500 € 1135 €/m²

Rodinný dom Family classic

Reality Zvolen

Rodinný dom | 85 m²

Hľadáte nový dom pre Vašu rodinu? A čo tak dať si ho postaviť? Spoločnosť BAU holding - rodinné

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Zvolen

75,999 € 894 €/m²

Rodinný dom Uno

Reality Košice

Rodinný dom | 91 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Košice

79,999 € 879 €/m²

Rodinný dom Family modern

Reality Prešov

Rodinný dom | 85 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Prešov

80,999 € 953 €/m²

Rodinný dom Monet

Reality Nitra

Rodinný dom | 71.5 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Nitra

71,999 € 1007 €/m²

Rodinný dom Class 1

Reality Trenčín

Rodinný dom | 122 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Trenčín

95,999 € 787 €/m²

Rodinný dom Stilo

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 66 m²

Publikované: 12.07.2022 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

60,999 € 924 €/m²

Apartmány s vlastnou záhradou , Edelstal-Rakúsko

Reality Rakúsko

3 izbový byt | Rakúsko

Začíname s výstavbou 3-apartmánového domu v krásnej rezidenčnej štvrti obce Edelstal. Máte mož

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj

347,000 € 4105 €/m²

1-izb., investičný apartmán v centre Prešova pri pešej zóne

Reality Prešov

Apartmán | Baštová | 31.48 m²

Na predaj ponúkame jednoizbový apartmán s výmerou 31,48 m², situovaný na prvom nadzemnom podlaž

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Prešov

115,180 € 3659 €/m²

Na predaj 4 izbový rodinný dom novostavba obec Dolné trhovište

Reality Dolné Trhovište

Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu typ

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 28.02.2026
Domy na predaj Dolné Trhovište

189,000 € 1890 €/m²

Novostavba moderného bungalovu s pozemkom – Okružná

Reality Okružná

Rodinný dom | Nezadaná | 93.3 m²

ERDIAMO ponúka NA PREDAJ moderný rodinný dom typu bungalov s pozemkom v obci Okružná. Dom je si

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Okružná

154,990 € 1661 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23062)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie