Garsónka | Bulharsko
Moje nemovitost u moře je stabilní česká společnost (české s.r.o.) se stovky spokojenými klient
55,375 € 1420 €/m²
4 izbový byt | Grécko
Nabízíme off-plan vilu 4+kk se 3 ložnicemi a 2 koupelnami, o celkové ploše 84 m², situovanou v
395,000 € 4702 €/m²
3 izbový byt | Grécko
Představujeme jedinečný projekt 4 luxusních duplexních rezidencí v prestižní přímořské čtvrti K
345,000 € 4059 €/m²
Garsónka | Bulharsko
51,750 € 1438 €/m²
Garsónka | Cyprus
Fotografie v inzerátu jsou ze showroomu již postaveného apartmánu stejného typu. Plán splátek:
110,000 € 2391 €/m²
4 izbový byt | Španielsko
Představujeme luxusní apartmán se třemi ložnicemi a dvěma koupelnami, který poskytuje 105,38 m²
578,500 € 6154 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Ráno tu nezačíná spěchem, ale světlem a teplem, které přichází s prvním dotekem slunce. Otevřet
205,000 € 2071 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
Aktuální nabídka v tomto projektu: Garantovaný výnos 10 % ročně po dobu prvních 5 let (zakotve
147,000 € 2450 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
65,250 € 1388 €/m²
2 izbový byt | Bulharsko
83,375 € 1367 €/m²
4 izbový byt | Grécko
Nabízíme k prodeji exkluzivní vilu se soukromým bazénem v klidné oblasti Kefalas, v regionu Cha
790,000 € 4847 €/m²
4 izbový byt | Grécko
Nabízíme rozestavěný rodinný dům 4+kk na prodej v oblasti Kissamos, v regionu Chania, s dechber
199,000 € 1432 €/m²
2 izbový byt | Gabčikovská | 69 m²
Bosen Group Vám ponúka 2i byty v projekte GLEAM apartments: polyfunkčný dom v strede turisticke
172,200 € 2496 €/m²
Rodinný dom | - | 165 m²
Na predaj rodinný dom, bungalov vzdialený od Košíc 37 km v obci Zemplínska Teplica. Dom v štád
196,000 € 1188 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 197.27 m²
Ponúkame Vám na predaj nadštandardné moderné 5 a 6 izbové rodinné domy s pekným pozemkom v nove
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Bratislavská | 110 m²
Ponúkam na predaj krásny 4 izbový rodinný dvojdom s vlastnou prístupovou cestou, ulica Bratisla
264,900 € 2408 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Voľnébývanie.sk Na predaj vily na Bali - trojizbové (2+1) a štvorizbové (3+1). Projekt vily na
182,000 € 1504 €/m²
2 izbový byt | Španielsko
2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž
374,000 € 6233 €/m²
Apartmán | Ostatné krajiny
Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou
850 €/m2 22 €/m2
Rodinný dom | Indonézia
Ráno tady začíná jinak. Ne zvukem města, ale šuměním klidného moře, které máte doslova pár krok
243,000 € 2359 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
Představte si místo, kde ráno začíná šumem moře a večer končí západem slunce přímo před vaší te
176,000 € 2200 €/m²
2 izbový byt | Cyprus
LIMITOVANÁ INVESTIČNÍ NABÍDKA Tato nabídka je dostupná pouze pro omezený počet apartmánů v dok
190,000 € 2879 €/m²
Garsónka | Grécko
Nabízíme moderní apartmán 1+kk o ploše 25,3 m², situovaný ve 4. patře nového ekologického rezid
135,000 € 5400 €/m²
Garsónka | Cyprus
Blue View – exkluzivní investiční příležitost u Long Beach V tomto projektu pro tebe máme aktu
140,000 € 3784 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.