Dražba rodinného domu v Nitra na predaj

Reality Nitra

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Spoločnosť U9, a.s. ponúka na predaj formou dražby dom v Nitre na Šúdolskej ulici. Dom je evido

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nitra

Cena na vyžiadanie

Dražba rozostavaného rodinného domu v obci Zemné

Reality Zemné

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Predmetom dražby je rozostavaný rodinný dom v obci Zemné, okres Nové Zámky a pozemky o 760 m2.

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zemné

123,000 €

Na predaj 4-izbový rodinný dom v štandarde v obci Tešedíkovo

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | - | 93 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného dvojdomu v Tešedíkove. Jednopod

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

227,990 € 2452 €/m²

Na predaj nebytový priestor na Šustekovej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

Administratívny objekt | Šustekova | 100 m²

Na predaj nebytový priestor s rozlohou 100 m2. 60m2 plnohodnotné vysoké stropy a 40 m2 skladov

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

2,100 €/m2 21 €/m2

NA PREDAJ bungalovy - JELŠOVCE a MERAŠICE

Reality Jelšovce

Rodinný dom | IBV Magdaléna | 123 m²

Ponúkame na predaj 4 izbové bungalovy situované v Jelšovciach na pozemku s pekným výhľadom na Z

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

169,000 € 1374 €/m²

Novostavba podľa Vašich predstáv !!

Reality Cerová

Rodinný dom | 113 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom v malebnej obci Cerová. Rodinný dom je aktuálne vo fáze v

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Cerová

Cena dohodou

Novostavba rodinného domu v Parndorfe pri jazere - dokončené do holodomu

Reality Parndorf

Rodinný dom | Rakúsko | Parndorf | Seeresidenzen

Ponúkame na predaj dvojdom v rakúskom Parndorfe v exkluzívnej lokalite pri jazere s názvom Seer

Publikované: 25.09.2023 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Parndorf

350,000 € 1231 €/m²

člen NARKS

Absolútna novinka! Moderné päťizbové rodinné domy v Hainburg an der Donau

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V meste Hainburg an der Donau ponúkame na predaj 5-izbovú tehlovú novostavbu s úžitkovou plocho

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj

499,000 € 4024 €/m²

člen NARKS

Štvorizbový dom s väčšou záhradkou v rezidenčnej štvrti pri jazere v Parndorfe

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

V exkluzívnej spolupráci ponúkame na predaj dve obytné jednotky v rámci jedného dvojdomu. Ide o

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj

249,000 € 2594 €/m²

člen NARKS

Dom, ktorý myslí dopredu - prémiová novostavba v Rakúsku

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom v malebnej obci Potzneusiedl, situovaný v tichej u

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Domy na predaj

625,000 € 2637 €/m²

člen NARKS

Veľkorysý päťizbový dom s veľkou záhradou pri jazere v Parndorf

Reality Rakúsko

Rodinný dom | Rakúsko

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 16.11.2025
Domy na predaj

400,000 € 2797 €/m²

člen NARKS

VÝHODNE HOLODOM s IS 18km od Žiliny- Bytča, Plaváreň vo výstavbe

Reality Bytča

Rodinný dom | Družstevná | 103.94 m²

Dom v cene 3 izbového bytu - Novostavba rodinného domu s IS – Bytča, časť pri plávarni – VO VÝS

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 15.02.2026
Domy na predaj Bytča

248,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičná 3-izbová vila na polostrove Osa na Kostarike

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | - | 60 m²

Moderný maklér ponúka sprostredkovanie predaja novostavby vily na Costa Rica, konkrétne v atrak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

137,080 € 2285 €/m²

Na predaj štýlový 4-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

4 izbový byt | Hôrecká | 172.24 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 4-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

309,900 € 1799 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom TYP DOMU C v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 96.2 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový rodinný dom v obci Jelka. Dom je

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelka

191,990 € 1996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj štýlový 2-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

2 izbový byt | Hôrecká | 56.73 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 2-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

184,900 € 3259 €/m²

Na predaj administratívno-skladový objekt pri Trnave, v obci Zavar

Reality Zavar

Objekt pre obchod | - | 389.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný administratívno-skladový objekt situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Zavar

665,000 € 1706 €/m²

Na predaj chaty Stará Lesná – Tatranský dvor III

Reality Vysoké Tatry

Chalupa, rekreačný domček | Stará Lesná | 150 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 20 rekreačných chát vo verzii B, ktoré budú súčasťou novovybudo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

380,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 124 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový samostatne stojaci rodinný dom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jelka

225,000 € 1815 €/m²

Na predaj tropická vila s možnosťou rezidentúry na polostrove Osa na Kostarike

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | - | 113 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernú vilu v atraktívnej lokalite Osa Peninsula v Costa Rica,

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

264,960 € 2345 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

1 izbový byt | Hôrecká | 39.19 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 1-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

154,900 € 3953 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom TYP DOMU C v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | - | 96.2 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

191,990 € 1996 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 4-izbový bungalov TYP DOMU A v obci Jelka

Reality Senec

Rodinný dom | - | 124 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

225,000 € 1815 €/m²

Na predaj štýlový 3-izbový byt na Hôreckej ulici v Žiline

Reality Žilina

3 izbový byt | Hôrecká | 143.4 m²

Moderný maklér ponúka na predaj štýlové 3-izbové byty v novom projekte na Hôreckej ulici v Žili

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Žilina

299,900 € 2091 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Rodinné domy na predaj (23073)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie