Investičné apartmány/ Habitat / Kyrenia East/ Severný Cyprus

Reality Cyprus

Rodinný dom | Cyprus

Presťahujte sa do raja a objavte výnimočné bývanie v prestížnom komplexe HABITAT, kde sa luxus,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

132,700 € 2708 €/m²

Luxusná novostavba pri mori, Benidorm (Alicante) Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Sunset Sailors by TM – Luxusné bývanie priamo pri pláži Poniente Apartmány s 1, 2, 3 a 4 spálň

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

640,000 € 5872 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POD BOROVICAMI 2: Nadštandartný moderný 3 izbový byt na predaj, NITRA/ZOBOR

Reality Nitra

3 izbový byt | Jelenecká | 80 m²

Hľadáte moderné, pokojné a zároveň perspektívne bývanie s potenciálom do budúcnosti? Ponúkame

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

250,000 € 3125 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A1

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

235,000 € 2866 €/m²

Predaj apartmánov Kožino, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 3 apartmány v Projekte Hillside Kožino v Zadarskej župe Kožino vzdialeného l

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

520,000 € 4727 €/m²

Predaj apartmánov v projekte Rovanjska, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj 4 apartmány v trojpodlažnom dome v Projekte Rovanjska, v obci Rovanjska v Za

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na predaj

225,000 € 3156 €/m²

AZ. STAVEBNÝ pozemok 615m2 v okr. Piešťany /Voda, Elektrina, Kanalizácia, Cesta, Osvetlenie/

Reality Veselé

Pozemok pre rodinné domy | 615 m²

V projekte REZIDENCIA VESELE realitná kancelária Andel&Zachar. ponúka na predaj stavebný pozemo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Veselé

73,800 € 120 €/m²

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

3 izbový byt | Na strelnici | 80 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

250,000 € 3125 €/m²

Exkluzívny 3-izb byt s veľkou terasou na 8. poschodí LOTOS

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 109.38 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt č. 801 v modernom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

275,900 € 2522 €/m²

Krásne presvetlený 2-izbový byt v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 67.17 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava aktuálne v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Exkluzívny 3-izbový byt s terasou – LOTOS Trnava, 7. a 8. poschodie

Reality Trnava

3 izbový byt | Okružná | 124.2 m²

Predstavujeme vám unikátny 3-izbový byt v projekte LOTOS Trnava, ktorý zaujme nielen svojím mod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

279,900 € 2254 €/m²

Nebytový priestor 301 – ideálny pre kliniky, kancelárie alebo modernú firmu

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Okružná | 93.49 m²

Predstavujeme vám výnimočný nebytový priestor NP 301 v rámci novostavby LOTOS Trnava, ktorý spá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trnava

319,900 € 3422 €/m²

Obchodný priestor OP 101 – jedinečná príležitosť v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

Obchodné priestory | Okružná | 98.09 m²

Predstavujeme vám atraktívny obchodný priestor OP 101 situovaný na prízemí novostavby rezidenčn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trnava

294,900 € 3006 €/m²

Moderné 2-izbové bývanie v projekte LOTOS Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Okružná | 59.41 m²

Predstavujeme vám štýlový 2-izbový byt v prémiovom rezidenčnom projekte LOTOS Trnava, ktorý spá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trnava

Cena dohodou

Nebytový priestor – LOTOS Trnava, 2. a 3. poschodie

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Okružná | 78.16 m²

Predstavujeme vám moderný nebytový priestor NP 202 (voľný i na 3. poschodí) v rámci nového rezi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Trnava

209,900 € 2686 €/m²

Exkluzívna novostavba 5-izbového bytu v dvojdome | Nová Dedinka | 184 m²

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 184 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA 5-izbový byt v dvojdome · Nová Dedinka Novostavba · Energetický certifikát A0

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

369,990 € 2011 €/m²

Zohor | Moderný 4-izbový rodinný dom na pokojnej slepej ulici | 211,58 m² úžitkovej plochy | pozemok 509 m²

Reality Zohor

Rodinný dom | Tulipánová ulica | 211.58 m²

Niektoré domy si vás získajú parametrami. Iné pocitom, ktorý máte hneď po príchode. Tento moder

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zohor

375,000 € 1772 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičná príležitosť – rozostavaný priemyselný areál s platným stavebným povolením, Drahovce (Piešťany)

Reality Drahovce

Skladový objekt | 5,500 m²

Realitná kancelária VAŠE REALITY s.r.o. ponúka na predaj investičný projekt – rozostavaný exped

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Drahovce

1,350,000 € 245 €/m²

REZERVOVANÉ ! NOVOSTAVBA 119 M2 BUNGALOV 4+1 *TYP 2*, PRAŠNÍK, okr.PN

Reality Prašník

Rodinný dom | 119 m²

*2593* BUNGALOV č. 11 Hľadáte pohodlné bývanie blízko mesta s výbornou občianskou vybavenosťou

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Prašník

199,990 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Chata pred dokončením na pozemku 770 m2, Horná Maríková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj nehnuteľnosti - 2 stavby, z toho jedna je chata pred ukončení

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

59,000 € 738 €/m²

Predáme hrubú stavbu 2-izbového domu v Podunajských Biskupiciach – Oblúková ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Oblúková | 42.25 m²

Predáme hrubú stavbu 2-izbového domu v Podunajských Biskupiciach – Oblúková ulica Ponúkame na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

199,000 € 4710 €/m²

Kvalitná novostavba vo VÝSTAVBE na PREDAJ

Reality Komárno

Rodinný dom | Podzáhradná ul. | 100 m²

Kvalitná novostavba vo VÝSTAVBE na PREDAJ Na PREDAJ ponúkame energeticky úsporný rodinný dom n

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Komárno

255,000 € 2550 €/m²

Štúrovo – Stanica Ponúkam na kúpu rodinný dom v príjemnej a tichej ulici.

Reality Štúrovo

Rodinný dom | 0 m²

Štúrovo – Stanica Ponúkam na kúpu rodinný dom v príjemnej a tichej ulici. Rodinný dom je v pro

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Domy na predaj Štúrovo

Cena na vyžiadanie

Predaj rozostavaného 4i rodinného domu o výmere 121,8 m2 na pozemku 871 m2 v obci Gbelce, okr. Nové Zámky

Reality Gbelce

Rodinný dom | 121.8 m²

Ponuka - predaj rozostavaného rodinného domu v obci Gbelce, okr. Nové Zámky Dom: celková podla

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Gbelce

80,000 € 657 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie