DONOVALY – bytový dom VARŠTAT – luxusné bývanie, rekreácia a investícia v jednom

Reality Donovaly

Apartmán | 49 m²

Dovoľte si bývať inak – projekt bytového domu Varštat na Donovaloch spája komfort mestského býv

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Novostavba 4-izbového bungalovu v top lokalite – Veľký Šariš – Kanaš

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Šarišská | 100 m²

Realitná kancelária Vaše Nehnuteľnosti vám ponúka na predaj modernú novostavbu 4-izbového bunga

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

330,000 € 3300 €/m²

Prosiek-byty na bývanie, rekreáciu či prenájom

Reality Prosiek

Rodinný dom | Prosiek | 65 m²

K dispozícii sú ešte 3 byty... Poznáte to ...mohol som, mal som, váhal som, nekúpil som... kúpi

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Prosiek

199,000 € 3215 €/m²

PREDPREDAJ, Makarska, nový projekt, 2izb, 3izb, krásne výhľady

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Livereal s.r.o. ponúka na predaj v mestečku MAKARSKA (Chorvátsko) 2 izbové a 3 izbové byty v no

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj

223,600 € 4000 €/m²

KOH SAMUI: PLNE ZARIADENÉ APARTMÁNY PRI MORI NA OSTROVE KOH SAMUI UŽ OD 100.900 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Moderný projekt na jednom z najobľúbenejších thajských ostrovov s tropickou atmosférou a vysoký

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

100,900 € 3363 €/m²

THAJSKO: MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE PATTAYE UŽ OD 76.000 € SO SPLÁTKAMI AŽ DO KOLAUDÁCIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 30 m²

Prémiový projekt s wellness zázemím, flexibilnými splátkami a strategickou polohou medzi Pattay

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

76,000 € 2533 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÉ 3-IZB. RODINNÉ DOMY, ZÁHRADA, SAUNA, TERASA, OBEC TURECKÁ

Reality Turecká

Rodinný dom | Nezadaná | 107.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izbové rodinné domy v obci Turecká - v okrese Banská

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Turecká

250,000 € 2326 €/m²

Reality Donovaly

Rodinný dom | Nezadaná | 107 m²

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 03.11.2025
Domy na predaj Donovaly

250,000 € 2336 €/m²

THAJSKO: UNIKÁTNY KONCEPT BÝVANIA PRI PLÁŽI S CENAMI OD 92.000 € A FLEXIBILNÝM SPLÁCANÍM

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Staromestská | 22.64 m²

Embassy Life je výnimočný developerský projekt, ktorý nemá obdobu v celom Thajsku. Spája modern

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

92,000 € 4064 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, Novostavba rodinného domu v Slovanoch, RES Group

Reality Slovany

Rodinný dom | Slovany | 136 m²

Nový začiatok mimo mesta. Presne taký, aký chcete. Predstavte si ráno, keď namiesto hluku áut

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovany

149,500 € 1099 €/m²

Na predaj, novostavba 4i rodinný dom, Lipová alej - Ladce

Reality Ladce

Rodinný dom | Hviezdoslavova | 97.5 m²

Predstavujeme vám novostavbu 4-izbového rodinného domu v novo vznikajúcej zóne Lipová alej v L

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Ladce

229,000 € 2349 €/m²

Na predaj, Rodinný dom bungalov, 4 izby, Slovany

Reality Slovany

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Novostavba v Boroviciach v Slovanoch!! Ponúkame na predaj 3 rodinné domy v novovzniknutej štvr

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Slovany

163,000 € 1538 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA samostatný 4-izbový rodinný dom v Zohore | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Rodinný dom | 123.5 m²

Ponúkame na predaj novostavbu samostatne stojaceho 4-izbového rodinného domu tvaru L v Zohore.

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Domy na predaj Zohor

369,000 € 2988 €/m²

NA PREDAJ polyfunkčná budova v centre obce Veľké Leváre | ECLIPSEREAL

Reality Veľké Leváre

Polyfunkčný objekt | Závodská | 398.3 m²

Realitná kancelária Eclipsereal Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v aktuálnom stave rozos

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Objekty na predaj Veľké Leváre

475,000 € 1193 €/m²

Zrubový drevodom pri Liptovskej Mare

Reality Prosiek

Rodinný dom | Liptovská Mara | 100 m²

Predáme zrubový drevodom pri Liptovskej Mare. Nachádza sa v katastri obce Prosiek, okr. Liptovs

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Prosiek

Cena dohodou

Kuchárek -real: PROJEKT BYTY ŠÁMOT (Šamorín) - Predaj skolaudovaných 3 izbových bytov už od 191.201,- EUR

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 56 m²

SKOLAUDOVANÉ !!! Projekt BYTY ŠAMOT momentálne zahŕňa celkovo 3 bytové domy. Každý bytový dom

Publikované: 26.07.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Šamorín

191,201 € 3414 €/m²

HD REALITY, Predaj, chalupa v obci Prenčov

Reality Prenčov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 113 m²

HD reality ponúka na predaj rodinný dom so zachovalými pôvodnými architektonickými prvkami, kto

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Prenčov

89,000 € 788 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej maklérky Ing. Anny Maďarovej HD reality ponúka na predaj rodi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

39,900 € 333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MODERNÉ BÝVANIE V DVOJDOMOCH V OBJATÍ PRÍRODY

Reality Stupava

Rodinný dom | Pod Kopcami | 82 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Stupava

229,990 € 2805 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVOSTAVBA 3 IZBOVÉHO BYTU ZA VÝBORNÚ CENU

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj novostabu 2,5 izbového bytu vo výbornej lokalite Nového mesta. Ak hľadá

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

242,990 € 3797 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

4 I. BYT SO 126 M2 PREDZÁHRADKOU A VÝHĽADOM NA LES

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 179.98 m²

Sisters real Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

223,990 € 1245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

* 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE *

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38.32 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3549 €/m²

ATRAKTÍVNA MODERNÁ 5 IZB.ROZOSTAVANÁ VILA na KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Sudová | 266 m²

Licencovaná Realitná kancelária ORIN REAL vám ponúka na predaj atraktívnu rozostavanú rodinnú

Publikované: 03.01.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Na predaj rozostavaný drevodom na veľkom pozemku 749m2 Abrahám

Reality Abrahám

Rodinný dom | Hlboká | 71.52 m²

Pripravujeme pre Vás... Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj priestr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Abrahám

158,000 € 2209 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23072)
Upresniť hľadanie