4-izbový moderný dom v obci Golianovo

Reality Golianovo

Rodinný dom | Golianovo | 116 m²

4-izbový moderný dom| pozemok 585m2| úžitková plocha 116m2| úsporné technológie| 10 minút od me

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Golianovo

230,000 € 1983 €/m²

Rodinný dom rozostavaný, len 7km od Nových Zámkov

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | 180 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom rozostavaný, len 7km od Nových Zámkov Rrozostavaná novostavba rodinného

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

100,000 € 556 €/m²

NÍZKOENERGETICKÝ DVOJDOM S DVOMI SAMOSTATNÝMI 5I JEDNOTKAMI

Reality Dechtice

Rodinný dom | 245 m²

tiché prostredie | bytové jednotky s vlastným vstupom a parkovaním | možnosť kúpy hrubej stavby

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dechtice

310,000 € 1265 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5I RODINNÝ DOM – POSLEDNÉ ÚPRAVY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | priestranná dispozícia | vhodn

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dechtice

195,000 € 1585 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5I RODINNÝ DOM – HRUBÁ UZATVORENÁ STAVBA

Reality Dechtice

Rodinný dom | 123 m²

novovybudovaná tichá ulica | moderné nízkoenergetické riešenie | vhodná kúpa alebo investícia |

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dechtice

115,000 € 935 €/m²

Rodinný dom – hrubá stavba - Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Tichá | 1 m²

ID:7490 Ponúkame Vám na predaj rodinný dom len 5 km od Košíc v obci Valaliky: - obľúbená obec

Publikované: 19.09.2023 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Valaliky

149,900 € 149900 €/m²

NA PREDAJ I 3-IZBOVÝ BYT V PROJEKTE VILA NIZZA, NOVOSTAVBA - TRENČIANSKE TEPLICE

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Šrobárova | 70.4 m²

V exkluzívnom projekte Vila Nizza v srdci kúpeľného mesta Trenčianske Teplice ponúkame na preda

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

195,000 € 2770 €/m²

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | Rajecká cesta | 109.31 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj prvý rodinný dom typu bungalov v druhej etape pop

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Žilina

Rodinný dom | V. Clementisa | 109.31 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Žilina

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Plánky - 2 rekreačné objekty so sieťami a pozemkom o výmere 641 m2

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Plánky | 191.5 m²

Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavanú chatu a menšiu chatu v lokalite Plánk

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

370,000 € 1932 €/m²

člen NARKS

DOMY ZBYŇOV 2. ETAPA - Prvý dom v predaji (vo výstavbe)

Reality Zbyňov

Rodinný dom | Hlavná | 109.31 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Zbyňov

320,000 € 2927 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu – Bungalov v obci Mojš-Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Dream reality Vám ponúka na predaj rodinný dom typu bungalov nachádzajúci sa v obci Mojš - Ž

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 05.05.2025
Domy na predaj Žilina

200,000 € 1333 €/m²

člen NARKS

Dražba 2 rozostavaných stavieb - Veľké Lovce - 50% Zľava

Reality Veľké Lovce

Rodinný dom | 590.11 m²

50% ZĽAVA z ceny stanovenej znaleckým posudkom. Nová znížená cena je 78.500,- EUR. Pre vážneho

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Veľké Lovce

78,500 € 266 €/m²

Rodinný dom s galériou, pozemok 1119 m2, Dolné Dubové

Reality Dolné Dubové

Rodinný dom | Nezadaná | 108 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov s krásnou galériou. Rodinný do

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolné Dubové

234,000 € 2167 €/m²

EXKLUZÍVNE! Predaj rodinný dom s dvojgarážou Trstice

Reality Trstice

Rodinný dom | 302 m²

EXKLUZÍVNE IBA U MŇA! Realitná kancelária Edina Reality ponúka na predaj rozostavaný rodinný do

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Trstice

Info v RK

Investičná príležitosť v historickom meste Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Polyfunkčný objekt | Križovatka | 8,800 m²

Ponúkame na predaj celý developerský projekt – unikátny polyfunkčný objekt Rezidencia PLETA – s

Publikované: 30.04.2024 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Šaľa

Rodinný dom | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Šaľa

209,900 € 1421 €/m²

Reality Galanta

Rodinný dom | 147.74 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Galanta

209,900 € 1421 €/m²

Kamenná chata s vínnou pivnicou v srdci kameňolomu

Reality Malý Kamenec

Chalupa, rekreačný domček | 153 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú kamennú chatu s vínnou pivnicou v srdci kameňolomu pri obci Malý K

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malý Kamenec

Cena dohodou

Rodinný dom (Hrubá stavba), Markušovce

Reality Markušovce

Rodinný dom | Za Tehelňou | 151 m²

Ponúkame vám na predaj hrubú stavbu rodinného domu s pozemkom v obci Markušovce. Stavba sa nach

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Markušovce

98,000 € 649 €/m²

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 147.74 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 1421 €/m²

Rodinný dom v Malackách – ideálna príležitosť dokončiť podľa vlastných predstáv

Reality Malacky

Rodinný dom | 323 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Malackách, nachadzajuci sa v spoločnom dvore, ktorý predstavuj

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Malacky

89,000 € 276 €/m²

Chalupa s krásnym výhľadom na štiavnické vrchy

Reality Malá Lehota

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 110 m²

Shark real Vám ponúka na predaj Rodinný dom - chalupu v okrajovej časti obce Malá Lehota okres

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 17.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Malá Lehota

255,999 € 2327 €/m²

MÔJ DOM, MÔJ HRAD / REZERVOVANÉ

Reality Lúka

Rodinný dom | 320 m²

SHARK REAL vám ponúka na predaj impozantný rozostavaný rodinný dom na priestrannom pozemku v no

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 21.11.2025
Domy na predaj Lúka

249,000 € 778 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23069)
Upresniť hľadanie