Rodinný dom v hrubej stavbe na predaj – Brezany pri Žiline

Reality Brezany

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v štádiu hrubej stavby, ktorý sa nachádza v malebnej

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Brezany

239,900 € 2329 €/m²

Investičné nehnuteľnosti pri mori, Budva, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

1 izbový byt | Čierna Hora

Royal View Resort & Spa City – špičkový komplex v Budve v Čiernej Hore predstavuje jedinečnú in

Publikované: 04.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

223,850 € 6924 €/m²

UŽ LEN JEDNA VILA v luxusnom komplexe Budva, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Rodinný dom | Čierna Hora

Vily na predaj vznikli podľa unikátneho projektu v novom komplexe Pine Village - Authentic Reso

Publikované: 28.03.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj

2,300,000 € 8779 €/m²

Investičné nehnuteľnosti pri mori Bečiči, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

1 izbový byt | Čierna Hora

Sunny Side Resort & SPA je komplex v Bečići, Čierna Hora, predstavuje jedinečnú investičnú príl

Publikované: 27.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

269,294 € 3603 €/m²

Predaj rodinný dom obec Černík vytvorte si bývanie presne podľa svojich predstáv

Reality Černík

Rodinný dom | Nezadaná | 121.62 m²

Predstavte si miesto, kde si každý detail vytvoríte presne podľa seba. Dom, ktorý nie je len ne

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Černík

235,000 € 1932 €/m²

Predaj:RD, rozdelený na 2 Byty s pozemkom 713 m2 Vrútky

Reality Martin

Rodinný dom | Hájska | 130 m²

Exkluzívne ! ! ! AstonReal ponúka na predaj 5 izbový Rodinný Dom s pozemkom 713 m2 na Karvaša

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Martin

229,000 € 1762 €/m²

člen NARKS

Na predaj exkluzívny rodinný dom s panoramatickým výhľadom – Uloža, Levoča

Reality Uloža

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

SonntagReality – úspešné príbehy o bývaní, člen realitnej kancelárie RealVEA vám vo výhradnom z

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Uloža

Info v RK

3D prehliadka
3D prehliadka

IBA U NÁS! 2 podľažný 4i rodinný dom s dvojgarážou,830m2 PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 158 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no zároveň s výbornou dostupnosťou do mesta? Máme ho

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

374,900 € 2373 €/m²

IBA U NÁS! Výnimočný 4i rodinný dom s dvojgarážou 710m2, PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

334,900 € 2427 €/m²

IBA U NÁS! Štúdio v TOP lokalite Business Bay. DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI DUBAJA ✨ Objavte luxusné štúdio v ikonickej štvrti Business Ba

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

277,900 € 4710 €/m²

IBA U NÁS! Prestížny Apartmán projekt RIVERSIDE, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

✨ Exkluzívna ponuka – prémiový apartmán v Dubaji od developera DAMAC Predstavujeme vám výnimočn

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

318,900 € 3066 €/m²

IBA U NÁS! Apartmán od developera EMAAR, DUBAI, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

🌟 Exkluzívna investičná príležitosť v srdci Dubaja – AVARRA by PALACE | EMAAR 🌟Toto je ponuka,

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

599,000 € 6240 €/m²

IBA U NÁS Lekárske ambulancie na predaj,Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Objekt pre obchod | Dukelská štvrť 1408 | 50 m²

VIANEMA PONÚKA 🏥 MODERNÉ AMBULANCIE NA PREDAJ – DUBNICA NAD VÁHOM Existujú projekty, ktoré sa

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Dubnica nad Váhom

1,800 €/m2 36 €/m2

NA PREDAJ ŠPANIELSKO Rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

VIANEMA V ŠPANIELSKU 🌊 Luxusné bývanie na Costa del Sol – rezidenčný projekt ADAGIO, Estepona P

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

440,999 € 4594 €/m²

IBA U NÁS! 4-izbový rodinný dom v obci Skároš, Košice-okolie

Reality Skároš

Rodinný dom | Hlavná | 70 m²

Na predaj útulný 4-izbový rozostavaný rodinný dom – obec Skároš Ponúkame na predaj 4 izbový r

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Skároš

159,990 € 2286 €/m²

IBA U NÁS! Moderný 4i rodinný dom s dvojgarážou, 770m2,PB

Reality Považská Bystrica

Rodinný dom | Sládkovičova 685 | 138 m²

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Považská Bystrica

344,900 € 2499 €/m²

IBA U NÁS! Štúdio na 32.poschodí, Business Bay, DUBAJ, SAE

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Publikované: 14.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

327,900 € 5558 €/m²

PREDANÉ – Predaj rodinného domu, novostavby, Senica – Orechová

Reality Senica

Rodinný dom | Topolová | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom – novostavbu, ktorá sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Senica

160,000 € 1532 €/m²

Nové garáže / dielne / skladové priestory 34 - 100 m2 – Poprad, Kukučínova ulica

Reality Poprad

Garáž | Kukučínova | 34 m²

Nové garáže / dielne / skladové priestory 34 - 100 m2 – Poprad, Kukučínova ulica Popis nehnute

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Poprad

79,999 € 2353 €/m²

Moderný 4-izbový radový dom – Malý Slavkov, Tatry & golf

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | 111.25 m²

Moderný 4-izbový radový dom – Malý Slavkov pri golfe Hľadáte dokonalú rovnováhu medzi pokojom v

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

234,000 € 2103 €/m²

CUKROVAR - 1i byt v rezidenčnej štvrti ideálny na investíciu | dokončenie 1Q 2027

Reality Trnava

1 izbový byt | Cukrová ulica | 27 m²

Projekt Cukrovar, za ktorým stojí developer UNITED Real Estate, prináša do mesta nový impulz a

Publikované: 15.07.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

156,216 € 4287 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CUKROVAR - 4i byt s výhľadom na Sladkú Alej | Sťahovanie leto 2026

Reality Trnava

4 izbový byt | Cukrová ulica | 100 m²

Publikované: 21.11.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Trnava

356,857 € 3358 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO | Nízkoenergetický 4-izbový bungalov - novostavba v pokojnej ulici, nízke náklady, možnosť dokončenia na mieru

Reality Jablonec

Rodinný dom | Nezadaná | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý 4-IZBOVÝ BUNGALOV, ktorý je súčasťou moderného dvojdo

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Jablonec

259,900 € 2321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NEO-Rodinný dom za cenu bytu! Nové dvojdomy v projekte DVORY už od 179.000 €

Reality Drahovce

Rodinný dom | Bratislavská | 84.16 m²

V projekte Dvory aktuálne ponúkame na predaj 4-izbové rodinné domy, ktoré predstavujú ideálne r

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 21.01.2026
Domy na predaj Drahovce

179,000 € 2127 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8537)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie