Hľadáte nehnuteľnosť v Dubaji? Radi Vám s výberom a všetkými náležitosťami pomôžeme.

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame Vám byty, apt. a nebytové priestory, ktoré sú súčasťou polyfunkčného komplexu

Publikované: 05.06.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj

122,000 € 2103 €/m²

Bývajte v luxusnej štvrti - 2 a 3 izb. byty - Na Kačici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Komenského | 101.5 m²

Moderné bývanie na Kačici - v blízkosti zástavby rodinných domov. Vyberiete si z ponuky 2 a 3 i

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

345,261 € 2476 €/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s terasou priamo pri lese | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Suchý Vrch | 213.17 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný byt, ktorý je pripra

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

449,000 € 2106 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v lone prírody | Suchý Vrch - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Suchý Vrch | 162.56 m²

Ponúkame na predaj v uvádzacej cene tento nadštandardný a luxusný dvo

Publikované: 16.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2147 €/m²

Príjemné rodinné bývanie v novej lokalite vo Vydranoch!

Reality Vydrany

Rodinný dom | Námestie Svätého Štefana | 102.23 m²

Projekt „VYDRANY PARK sa nachádza v malej prímestskej obci, ktorá je v blízkosti cestnej komuni

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Vydrany

249,000 € 2436 €/m²

PREDAJ RODINNEJ VILY S WELLNESS A POZEMKOM 2548 m² – ROVINKA

Reality Rovinka

Rodinný dom | 665 m²

EXKLUZÍVNA ARCHITEKTONICKÁ VILA S RODINNÝM WELLNESS NA POZEMKU 2 548 m² – ROVINKA | LEN PÁR MIN

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

Cena dohodou

člen NARKS

Na predaj 4 izbový rozostavaný rodinný dom v obci Radimov.

Reality Radimov

Rodinný dom | 85.5 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj 4-izbový rozostavaný dom v obci Radimov, okres Ska

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Radimov

Cena dohodou

člen NARKS

Pure Haven – výnimočná investičná príležitosť pri mori

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Záujemcovia majú možnosť zakúpiť si mobilné vily priamo, pričom vlastníctvo sa týka samotnej st

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj

109,500 € 1369 €/m²

Špičková novostavba blízko Viedne a Bratislavy – termálne mestečko Frauenkirchen

Reality Frauenkirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Frauenkirchen

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v štádiu dokončenia, situované

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Frauenkirchen

560,000 € 4534 €/m²

Luxus pri mori – rozostavaný dom len 55 m od pláže!

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Moderný rodinný dom

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Domy na predaj

380,000 € 1203 €/m²

Novostavba, bungalov Lietavská Svinná, Žilina

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Rodinný dom | Nezadaná | 214 m²

Exkluzívne - Ponúkame Vám na predaj novostavbu priestranného 4+1 rodinného domu bungalov s gará

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Lietavská Svinná-Babkov

270,000 € 1262 €/m²

Na predaj 4 - izbový bungalov, pozemok 906 m2, obec Dechtice

Reality Dechtice

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Rodinný dom v novovzniknutej lokalite Dolné lúky v obci Dechtice v blízkosti krásnej prírody le

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Domy na predaj Dechtice

235,000 € 2136 €/m²

Dechtice: Vytvor si nový domov práve tu - spustená 3 etapa predaja

Reality Dechtice

Rodinný dom | Dechtice | 110 m²

Videoprehliadka (link): https://www.instagram.com/reel/Cqc9vlyuD9w/?igshid=MTc4MmM1YmI2Ng== O

Publikované: 01.10.2021 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Dechtice

219,000 € 1991 €/m²

TREEF | NOVÁ ETAPA V PREDAJI | RODINNÉ DOMY – PREDPREDAJ ZA UVÁDZACIE CENY | DVORNÍKY PRI HLOHOVCI

Reality Sereď

Rodinný dom | 128 m²

Realitná kancelária Treef ponúka na predaj 4-izbové samostatne stojace rodinné domy v rámci pre

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sereď

250,008 € 1953 €/m²

!!!!Exkluzívne apartmány v Dubaji!!!! PROJEKT SOBHA CENTRAL

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

"""DUBAJ - LUXUS, LOKALITA, ŠTÝL""" Jaroslava Juríková a Leaders & Partners reality Vám ponúk

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

365,000 € 5034 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v krásnej Šumiackej prírode

Reality Šumiac

Rodinný dom | 600 m²

onúkame Vám na predaj rodinný dom v Šumiaci. Dom sa nachádza v tichej ulici mimo hlavnej prem

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šumiac

75,000 € 125 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – priemyselný pozemok 25 281 m² v Dubnici nad Váhom (časť Prejta), okres Ilava

Reality Dubnica nad Váhom

Priestor pre výrobu | 25,281 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – priemyselný pozemok 25 281 m² v Dubnici nad Váhom (časť Prejta), okres

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Dubnica nad Váhom

69 €/m2 1 €/m2

Rodinný dom Košice -Okolie, Sokoľany, rozostavaný

Reality Sokoľany

Rodinný dom | 200 m²

Norbert Mészaros a Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľ

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Sokoľany

90,000 € 625 €/m²

2 izb.byt, 63,5 m2, Tepel.čerpadlo, klíma, parkovacie miesto, POSLEDNÁ ŠANCA za túto cenu!

Reality Prešov

2 izbový byt | 52.24 m²

Posledná príležitosť kúpiť byt za túto cenu! Ceny sa budú navyšovať! Dokončenie už tento rok! P

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Prešov

147,000 € 2814 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Drevenica na kompletnú rekonštrukciu

Reality Turzovka

Chalupa, rekreačný domček | 1,238 m²

Ponúkame na predaj drevenicu v obci Turkov . Rozloha pozemku 1287m2. Drevenica je v pôvodnom st

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Turzovka

44,000 € 36 €/m²

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Na predaj prémiová novostavba 4-izbového bungalovu – Plechotice, Družstevná ulica

Reality Plechotice

Rodinný dom | Družstevná | 120 m²

Ponúkame na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4-izbového rodinného domu – bungalovu, situovanú

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Plechotice

198,500 € 1654 €/m²

Priestranný rodinný dom v obci Fintice s pozemkom 598m2

Reality Fintice

Rodinný dom | 160 m²

Realitná kancelária Knap a Partneri ponúka na predaj priestranný rodinný dom v obci Fintice s v

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Fintice

250,000 € 1563 €/m²

Novostavba 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU dokončeného v ŠTANDARDE - Repíkova ulica, BRATISLAVA

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Repíková | 133.36 m²

Váš nový domov na rozhraní Prievoz, Ružinov a Vrakuňa. Rodinný dom pripravený na okamžité nasťa

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

618,000 € 4634 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie