BOSEN | Dotyk histórie - apartmán B3.01 A v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 40.94 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový mezonetový apartmán B3.01 A v prest

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

129,990 € 3175 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 2 izbový byt B1.04 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 101.32 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 2 izbový byt B1.04 v prestížnom projekte Žof

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

324,990 € 3208 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 4 izbový byt B2.02 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

4 izbový byt | 87.57 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 4 izbový byt B2.02 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

279,990 € 3197 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | 4 izbový mezonet s pozemkom, Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Záhumenská | 140 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj 4 izbový mezonet nachádzajúci sa v dvojdome v Záhorskej Bystri

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

434,900 € 3106 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom 1D -Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Lúčky | 102 m²

Ponúkam na predaj NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu s parkovacím státím v meste Trenčín. DO

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

308,000 € 2708 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozemkom 1875 m²

Reality Trenčín

Rodinný dom | 158 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj rozostavaný dom s projektom, veľkou terasou a pozem

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trenčín

198,000 € 1253 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Investičná nehnuteľnosť v Tivate, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

1 izbový byt | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj jedinečnú investičnú nehnuteľnosť a to pri

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

104,900 € 5828 €/m²

člen NARKS

BOSEN| Moderný apartmán v Porto Montenegro, Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Garsónka | Čierna Hora

Realitná kancelária Bosen Group Vám ponúka na predaj elegantný a moderne zariadený apartmán v p

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj

416,000 € 7222 €/m²

člen NARKS

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B1.05 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 92.53 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B1.05 v prestížnom projekte Žof

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

299,990 € 3242 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Dotyk histórie - 3 izbový byt B2.03 v kaštieli Žofia

Reality Ružomberok

3 izbový byt | 86.12 m²

Bosen Group ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3 izbový byt B2.03 v prestížnom projekte Žofi

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

259,990 € 3019 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

CHORVÁTSKO - Apartmány v novostavbe bytového domu - Zaton, Zadar

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

RB23-1983-90, Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj apartmány v novostavbe byt

Publikované: 05.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

310,800 € 7184 €/m²

Novostavba rodinného domu Veľký Ďúr - Rohožnica

Reality Veľký Ďur

Rodinný dom | Okružná | 97 m²

Ponúkane na predaj nízkoenergetické bungalovy v projekte Veľký Ďúr - Rohožnica II. Hľadáte dom

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Domy na predaj Veľký Ďur

189,500 € 1954 €/m²

Ponúkame Vám na predaj apartmány,byty, vily vo výstavbe, Spojené Arabské Emiráty- Dubaj.

Reality Spojené Arabské Emiráty

2 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Ponúkame Vám na predaj apartmány, byty, vily vo výstavbe, Spojené Arabské Emiráty- Dubaj.

Publikované: 01.02.2024 Aktualizované: 01.02.2024
Byty na predaj

Cena dohodou

REZERVOVANÉ. Top lokalita a moderné bývanie

Reality Galanta

Rodinný dom | 112.85 m²

Pripravujeme do ponuky! Ponúkame na predaj nádherný štvorizbový rodinný dom, novostavbu. - Po

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

275,000 € 2348 €/m²

Predaj Rodinný dom - Novostavba, Lesná ulica, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Lesná | 135.55 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 5 izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite v

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 2944 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavby rodinných domov – IBV ZIPPKA, Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | 134.85 m²

Hľadáte moderné bývanie v meste so súkromím vlastnej záhrady? Predstavujeme vám nový rezidenčn

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Skalica

198,000 € 1468 €/m²

Rod.dom v stave holodomu, 20 km od Košíc 7 ár pozemok

Reality Slanec

Rodinný dom | Záhradná | 106 m²

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu na pozemku v tichej časti obce Slanec, vzdialene

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Slanec

248,000 € 2340 €/m²

5 izbový Rodinný dom v privátnej uličke obec Mostová okr. Galanta

Reality Mostová

Rodinný dom | Hlavná | 170 m²

Hľadáte rodinný dom ktorý predstavuje moderné, priestranné a pokojné bývanie mimo ruchu mesta,

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Domy na predaj Mostová

319,000 € 1876 €/m²

člen NARKS

PREDAJ: Moderná novostavba v energetickej triede A0 – Skalica (IBV ZIP)

Reality Skalica

Rodinný dom | Mallého | 102.5 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája modernú architektúru, maximálnu úsporu energií a absolútny pokoj?

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Skalica

227,000 € 2215 €/m²

SRG | Nový projekt vo výstavbe na tichom mieste | Andovce

Reality Andovce

Rodinný dom | Ulica Ladislava Miskolcziho | 114 m²

Do práce blízko, po práci kľud aký v meste budete hľadať len ťažko. Víta vás bývanie v rodinno

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Andovce

218,990 € 1921 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ: Rozostavaný rodinný dom v obci Ilija, okres Banská Štiavnica

Reality Ilija

Rodinný dom | 105 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastného dokončenia rozostavaného rodinného domu v pokojnej

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ilija

75,000 € 714 €/m²

TARGETreal | Na predaj: Dvojdom v Čiernom – 4-izbová novostavba v štádiu holodom

Reality Čierne

Rodinný dom | Nezadaná | 136 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 4-izbový dvojdom v tichej a vyhľadávanej lok

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 18.03.2026
Domy na predaj Čierne

214,990 € 1581 €/m²

TARGETreal | Rozostavaný dom pod Martinskými hoľami, Stráne, Martin, 1535 m2

Reality Martin

Rodinný dom | Stráne | 380 m²

Vlastná vila pri meste - platíte len za pozemok. TARGETreal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pozemo

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Martin

279,900 € 737 €/m²

TARGETreal | Na predaj: 4-izbový Bungalov vo výstavbe, Čierne pri Čadci

Reality Čierne

Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²

TARGETreal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu 4-izbového nízkoenergetického bungalovu n

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Čierne

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30395)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie