Kráľovské domy, byt 06_A s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Nezadaná | 61.5 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

203,900 € 3315 €/m²

Predaj komerčného objektu

Reality Michalovce

Iný objekt | Fraňa Kráľa 3 | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj iný komerčný objekt v Michalovciach na ul. Fraňa Kráľa 3. Plocha: úžitk

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Kráľovské domy, byt 12_C s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Senec

2 izbový byt | Nezadaná | 61.5 m²

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Senec

189,900 € 3088 €/m²

Kráľovské domy, byt 14_A s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

2 izbový byt | Nezadaná | 61.6 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

184,900 € 3002 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 7.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Bytový dom Mukačevská prináša do Prešova novú kapitolu bývania – jedinečný projekt na najobľúbe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

243,396 € 3211 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 68.67 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

229,041 € 3335 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 6.3

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 68.67 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

222,037 € 3233 €/m²

Kráľovské domy, byt 14_B s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Nezadaná | 86.9 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

219,000 € 2520 €/m²

REZERVOVANÉ, rozostavaný rodinný dom, nová lokalita, Brodské

Reality Brodské

Rodinný dom | 120 m²

Rozostavaný rodinný dom v novovybudovanej lokalite – dokončite si ho podľa seba! Hľadáte bývan

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Brodské

159,500 € 1329 €/m²

člen NARKS

4-izbový mezonet so záhradou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová

Reality Dubová

4 izbový byt | 116.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Nadštandardné bývanie s atmosférou pr

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dubová

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDPREDAJ 2-3-4i BYTOV V REZIDENCII POTÔČIK BÁHOŇ

Reality Pezinok

2 izbový byt | 40.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Na predaj 2-izbový byt od 145 499 € v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Pezinok

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni

Reality Pezinok

3 izbový byt | 65.2 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou a parkovaním v Báhoni https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?si

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

187,999 € 2883 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2-izbové byty (54,9 m²) s predzáhradkou a terasou od 158 999 €

Reality Modra

2 izbový byt | 54.9 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🌿 ŽIVOT V PRÍRODE, DO PRÁCE VLAKOM! Mode

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Modra

158,999 € 2896 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4-izbový mezonet so záhradou v projekte PRI KAPLNKE – Dubová, Malé Karpaty

Reality Pezinok

4 izbový byt | 116.2 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

1 € 0 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt (71 m²) s 2 park. miestami – Projekt PRI KAPLNKE, Dubová

Reality Pezinok

3 izbový byt | 71.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 🏡 AKO V DOME, LEN ZA CENU BYTU! 3-izb

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Pezinok

244,900 € 3435 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3D obhliadka - 5-izbový rodinný dom kúsok od Dunajskej Stredy

Reality Dunajský Klátov

Rodinný dom | 201.9 m²

Ponúkame na predaj 5 izbový dom v obci Dunajský Klátov. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu v pek

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajský Klátov

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Dubová

3 izbový byt | 71.3 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dubová

244,900 € 3435 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | 201.9 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

199,900 € 990 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDPREDAJ 2-3-4 BYTOV V REZIDENCII POTÔČIK BÁHOŇ

Reality Báhoň

4 izbový byt | 84.6 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. Na predaj 4-izbový byt od 224 999 € v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Báhoň

224,999 € 2660 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový byt od 184 999 € v projekte Rezidencia Potôčik

Reality Báhoň

3 izbový byt | 65.2 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. https://youtube.com/shorts/8Z03oT6qFPs?s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Báhoň

184,999 € 2837 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDPREDAJ 2-3-4izb. BYTOV V REZIDENCII POTÔČIK BÁHOŇ

Reality Báhoň

2 izbový byt | 40.3 m²

Odporúčame pozrieť videá, ktoré sú súčasťou inzerátu. 2-izbový byt s balkónom, novostavba Báho

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Báhoň

145,499 € 3610 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Lev Reality - Tehlový holodom nad Levicami – pokoj, priestor a potenciál!

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. Svätý Ján | 136 m²

Len 2minúty od mesta Levice, v smere na Kalinčiakovo, sa nachádza tento útulný 3-izbový rodinný

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Levice

140,000 € 1029 €/m²

Na predaj RD v Jesticiach okr. Rimavská Sobota

Reality Jestice

Rodinný dom | - | 60 m²

Výhodne predám nedokončený RD v obci Jestice, 24 km od okresného mesta Rimavská Sobota. Rodinný

Publikované: 12.05.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jestice

26,900 € 448 €/m²

TOTO SA OPLATÍ, novostavba s 20 á pozemkom, pri Tornali, okr. Revúca

Reality Tornaľa

Rodinný dom | - | 220 m²

Predám nedokončenú novostavbu hospodárskej budovy v malej obci pri Tornali, okres Revúca. Pôvod

Publikované: 30.09.2020 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tornaľa

63,900 € 290 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23065)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Upresniť hľadanie