Investičná príležitosť v centre mesta Bratislava - ul. Vysoká

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmánový dom | 217 m²

NA PREDAJ – EXKLUZÍVNY PROJEKT v centre mesta Bratislava Staré mesto, ul. Vysoká IMG real pon

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Apartmány v Dubaji projekt RED SQUARE TOWER

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

O NEHNUTEĽNOSTI: Red Square Tower v JVT je luxusný nový projekt od Tiger Properties, ktorý oby

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

150,000 € 1875 €/m²

Predaj 4 izbová novostavba RD, Jelšovce, krásne výhľady

Reality Jelšovce

Rodinný dom | 123 m²

POSLEDNÝ VOĽNÝ RD VO VÝSTAVBE!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na preda

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Jelšovce

229,000 € 1862 €/m²

Predaj nadštandardná 4 izbová rekreačná chata, novostavba, garáž, Nízke Tatry

Reality Jarabá

Chalupa, rekreačný domček | 170 m²

NOVÁ CENA!! Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj luxusný 4 izbový c

Publikované: 24.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jarabá

349,000 € 2053 €/m²

VYPREDANÉ!! Predaj moderný apartmán, Dubaj, lokalita JVC, kompletne zariadený, výborné podmienky

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka v exkluzívnej spolupráci so špičkovou rea

Publikované: 29.12.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

170,000 € 4250 €/m²

NA PREDAJ parkovacie miesta na Hornej a Kukučínovej ulici

Reality Banská Bystrica

Spevnené plochy | Horná | 14 m²

Predaj parkovacích miest – skvelá príležitosť! Spoločnosť REM Group Ponúka na predaj parkovaci

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 12.09.2025
Objekty na predaj Banská Bystrica

15,500 € 1107 €/m²

Dom s variabilným využitím v Holiciach !

Reality Holice

Rodinný dom | Nezadaná | 701 m²

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom vhodný ako investíciu. Dom je v stave holodom, čo otvára p

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Holice

245,000 € 350 €/m²

4i Novostavba stav hrubá stavba pozemok 583m² Dolné Saliby

Reality Dolné Saliby

Rodinný dom | U | 87 m²

Ivona Bartíková a SaleA – váš partner v realitách vám prinášajú do ponuky na predaj novostavbu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dolné Saliby

129,000 € 1483 €/m²

Novinka
Novinka

KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM – RAČA

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Dopravná | 65.72 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt po čerstvej a kvalitnej rekonštrukcii,

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

256,900 € 3909 €/m²

Novinka
Novinka

REWIN I Majestátny rodinný dom s investičným potenciálom

Reality Senec

Rodinný dom | Senec | 250 m²

REWIN reality Vám REWIN reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, len na skok

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Senec

695,000 € 2780 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový rodinný dom v uzavretom areáli – Hviezdoslavov

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hviezdoslavov | 127 m²

REWIN reality Vám ponúka na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v novovybudovanom uzavretom rez

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

299,900 € 2361 €/m²

Novinka
Novinka

BartanusReality - Na predaj zaujímavý 5 izbový rodinný dom v obci Kameničany pri Dubnici nad Váhom. Znížená cena!!!

Reality Kameničany

Rodinný dom | 152 m²

Video prehliadka TU. Ponúkame na predaj zaujímavý 5 izbový rodinný dom v obci Kameničany pri D

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kameničany

280,000 € 2105 €/m²

BartanusReality - Na predaj rozmerná novostavba 5 izbového rodinného domu v obci Kameničany pri Dubnici nad Váhom. Znížená cena!!!

Reality Kameničany

Rodinný dom | Kameničany | 152 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kameničany

255,000 € 2138 €/m²

3-izbový byt s vlastnou záhradou a terasou BA III., Pri Vinohradoch

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 99 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný 3 - izbový byt s veľkým šatníko

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

175,000 € 1768 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÉ POZEMKY – IBV ROVENSKO pri Senici

Reality Rovensko

Pozemok pre bytovú výstavbu | 553 m²

Hľadáš miesto pre vysnívaný rodinný dom v pokoji, no blízko mesta? Máme pre teba skvelú príleži

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Rovensko

110 €/m2 110 €/m2

MÁME SKOLAUDOVANÉ: ZĽAVA 10.000 EUR NA 3-IZBOVÝ BYT V PRÉMIOVEJ REZIDENCII TAURA

Reality Zlaté Moravce

3 izbový byt | 1. mája | 75.3 m²

Vitajte v prémiovej Rezidencii TAURA! Využite zľavu vo výške až 10.000 EUR na 3-izbové byty v

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Zlaté Moravce

153,500 € 1946 €/m²

MAXIS REAL: TOP NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Novostavba 4-izbového rodinného domu na pozemku 550 m² s vyhrievanou garážou – Šúrovce

Reality Šúrovce

Rodinný dom | Hlavná | 550 m²

Hľadáte modernú novostavbu rodinného domu v pokojnej novovybudovanej lokalite s výbornou dostup

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šúrovce

276,000 € 502 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom / Stavebný pozemok - Kuzmányho ulica ( 12.ulica ) Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Kuzmányho ul. | 500 m²

J&MZ reality s.r.o. Vám ponúka na predaj veľký rozostavaný rodinný dom v Leviciach Ponúkame

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Domy na predaj Levice

120,000 € 240 €/m²

Na predaj: Rodinný dom – 2 bytové jednotky, obec Hutka, okr. Bardejov

Reality Hutka

Rodinný dom | Nezadaná | 350 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej obci Hutka (okr. Bardejov). Stavba bola zač

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Hutka

180,000 € 514 €/m²

Pozemok s rozostavanou rekreačnou chatou, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Chalupa, rekreačný domček | Na hriadkach | 124 m²

Na predaj ponúkame pozemok o výmere 379 m² v katastri Devínska Nová Ves, určený územným plánom

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

220,000 € 1774 €/m²

poschodová chata 100m2 na pozemku 156m2

Reality Jahodná

Chalupa, rekreačný domček | alba regia | 100 m²

EXKLUZÍVNE LEN V SALEA – Váš partner v realitách! Objavte útulné miesto na oddych, investíciu

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jahodná

38,000 € 380 €/m²

Novinka
Novinka

CREDA | predaj rozostavaný bytový dom, Hlohovec

Reality Hlohovec

Polyfunkčný objekt | Nitrianska | 2,200 m²

CREDA COMMERCIAL Vám ponúka na predaj rozostavaný bytový dom na Nitrianskej ulici v Hlohovci.

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Objekty na predaj Hlohovec

Info v RK

Rozostavaná stavba rodinného domu v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Rodinný dom | Nezadaná | 144 m²

Predáme rozostavanú stavbu rodinného domu s pozemkom vo výmere 1447 m2 situovanú v obci Dúbravk

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Dúbravka

169,000 € 1174 €/m²

APARTCAMP apartmán v projekte Marina Liptov pri Liptovskej Mare

Reality Bobrovník

Apartmán | Nezadaná | 19 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičné apartmány v exkluzívnom projekte Marina Liptov pri Li

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bobrovník

109,900 € 5784 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23065)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30394)
Byty v Banskej Bystrici (1397)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Upresniť hľadanie