Predaj 1 a viac izbový apartmán, exkluzívny projekt INARA Residence, Dubai South

Reality Spojené Arabské Emiráty

1 izbový byt | Spojené Arabské Emiráty

Realitná kancelária Pavlik&Partners s.r.o. Vám ponúka na predaj v exkluzívnej spolupráci so špi

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj

155,000 € 3875 €/m²

MACH Reality EXKLUZÍVNE na predaj veľký 4 izb bungalov 203m2 novostavba v Lužiankach

Reality Lužianky

Rodinný dom | 155 m²

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný, veľkoryso navrhnutý 4 izbový bungalov s dvojgarážou - nov

Publikované: 29.11.2024 Aktualizované: 05.11.2025
Domy na predaj Lužianky

465,000 € 2355 €/m²

Predaj pozemku, budovy s apartmánmi, 5457 m2, Pravenec, Prievidza

Reality Pravenec

Polyfunkčný objekt | Pravenec | 1,210 m²

PLAZA REAL Vám ponúka na predaj pozemok s komerčnými budovami, 5457 m2, na kraji obce Pravenec,

Publikované: 30.10.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Pravenec

620,000 € 512 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

2 izbový byt | 59.6 m²

VÁŠ RAJ V SRDCI TATIER ! Projekt TatryPark v Tatranskej Štrbe sa pýši úchvatným severným výhľa

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Štrba

206,700 € 3719 €/m²

Reality Štrba

2 izbový byt | 59 m²

Publikované: 21.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Štrba

299,900 € 5083 €/m²

Na predaj 1,5-izbový byt v projekte tatryPARK RESIDENCE v Tatranskej Štrbe

Reality Štrba

1 izbový byt | 60 m²

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Štrba

279,000 € 4650 €/m²

PREDAJ – NOVOSTAVBA 4 IZB. BUNGALOVU V OBCI KRIŽOVANY

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Nezadaná | 101 m²

Realitná kancelária STYLUS Vám ponúka na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, ktorý s

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2673 €/m²

Füzérkajata - Rozostavaný rodinný dom v Maďarsku 40 min. od Košíc, 40km od Košíc - výborná lokalita!

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

REALITY321 Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom, s rozlohou cca 130m2, ktorý sa nachádza v

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj

Cena dohodou

Na predaj výnimočný átriový rodinný dom s dvojgarážou v obci Dolná Seč

Reality Dolná Seč

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Ponúkame na predaj rozostavaný átriový rodinný dom s dvojgarážou v obci Dolná Seč, navrhnutý pr

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Dolná Seč

246,900 € 1029 €/m²

Moderná vila s otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Na predaj je moderná vila, ktorá je momentálne vo výstavbe a nachádza sa v pokojnej a atraktívn

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 20.01.2026
Domy na predaj

850,000 € 4250 €/m²

Nové apartmány priamo pri pláži na ostrove Pag

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Ponúkame na predaj moderné apartmány v exkluzívnej lokalite, v prvom rade pri mori na ostrove P

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj

254,882 € 6217 €/m²

Moderné exkluzívne apartmány v meste Villajoyosa

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Predstavujeme vám moderný rezidenčný projekt v srdci mesta Villajoyosa, len približne 150 metro

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj

249,000 € 6225 €/m²

DREVENICA, VEĽKÝ ŠARIŠ, OKRES PREŠOV

Reality Veľký Šariš

Rodinný dom | Zámocká | 100 m²

Dvere sa s tichým škrtnutím zatvoria za chrbtom a vzduch sa zmení. Vonku jeseň, vlhký vzduch a

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Veľký Šariš

279,990 € 2800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ: 4-izbový byt v novostavbe – Orlov, okres Stará Ľubovňa

Reality Orlov

4 izbový byt | Nezadaná | 80 m²

NA PREDAJ: 4-izbový byt v novostavbe – Orlov, okres Stará Ľubovňa Ponúkame na predaj dva 4-izb

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Orlov

150,000 € 1875 €/m²

Rozostavaný veľký rodinný dom v obci Drietoma

Reality Drietoma

Rodinný dom | 164.48 m²

Pripravujeme pre Vás do ponuky! Na predaj veľký, rozostavaný rodinný dom v centre obce Drietoma

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Drietoma

235,000 € 1429 €/m²

Objekt na podnikanie - dvojgaráž, sklad, kancelárie

Reality Trenčín

Iný objekt | Dolné Pažite | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj prevádzkový objekt na ulici Dolné Pažite v Trenčíne. Jedná sa o samostat

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Objekty na predaj Trenčín

99,900 € 833 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ!!!! Na predaj 4-izbový rodinný dom v Štvrtku nad Váhom

Reality Štvrtok

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a novovybudovanej lokalite na o

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štvrtok

267,500 € 2432 €/m²

člen NARKS

Rozostavaný rodinný dom Kostolná - Záriečie

Reality Kostolná-Záriečie

Rodinný dom | Nezadaná | 234 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rozostavaný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Kostolná Záriečie, l

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kostolná-Záriečie

152,900 € 653 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v stave holodomu na ulici KAROLA SIDORA

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Gen. Miloša Vesela | 190 m²

So súhlasom majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s pozemkom o výmere 845m2. Po

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Ružomberok

223,000 € 1174 €/m²

člen NARKS

IMPEREAL - NA PREDAJ 4-IZB.MEZONET - NOVOSTAVBA - (balkony, parking ) m.č. NIVY.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Mlynské nivy | 165.04 m²

IMPEREAL ponúka na predaj 4-izbový mezonetový byt v NOVOSTAVBE nízkopodlažného bytového domu -

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 4211 €/m²

Kráľovské domy, byt 13_B s pozemkom, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

3 izbový byt | Urbárska | 86.9 m²

Moderné, nadčasové domy s vlastnou záhradou a terasou v lákavej lokalite si dozaista zamilujete

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Kráľová pri Senci

223,900 € 2577 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Bytový dom Mukačevská prináša do Prešova novú kapitolu bývania – jedinečný projekt na najobľúbe

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

247,095 € 3260 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! byt č. 8.1

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 78.09 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

269,000 € 3445 €/m²

Nový príbeh domova: Predaj bytov na Mukačevskej spustený! Byt č. 4.2

Reality Prešov

3 izbový byt | Mukačevská | 75.79 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Prešov

232,299 € 3065 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (743)
Byty v Banskej Bystrici (1396)
Upresniť hľadanie