Rodinný dom Budatín

Reality Žilina

Rodinný dom | - | 350 m²

Veľký rodinný dom v mestskej časti s výbornou dostupnosťou do centra mesta. Dom bol postavený v

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

369,000 € 1054 €/m²

Exkluzívna vila so súkromím len pár minút od centra Zvolena

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 186 m²

EXKLUZÍVNA VILA SO SÚKROMÍM LEN PÁR MINÚT OD CENTRA ZVOLENA Niektoré nehnuteľnosti sa pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zvolen

599,990 € 3226 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Jacovce - znížená cena - predaj

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 669 m²

S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

235,000 € 351 €/m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

329,900 € 2875 €/m²

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

REZERVOVANÉ - Veľký RD s 2 byt. jednotkami na rovnom pozenku

Reality Zlatníky

Rodinný dom | Zlatníky | 370 m²

REZERVOVANÉ Veľký rodinný dom rozdelený na dve plnohodnotné bytové jednotky v krásnej podh

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zlatníky

Cena dohodou

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

Dom ako víkend: bazén, krb a súkromie pri lese

Reality Stupava

Rodinný dom | Osiková | 260 m²

Dom, kde má každý deň atmosféru víkendu: bazén, krb a súkromie pri lese v Stupave Predstavte

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Stupava

2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - Predaj priestranného domu s bazénom a miestnosťou na fitness na Mostnej ul. v BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1319 €/m²

Predaj veľkometrážneho 6 izb. rodinného domu s bazénom v centre Rovinky

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

519,900 € 1575 €/m²

Na predaj rodinný dom v Sučanoch

Reality Sučany

Rodinný dom | 115 m²

Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sučany

Cena dohodou

Predám RD v tichej lokalite mesta Handlová

Reality Handlová

Rodinný dom | Duklianska | 200 m²

Na hranici okresov Prievidza a Žiar n. Hronom v baníckom meste Handlová ponúkam na predaj posch

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Handlová

239,000 € 1195 €/m²

BYTOČ RK - Predaj priestranného RD s garážou na Mostnej ul. - BA-Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Mostná | 361.33 m²

Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom so skladovými priest

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

599,000 € 1658 €/m²

Rezervované -samostatný RD s garážou pri centre mesta

Reality Senec

Rodinný dom | 120 m²

Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

285,000 € 2375 €/m²

PREDAJ: RD inv. príležitosť Bystrá; 632 m2 pozemok; 252.700€

Reality Bystrá

Rodinný dom | Bystrá | 115 m²

ADRIREAL v zastúpení klienta ponúka na predaj rodinný dom v obci Bystrá, okres Brezno, na pozem

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bystrá

252,700 € 2197 €/m²

REZERVOVANÉ | NÁDHERNÝ 4 IZBOVÝ BUNGALOV NABITÝ TECHNOLÓGIAMI | NOVÁ ŠTVRŤ OBCE GYŇOV | 742m2 POZEMOK

Reality Gyňov

Rodinný dom | Malogyňovská | 135 m²

Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v novej časti obce Gyňov, l

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gyňov

399,999 € 2963 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ DVOJPODLAŽNÝ RODINNÝ DOM LEN 15 KM OD KOŠÍC | POZEMOK 1 501 m2 | NIŽNÁ MYŠĽA

Reality Nižná Myšľa

Rodinný dom | Slivková | 350 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj veľký rodinný dom, kt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nižná Myšľa

290,000 € 829 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ÚŽASNÝ 4-IZBOVÝ BUNGALOV, KTORÝ MÁ VŠETKO, ČO HĽADÁTE

Reality Drienov

Rodinný dom | Kvetná | 160.52 m²

Niektoré domy si len pozriete… a niektoré vo vás okamžite vyvolajú pocit, že ste doma. Tento 4

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Drienov

414,900 € 2585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavby domov Horné Mýto - 7 min od Dunajskej Stredy

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²

STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

189,000 € 2700 €/m²

Predávame rodinný dom v širšom centre mesta Nitry

Reality Nitra

Rodinný dom | Braneckého | 110 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Nitra na Braneckého ulici. Dom bol postave

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

164,800 € 1498 €/m²

2izbový, zrekonštruovaný dom v Podlaviciach

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | - | 102 m²

Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Tehlový 4-izb.dom s tepelným čerpadlom - skolaudované, Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový tehlový dom - skolaudované, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celková úžitková p

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

254,900 € 1893 €/m²

Baťovský dom pod vysokými Tatrami

Reality Svit

Rodinný dom | Sladkovičová | 100 m²

Centrum Real a Peter Tengy ponúkajú na predaj jedinečný "baťovský" rodinný dom s nezameniteľným

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Svit

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie