OSTRATICE - Rodinný dom / interiér po kompletnej rekonštrukcii / pozemok 972 m2

Reality Ostratice

Rodinný dom | - | 90 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ostratice, časť Malé Ostratice, okres Partizánske. Preši

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ostratice

175,000 € 1944 €/m²

Rodinný dom (10 izieb) na prenájom - Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Golianova | 650 m²

Ponúkame Vám na prenájom rodinný dom-vilu na ulici Golianova, Nitra. Plocha domu 650m2, pozemok

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Nitra

3,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rodinný dom Lesné Kračany, pozemok 803 m2

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | x | 131 m²

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom na slnečnom, rovinatom pozemku v obci Kráľovičove Krača

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

286,000 € 2183 €/m²

Rodinný dom s podnikateľským potenciálom

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 180 m²

Hľadáte priestor, ktorý spája pohodlie rodinného bývania s možnosťou podnikania? Tento priestra

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

350,000 € 1944 €/m²

Ponúkam na predaj RODINNÝ DOM Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 120 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový podpivničený poschodový rodinný dom v meste Nesvady. Plocha: ú

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nesvady

155,000 € 1292 €/m²

Na predaj Dom v Jánovej Lehote, okr. Žiar nad Hronom

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | - | 220 m²

Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

124,900 € 568 €/m²

PREDAJ RODINNÝ DOM RAJECKÉ TEPLICE - KONSKÁ

Reality Konská

Rodinný dom | Konská | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Konská, Konská. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 476m2.Stav o

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Konská

350,000 € 1296 €/m²

PREDÁM 4- IZBOVÚ NOVOSTAVBU S GARÁŽOU NOVÉ ZÁMKY

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Nové Zámky | 183.78 m²

V meste Nové Zámky vznikne jedinečná štvrť pozostávajúca z rodinných domov a množstva zelene. P

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

369,000 € 1768 €/m²

Na predaj novostavba 4-izbového rodinného domu Lužianky

Reality Lužianky

Rodinný dom | - | 175 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú dokončenú a skolaudovanú novostavbu rodinného domu (bungalov) v

Publikované: 31.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lužianky

389,000 € 2223 €/m²

Rodinný dom v Topoľníkoch

Reality Topoľníky

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v pokojnej, tichej ulici v

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

95,000 € 1056 €/m²

Prenajmem novostavbu 4-izbového rodinného domu Nitra

Reality Nitra

Rodinný dom | Kynek | 175 m²

Ponúkame Vám na prenájom novostavbu 4-izbového bungalovu s dvojgarážou a terasou v meste Nitra

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Nitra

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRENÁJOM | 5i Rodinný Dom – Záhrada, Terasa | Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | K Surdoku | 150 m²

Reality - Peter Kočiš s.r.o. vám exkluzívne ponúka na prenájom štýlový 2-podlažný rodinný dom v

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Prešov

1,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TOP CITY | RODINNÝ DOM NA PREDAJ - SPIŠSKÁ TEPLICA

Reality Spišská Teplica

Rodinný dom | Budovateľská | 300 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám exkluzívne ponúka na predaj tento krásny rodinný dom v tichej

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišská Teplica

249,000 € 830 €/m²

AKTUÁLNE !Ponúkam na predaj novostavbu 4 izbového rodinného domu Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Dvory nad Žitavou | 80 m²

SKOLAUDOVANÁ NOVOSTAVBA!!! Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbový rodinný dom v obci Dvory

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

202,900 € 2536 €/m²

PREDAJ | 5i novostavba so záhradou a terasou – Prešov

Reality Prešov

Rodinný dom | Surdok | 151 m²

Reality - Peter Kočiš s.r.o. vám exkluzívne ponúka na predaj štýlový 2-podlažný rodinný dom v r

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prešov

339,900 € 2251 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám poschodový Rodinný dom v obci Tvrdošovce

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | Tvrdošovce | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v obci Tvrdošovce. Plo

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

97,000 € 571 €/m²

Predaj | rodinný dom v obci Sučany, len pár minút od Martina

Reality Sučany

Rodinný dom | Sučany | 140 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Sučany, len pár minút od mesta Martin. D

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sučany

205,900 € 1471 €/m²

rodinný dom/chata s 11ár.pozemkom, Gelnica, KE-okolie

Reality Gelnica

Rodinný dom | - | 90 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gelnica

68,000 € 756 €/m²

3 izbový rodinný dom s krásnym pozemkom 1511 m2 v Janíkovciach

Reality Nitra

Rodinný dom | Hlavná | 104 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom v Janíkovciach pri Nitre. Dom sa nach

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

189,000 € 1817 €/m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov

Reality Kráľovce-Krnišov

Rodinný dom | Kráľovce | 100 m²

NA PREDAJ: Tradičný 3-izbový kamenný dom s veľkým pozemkom – Kráľovce-Krnišov Ponúkame na pred

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľovce-Krnišov

58,000 € 580 €/m²

Rodinný dom, ktorý si zamilujete! ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Nové Mesto nad Váhom

Rodinný dom | Ondreja Plachého | 340 m²

STARS REALITY má pre Vás ponuku. Ak hľadáte priestranný a prakticky riešený rodinný dom s dosta

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Mesto nad Váhom

295,000 € 868 €/m²

Predaj rodinného domu Pezinok

Reality Pezinok

Rodinný dom | Nova | 260 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom čiastočne zrekonštrovaný v Pezinku časť Grinava. Ploch

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Pezinok

320,000 € 1231 €/m²

RODINNÝ DOM V SPIŠSKEJ SOBOTE - NOVOSTAVBA

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 168 m²

Štartujte nový život v tomto priestrannom dome už zrealizovanom do stavu štandard ! . LIVE IN C

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

329,500 € 1961 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23092)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie