Rodinný dom | 120 m²
Ak hľadáte príjemný samostatný RD s garážou v centre Senca, tak tu je ponuka : len 3 min. pešo
285,000 € 2375 €/m²
Rodinný dom | 918 m²
Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán
74,000 € 81 €/m²
Rodinný dom | 133 m²
Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi
170,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | Malogyňovská | 135 m²
Ing. Ladislav Šosták vám ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov v novej časti obce Gyňov, l
399,999 € 2963 €/m²
Rodinný dom | Slivková | 350 m²
Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúka na predaj veľký rodinný dom, kt
290,000 € 829 €/m²
Rodinný dom | Zlatníky | 370 m²
REZERVOVANÉ Veľký rodinný dom rozdelený na dve plnohodnotné bytové jednotky v krásnej podh
Cena dohodou
Rodinný dom | Okružná | 330 m²
Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v
519,900 € 1575 €/m²
Rodinný dom | 115 m²
Na predaj 3‑izbový kompletne zrekonštruovaný rodinný dom, Sučany Ponúkame na predaj 3‑izbový r
Cena dohodou
Rodinný dom | Mostná | 454.2 m²
Za základe poverenia majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj rodinný dom s bazénom a miestnos
599,000 € 1319 €/m²
Rodinný dom | Osiková | 260 m²
Dom, kde má každý deň atmosféru víkendu: bazén, krb a súkromie pri lese v Stupave Predstavte
2,300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 220 m²
Kancelária Realitné očko ponúka Vám na predaj Domček ako z rozprávky v Jánovej Lehote – kde aj
124,900 € 568 €/m²
Rodinný dom | Konská | 270 m²
Ponúkame Vám na predaj domy a vily Konská, Konská. Plocha: úžitková 270m2, pozemku 476m2.Stav o
350,000 € 1296 €/m²
Rodinný dom | - | 250 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj priestranný rodinný dom s bazénom, dvojgarážou a
239,900 € 960 €/m²
Rodinný dom | Belá | 110 m²
Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom s garážou v obci Belá. Rodinný dom dispozičn
74,000 € 673 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj 2 izbový
68,000 € 756 €/m²
Rodinný dom | Kvetná | 160.52 m²
Niektoré domy si len pozriete… a niektoré vo vás okamžite vyvolajú pocit, že ste doma. Tento 4
414,900 € 2585 €/m²
Rodinný dom | Ondreja Plachého | 340 m²
STARS REALITY má pre Vás ponuku. Ak hľadáte priestranný a prakticky riešený rodinný dom s dosta
295,000 € 868 €/m²
Rodinný dom | Nova | 260 m²
Ponúkame Vám na predaj pekný rodinný dom čiastočne zrekonštrovaný v Pezinku časť Grinava. Ploch
320,000 € 1231 €/m²
Rodinný dom | Horné Mýto | 70 m²
STARS REALITY ponúka Developerský projekt Horné mýto, kde sa nachádzajú rodinné domy – novostav
189,000 € 2700 €/m²
Rodinný dom | - | 168 m²
Štartujte nový život v tomto priestrannom dome už zrealizovanom do stavu štandard ! . LIVE IN C
329,500 € 1961 €/m²
Rodinný dom | Braneckého | 110 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Nitra na Braneckého ulici. Dom bol postave
164,800 € 1498 €/m²
Rodinný dom | - | 102 m²
Exkluzívne Vám prinášame na prenájom rodinný dom v časti Banskej Bystrice - Podlavice. ZÁKLADN
750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Rodinný dom | . | 264 m²
REGAL Reality ponúka výhradne na predaj dvojgeneračný 7-izbový rodinný dom v obci Brodzany, ok
150,000 € 568 €/m²
Rodinný dom | Majerská cesta | 140 m²
Pripravili sme pre Vás vo výhradnom zastúpení na predaj rodinný dom v mestskej časti Majer, Ban
188,887 € 1349 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.