Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

361 inzerátov v ponuke

Sklad s variabilným rozdelením, prenájom, 730 m2, prístup pre nákladnú dopravu, Južná trieda, Košice

Reality Košice-Juh

Skladový objekt | Južná trieda | 730 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladový objekt na ulici Južná trieda v Košiciach. Sklad o celkovej vý

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Juh

5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný dvojpodlažný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970 m2 v meste Moldava nad Bodvou.

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | J.Hunyadiho 43 | 255 m²

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj nadštandardný rodinný dom so slnečným pozemkom o veľkosti 970

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

399,000 € 1565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reprezentatívny kancelársky/obchodný priestor v novostavbe v blízkosti centra mesta, 122,5 m2, parking, Dunajská, Košice

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 122.5 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný, klimatizovaný kancelársky/obchodný priestor o výmere 122,5 m2

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Juh

1,732.15 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok, predaj, 625 m2, Betliar, okres Rožňava

Reality Betliar

Pozemok pre rodinné domy | Betliar | 625 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Betliar vzdialenej 6 km od Rožňavy. Pozemok s ro

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

64,990 € 104 €/m²

Luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej

Reality Demänovská Dolina

2 izbový byt | Demänovská cesta | 57.7 m²

Ponúkame na predaj luxusný 2 - izbový byt s infrasaunou a vírivkou – brána do Jasnej, o celko

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Demänovská Dolina

209,900 € 3638 €/m²

2-izbový byt s výnimočnou terasou v lokalite Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Niťová | 75 m²

Predstavte si bývanie, kde sa každý deň začína svetlom zaplaveným priestorom a končí pri praska

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 3533 €/m²

Starší rodinný dom na predaj – tichá lokalita Kravany, blízko Popradu !

Reality Kravany

Rodinný dom | Kravany | 193 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: prízemie 2x izba, 1x kuchyňa, 1 x kúpeľňa s WC, komora 1. NP 3 x

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kravany

175,000 € 907 €/m²

Rozsiahly pozemok s investičným potenciálom – 6,55 ha

Reality Prenčov

Rekreačný pozemok | Prenčov | 65,518 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 65 518 m², nachádzajúci

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prenčov

52,500 € 1 €/m²

Prenájom 3-izbového bytu v blízkosti Technickej univerzity a Univerzity veterinárneho lekárstva

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 72 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na prenájom priestranný, slnečný 3-izbový byt s dvoma loggiami po kompl

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom skladové priestory o výmere 13 m2 na Levočskej ulici, 2 NP.

Reality Prešov

Skladový objekt | Levočská | 13 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor o výmere 13 m2 na Levočskej ulici

Publikované: 29.11.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

90 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu s loggiou v mestskej časti Košice – Juh

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Mudroňova | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou v blízkosti centra mesta, na Mudroňove

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

251,990 € 3405 €/m²

Na predaj vila z prelomu storočia s prekvapivým súkromím, bazénom a veľkým pozemkom v Rajke

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Rajka

Ponúkame na predaj túto elegantnú 4 izbovú vilu z prelomu 19-20 storočia, kompletne bola zrekon

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rajka

412,000 € 3405 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Barokový Kaštieľ rodiny Zichyovcov v obci ŽELOVCE

Reality Želovce

Historický objekt | Želovce | 2,580 m²

Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Želovce

850,000 € 329 €/m²

Na predaj tehlový • 4i RD v slepej ulici • Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Valaliky | 90 m²

Pekný rodinný dom vhodný na úpravu podľa vlastných predstáv. Investičná príležitosť vhodná na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Valaliky

229,999 € 2556 €/m²

Exkluzívne na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie, Poprad – Matejovce

Reality Poprad

Obchodné priestory | Matejovce | 82 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory určené výhradne pre lekárov na ambulancie. Lok

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Tehelňa

Reality Poprad

3 izbový byt | Teheľňa | 70 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3-izbový byt s veľkým balkónom v Poprade časť Matejovce Te

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

160,000 € 2286 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica Tomášikova

Reality Poprad

3 izbový byt | Tomášikova | 60 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na starom Juhu, ulica

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

165,000 € 2750 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v Sečovciach

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | Sečovce | 4,240 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o celkovej výmere 4240 m². Je rozdelen

Publikované: 05.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

23 €/m2 23 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Karcsa (Maďarsko)

Reality Muhi

Rodinný dom | Maďarsko | Muhi | Bajcsy - Zsilinszky

EXKLUZÍVNE vám ponúkame na predaj starý rodinný dom v pôvodnom stave s veľkým pozemkom v lukrat

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Muhi

33,500 € 372 €/m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne výstavu nového rodinného domu, obec Stráže - okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Stráže | 160 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj starší neobytný rodinný dom vhodný na renováciu, prípadne

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poprad

170,000 € 1063 €/m²

Exkluzívne na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účely podnikania alebo prevádzky

Reality Poprad

Obchodné priestory | Allendeho | 85 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na prenájom priestory v Poprad – Matejovciach, ul. Allendeho na účel

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Poprad

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívna ponuka! Na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho

Reality Poprad

Garáž | Allendeho | 19 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj garáž v Poprade, časť Matejovce sídlisko Allendeho. ZÁKLA

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Poprad

30,000 € 1579 €/m²

Predaj pozemok 704 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Pozemok pre rodinné domy | Podkonice | 704 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 704 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

20,416 € 29 €/m²