Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Winners Reality Slovakia, s.r.o.

Mlynské Nivy 73 82105 Bratislava-Ružinov Slovensko

348 inzerátov v ponuke

Ponúkame na predaj 2 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

2 izbový byt | Ďumbierska | 54 m²

Základné údaje: Dispozícia: 2 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

155,593 € 2881 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbové byty/apartmány v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierska | 63.15 m²

Základné údaje: Dispozícia: 3 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

178,799 € 2831 €/m²

Ponúkame na predaj 4 izbové byty v projekte PONTY, na Sekčove, vhodné aj investične

Reality Prešov

4 izbový byt | Ďumbierska | 99.21 m²

Základné údaje: Dispozícia: 4 izbový byt + balkón (4,8 m2) Poschodie: 2.NP, 3.NP, 4.NP, 5.NP, 6

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

308,136 € 3106 €/m²

Kancelárie, prenájom, 90 m2, centrum, klimatizované, parking, Kováčska, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Administratívny objekt | Kováčska | 90 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne, klimatizované kancelárske priestory s celkovou rozlohou 9

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Priestranný 3i byt

Reality Veľké Kapušany

3 izbový byt | P.O.Hviezdoslava 54 | 87.7 m²

Moderný a priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Veľké Kapušany Hľadáte býv

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Veľké Kapušany

86,000 € 981 €/m²

Exkluzívne na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov - Bardejovská Zábava

Reality Bardejov

Pozemok pre rodinné domy | Bardejovská Zábava | 933 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 933 m2 v mestskej časti Bardejov -

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bardejov

105,500 € 113 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú rekreačnú chatu s moderným interiérom v časti obce Litmanová

Reality Litmanová

Chalupa, rekreačný domček | 60 m²

Investičná príležitosť s rýchlou návratnosťou. Ponúkame na predaj nehnuteľnosť, ktorá nie je l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Litmanová

134,000 € 2233 €/m²

Ponúkame na PREDAJ 3-izbový byt blízko centra mesta Vranov nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko Okulka | 67 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Vranov nad Topľou - Okulka Ulica: Okulka 10/30 Predmet: 3 izbový

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

98,990 € 1477 €/m²

Exkluzívna ponuka!!! Ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt v Bardejove

Reality Bardejov

3 izbový byt | Nám. arm. gen. L. Svobodu | 72 m²

VIDEOvizualizáciu si môžete pozrieť na tomto linku: https://youtube.com/shorts/ePH_vu4Gejw?fea

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bardejov

136,990 € 1903 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 804 m2 v obci Šarišské Dravce

Reality Šarišské Dravce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Šarišské Dravce | 804 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: • Lokalita: Šarišské Dravce • Účel využitia: stavebný pozemok • Sklon pozemku:

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Šarišské Dravce

38,990 € 48 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj krásny vidiecky 5-izbový rodinný dom s bazénom so slanou vodou, 586 m2, Borský Mikuláš, okres Senica

Reality Borský Mikuláš

Rodinný dom | Zemanská | 232 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: obec na Záhorí Borský Mikuláš, Zemanská ulica * veľkosť pozemku: 58

Publikované: 18.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Borský Mikuláš

245,000 € 1056 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj chatka s vínnou pivnicou, 49 m2 , Hontianske Trsťany- 6 km Dudince

Reality Hontianske Trsťany

Chalupa, rekreačný domček | Hontianske Trsťany | 49 m²

Predávame chatku s vínnou pivnicou- blízko kúpeľov Dudince – 6 km s možnosťou nadstavby s pekný

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Trsťany

4,500 € 92 €/m²

REKREAČNÁ CHATA V SRDCI MALÝCH KARPÁT – PEZINOK, LEITNÉ

Reality Pezinok

Chalupa, rekreačný domček | Leitne | 128 m²

Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

260,000 € 2031 €/m²

Prenájom 2-izbového bytu, 54 m2, Teplická ulica, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Teplická | 64 m²

Lokalita: ulica Teplická ulica, Piešťany Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: b

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

525 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove, sídlisko Sekčov, ul. Sibírska

Reality Prešov

4 izbový byt | Sibírska | 77 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt v Prešove sídlisko Sekčov, ul. Sibírsk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

188,000 € 2442 €/m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na Levočskej ulici, 3 NP.

Reality Prešov

Kancelárie, administratívne priestory | Levočská | 12.5 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s kuchynkou o výmere 12,5 m2 na L

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Prešov

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj Developerský projekt NOVOSTAVBY JANOVÍK.

Reality Janovík

Rodinný dom | Janovík | 120.92 m²

NOVOSTAVBY JANOVÍK je nový projekt, prepracovaný do posledného detailu, ktorý sa nachádza v obc

Publikované: 18.04.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Janovík

275,750 € 2280 €/m²

Predaj čarovnej chalupy v obci Petrova Lehota, Trenčín

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²

Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

99,000 € 446 €/m²

Prenájom výrobno-skladovacieho priestoru 450 m2 a kancelárií s prísl. 210 m2 Banská Bystrica -Nemce

Reality Nemce

Priestor pre sklad | Nemce | 660 m²

Prenajímame výrobno- skladovacie priestory -450 m2, 3-4 kanceláriami, kuchynkou a sociálnym zá

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Nemce

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Exkluzívne na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom – Sečovce, ul. Mostová

Reality Sečovce

Rodinný dom | Mostová | 150 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v meste Sečovce, na ulici Mostová, situovaný na

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sečovce

149,990 € 1000 €/m²

Na predaj investičný pozemok v podtatranskej obci Mlynica !

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 1,200 m²

Ponúkame na predaj krásny a slnečný pozemok situovaný v tichom a dynamicky sa rozvíjajúcom pros

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

120 €/m2 120 €/m2

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, okres Poprad

Reality Poprad

Rodinný dom | Matejovce | 100 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v Matejovciach, o

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poprad

195,000 € 1950 €/m²

Exkluzívna ponuka. Ponúkam na predaj 2.- izbový s parkovacím miestom v Matejovciach na ul. Smetanovej, okres Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | Smetanova | 47 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2 izbový byt, prízemie Úžitková plocha: bytu je 47 m2. Orientáci

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

133,000 € 2830 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Matejovce na ulici Lidickej

Reality Poprad

2 izbový byt | Lidická | 50 m²

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj 2 izbový byt bez balkóna v rozlohe 50 m2 v Poprade časť Ma

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poprad

114,000 € 2280 €/m²